Daewoo 2 відгука про Daewoo Kalos

якість збірки, динаміка, дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування

якість матеріалів, об`єм багажника

Дивитися всі вживані Daewoo Kalos

Daewoo Kalos 2003

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, керованість

Стойки слабоваты

Машинка хорошая, но есть большой минус в отделке салона - пластик (причем из дешевых). Небольшой багажник, а так машинка довольно интересная, маневренность хорошая. Плюс, езда по городу и парковка, как говорится: " куда захочу - туда и поставлю" :-). И ощущение как-будто сидишь в маленьком минивене. Но больше всего мне нравится, что стоит двигатель опелевский, никаких проблем с ремонтом не будет (если вдруг, что случится) и по подвеске - ставишь саленблок от Опель "Альмера" и все - про подвеску практически не вспоминаешь, и она (подвеска) довольно мягкая

якість збірки

в основном не было их у меня!!! подвеска свечи провода резина все это расходные материалы!!!!

народ я проехал на ней уже 135 000 км и как вы думаете??? я в восторге от нее!!! в любую погоду и в любое время суток я ее заводил с пол оборота!!! машина не разу не была в сервисе!!! подвеска перебирается буквально на коленях!!! пишут что машина не управляется после 120 км/час все это пииииии 150 еду и ни о чем не думаю!!!! поменяйте стойки стобилизаторные и втулки стабилизатора!!! еще глянте сами стойки!!! а и самое главное задние сайленблоки на рычаге!!!!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3216 відгуків про Daewoo
  • Daewoo Nexia 2008

2.6
Daewoo Nexia 2008

Daewoo Nexia 2008

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

120 тис.км 10 л / 100 км

Авто в цілому непогане. Треба дивитися за кузовом задні арки пороги днище. Я це все обробляв щоб небуло курозії. Пічка в цій машині ніяка зимою що вона е що нема треба переробляти. Більше 120км. навіть ніколи непробував на ній їхати бо вона неуправляема там уже як повезе. Завчасті недорогі е завжди в наявності. В цілому за свої гроші не самий гірший варіант.

Рома

Відгуки про моделі Део

Відгуки про Део Калос по рокам

Хочете придбати Део Калос та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Daewoo Kalos від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Део Калос будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.