Ford 2 відгука про Ford Fiesta 2018 року

4.9

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, керованість, ціна

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Ford Fiesta 2018

Ford Fiesta 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів

Максиально ідеальне авто для закриття потреб у своїй ніші. Двигуни 1.6 та екобуст на порядок приємніші за 1.25 та атмолітр, особливо по трасі. Коробка робот потребує звикання але веде себе передбачувано. Дешеві матеріали, проте все якісно - без скрипів та стуків на поганих дорогах.

Динаміка порядка 10 секунд до сотні, 130 км/год при 3000 обертів. Підвіска і акустичні шуми - достатньо комфортно як на бруківці, так і на трасі. Витрата пального порядка 9л у Києві з заторами та до 7л при 120 на круїзі.

Машинка дуже приємно керується, відсутні будь-які дитячі болячки, що потребують уваги незалежно від пробігів. Обслуговування передбачуване та планове.

Важливо пам\'ятати, що це авто для пари, або для пари з дитиною. Сім\'я з 5 не буде себе комфортно почувати в салоні, а у багажнику не стане місця на купу речей.

Мінуси: немає рівної підлоги при складанні другого ряду, скло
підйомник в одне натискання лише у водія, дуже повільний ручний режим коробки, відсутність підлокітника та ніш в картах дверей для другого ряду, соромно за барабанні гальма позаду. З ростом за 185 незручно класти ліву руку на підлокітник на дверній карті - він надто рано закінчується, також хочеться ще кілька сантиметрів до регулювання керма на себе. Підігрів сидінь в один режим - або пече, або ні. Відсутність м\'якого режиму клімату - на автоматичному режимі люто дме, якщо значна різниця в температурі. На двигунах екобуст дуже дорога заміна грм.

Ford Fiesta 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, ціна

Придбана була з США з мотором 1.6. Ходаві якості, динаміка просто супер. Коробка роботизована але на подив працює дуже чітко та прогнозовано. У місті на цьому автомобілі пересуватись дуже зручно. На трасі видає гоночні показники. Якщо потрібно прискоритись або здійснити обгін - рівних у даному класі не має. Загалом машина зроблена для людей.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 459 відгуків про Ford Fiesta
  • Ford Fiesta 2007

Ford Fiesta 2007

Ford Fiesta 2007

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

192 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Авто володів майже 2роки. Для першого автомобіля просто ідеал. Дуже гарно їде, дешева в обслуговуванні, досить жвава. Із мінусів можу сказати шумоізоляцію і слабку задню підвіску.

Sergey

Дивитися всі 6465 відгуків про Ford
  • Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, вартість обслуговування

130 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова. Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною. Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Олександр

Відгуки про моделі Форд