Ford 1 відгук про Ford Fiesta 1993 року

витрати палива

Низький рівень комфорту
Комфорт автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Ford Fiesta 1993
Ford Fiesta 1993

Ford Fiesta 1993

витрати палива

Проблема с запчастями (не везде можно найти,да и родные дороговато выходят), а так для её года мелкие проблемы иногда возникают.Нехвотает кондиционера, летом очень жарко в ней.

Хороший авто,по сравнению нашими.очень мало жрет бензина.Впринцепи не прихоливый автомобиль.На машине разезжяю каждый день (если учесть что авто по класу бюджет) и доволен ею.Зимой всегда заводится, в любой мороз, да и печка греет отлично. Летом в самую жару да есчо и в побке ни когда не перегревалась, хотя без кодея жарковато.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 459 відгуків про Ford Fiesta
  • Ford Fiesta 2013

Ford Fiesta 2013

Ford Fiesta 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Дуже полюбив цю машину за дизайн кузова і салону, динаміку, комфорт водіння. Дизайн - справа смаку, мені подобається. Динаміка. Якщо треба швидко проїхати поворот наліво чи перехрестя, то вона здатна різко рвонути на першій передачі. Дуже зручно. На другій передачі вже спокійніше, але для маневру цього достатньо. По трасі набирає швидкість поступово, все-таки об'єм двигуна невеликий. Проте потім на швидкості 120-130 працює спокійно, тримає трасу. Акустика в машині якісна, приємно слухати музику. Знешумлений салон, якісні, приємні матеріали. Як метал кузова, так і пластик салону зроблені якісно. Як у довгі подорожі так і по місту кататися приємно. Не підводила. Виглядає стильно. З мінусів: - вентилятор охолодження шумний, у мене виходив з ладу, у попереднього власника мабуть теж, бо стояв не оригінальний. Але я поставив якісний, їздить два роки, нема проблем. - обдув вітрового скла шумний З плюсів: - дизайн крутий за свій бюджет - комфортне, надійне авто - хороше співвідношення ціна-якість

Тарас

Дивитися всі 6465 відгуків про Ford
  • Ford C-Max 2008

Ford C-Max 2008

Ford C-Max 2008

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива

Придбали С-МАХ 2л бензин. За рік експлуатації замінив тільки контактну групу на запалюванні. Як сімейне авто майже ідеальне. Можна було б трохи більший багажник. Збірка німецька. Матеріали в салоні якісні, не тарабанить не гримить. Механіка ходить добре, двигун нарікань не викликає. В комплектації є все, електро підйомники вікон на всих дверях, захист під двигуном, масло не жре, на паливі витрати 9/100. Дуже зручна, комфортна, підлокітники, AUX, мультикермо, обігрів скла та дзеркал, аудіо система дуже класна, ABS і сама корегує себе на слизькій дорозі. Підвіска надійна, стабільна, ковтає ямки. Їздили на відстань в 600 км спину не ломило,

Кирило

Відгуки про моделі Форд