Chery 1 відгук про Chery Jaggi 2013 року

2.5
    2.0
    1.0

витрати палива, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Chery Jaggi 2013
  • Погано
    2.5
Chery Jaggi 2013

Chery Jaggi 2013

Нет, разве что цена.

Их не перечесть, особенно дизайн и частые поломки.

Сколько раз твердили миру, что Китай не может производить хорошие машины. Вот тому подтверждение. Речь пойдет о Chery Jaggi QQ6 седан. Сама марка машины уже говорит о том, что машина производства Китай. Это видно даже по внешним не сходством с обычными машинами, допустим с Германией. Внутри очень тесно. Особенно на переднем сидении. Автомобиль обладает очень плохим дизайном. Сковородка с ручкой. Вот и все. И если бы я не знал что этот автомобиль умеет ездить, то не поверил бы что это автомобиль. А ездить она умеет кстати не плохо. Движок достаточно хороший как и в некоторых китайских авто. Не плохой салон. За не большую цену можно взять хорошую комплектацию.На краш тесте по моей системе машина набрала 3 из 10 возможных. Кузов плохо сварен. Салон имеет свой особый, спецэффический запах. Расход топлива не большой. Детали очень дорогие, а вот делать ремонт и посещать сто придется часто. Поломки такие же частые как и во всех подобных. Очень уродливый авто, я бы даже сказал слишком.Китайцы не смогли сделать этот автомобиль достойным для нас, людей которые хотят выглядеть хорошо и ездить на надежном коне, а не тарантайке подобного производства. Конечно я извиняюсь что говорю так о этой машине, но факт остается фактом. Не берите никогда эту машину. Удачи вам на дороге. P.s Просмотрите мои предыдущие отзывы для ознакомления с некоторыми автомобилями.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 38 відгуків про Chery Jaggi
  • Chery Jaggi 2007

Chery Jaggi 2007

Chery Jaggi 2007

Придбав авто у 2021-му році. За час володіння було багато чого зроблено, авто було не в найкращому стані - майже повністю замінив ходовку та замінив радіатор охолодження двигуна. Критичних проблем небуло, лише витрати на обслуговування, мастило, свічі, фільтра та комплект ГРМ. З мінусів мабуть це прикіпання свічей до проводів, через що разом із свічами міняв комплектом свічі, катушку та провода. Гниють задні арки, якщо не слідкувати і залишити арки відкритими. В цілому автовкою задоволений, за свої гроші дуже гарне авто. З комфорту є все що треба, мені достатньо. Авто не великих габаритів, але дуже вмістке, обсяг багажника - 400 літрів, вистачає з головою. За водієм спокійно може сидіти людина, мій зріст 2.10. Через невеликі габарити дуже зручно паркуватися у місті.

Виктор Русаков

Дивитися всі 1463 відгука про Chery
  • Chery Amulet 2007

Chery Amulet 2007

Chery Amulet 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

В якості першої тимчасової автівки те що треба, кузов як фольга, дуже схильний до рижиків, пороги гниють в першу чергу, щодо управління дуже крута, гідропосилювач керма приємний хоча є притензії, гальма в порядку, питань не було. З мінусів це безпека і кузов, бо метал не з найкращих, в разі аварії ніщо не захищатиме Салон просторий, багажник 550л дуже місткий, консоль в салоні зручна, серед мінусів розміщення кресел, крісло пасажира біля КПП, в цьому плані тіснувато Є проблеми з електронікою, через півроку користування почала брикатись, глохнути на рівному місці, жере масло на ГБО Якби не проблеми з нутрощами які виникають на всіх амулєтах, було б 4/5, а так 2/5. Не рекомендую

yelizavetta

Відгуки про моделі Чері