Відгук Ford Fiesta 2013

Передній Привід
3-5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Дуже полюбив цю машину за дизайн кузова і салону, динаміку, комфорт водіння. Дизайн - справа смаку, мені подобається. Динаміка. Якщо треба швидко проїхати поворот наліво чи перехрестя, то вона здатна різко рвонути на першій передачі. Дуже зручно. На другій передачі вже спокійніше, але для маневру цього достатньо. По трасі набирає швидкість поступово, все-таки об'єм двигуна невеликий. Проте потім на швидкості 120-130 працює спокійно, тримає трасу. Акустика в машині якісна, приємно слухати музику. Знешумлений салон, якісні, приємні матеріали. Як метал кузова, так і пластик салону зроблені якісно. Як у довгі подорожі так і по місту кататися приємно. Не підводила. Виглядає стильно. З мінусів: - вентилятор охолодження шумний, у мене виходив з ладу, у попереднього власника мабуть теж, бо стояв не оригінальний. Але я поставив якісний, їздить два роки, нема проблем. - обдув вітрового скла шумний З плюсів: - дизайн крутий за свій бюджет - комфортне, надійне авто - хороше співвідношення ціна-якість

Тарас
вчора