Ford 2 відгука про Ford Transit груз. 2005 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

шумоізоляція, витрати палива

Дивитися всі вживані Ford Transit груз. 2005

шумоізоляція

370 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

Лучший автомобиль для малого бизнеса.
Минимум проблем плюс - максимум движения. 5++++++

Ford Transit груз. 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Перший власник 300 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Очень крепкая и неубиваемая машина. Одни плюсы из минусов могу сказать немного большой расход.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 36 відгуків про Ford Transit груз.
Ford Transit груз. 2007

Ford Transit груз. 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

500 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Комфорт без базаров, динамика круто, эргономика на высоте, системы esp и abs запудренные на rwd, кузовок слабо антикоррозийный, но круче спринтеров одногодков, сложный двигатель имхо

Vladimir

Дивитися всі 6465 відгуків про Ford
  • Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, вартість обслуговування

130 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова. Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною. Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Олександр

Відгуки про моделі Форд