Ford 4 відгука про Ford Escape 2013 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Ford Escape 2013

Ford Escape 2013

Самые простые и надёжные, атмосферный двигатель и гидротрансформаторная АКПП
Очень комфортное авто с малым расходом топлива и отличной динамикой!

Ford Escape 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Керую авто майже рік, наїздим вже 14 тис км. Поганого нічого не можу сказати, все влаштовує, дуже кероване, мягка підвіска, непогана шумоізоляція, комфорте, місця кругом хватає, як спереді, так і пасажирам позаду, і чималий багажник, можна багато чого туди скласти. За весь час міняв тільки масло і фільтра, і це відносно не дорого! Один лише мінус розсхід трошки великий, через повний привід постійний, а так авто дуже хороше та комфорте!

об`єм багажника

130 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Всегда зарекался что не буду смотретьв сторону форда, но один раз взяв у товарища эскейп прокатится моё мнение поменялось кардинально. Изначально смотрел на японцев, но перечитав кучу форумов и отзывом прошло желание иметь рав4 или crw. Смотрел тигуана, катался, но ни о чём машина. Купил себе форд эскейп, сев в салон я был сразу в неё влюблён, высокая, красивая, удобная посадка, минус то что мало места в багажнике, правда детская коляска залазит, компенсирует раскладные сидушки! Купил себе максимальную комплектацию TITANIUM, бомба, есть всё! Такой жирной комплектации нету у конкурентов. 245лошадей... Это зверь, на трассе при обгоне уверенно себя чувствуешь, в городе на светофоре ты король, 99.9% что ты стартанёшь первый и уедешь далеко от остальных 7 сек до 100км!!! и это не чипованый! За год поменял только тяжки стабилизатора. Запчастей есть полно, большинство подходят от куги. Следующий будет точно эскейп только свежее 2019-20года

Перший власник 170 тис.км 12 л / 100 км Сім'я

Машина полностью устраивает.
Зимой добавился немного расход бензина. Ну палим газ. Недостатки незамечены.

Відгуки про моделі Форд

Відгуки про Форд Ескейп по рокам