Chery 1 відгук про Chery Jaggi 2003 року

дизайн кузова, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Chery Jaggi 2003
Chery Jaggi 2003

Chery Jaggi 2003

Внешний вид. Салон приятный.

Нет

После принятого решения приобрести автомобиль, я решила остановиться на Chery Jaggi. Почему именно этот автомобиль? Была у меня идея купить авто, которое не сильно дорогое, не сильно много берет топлива, короче, маленькое женское экономное авто. Именно этот автомобиль мне понравился больше всего на вид, хоть и китайский, а мне он японский какой-то напоминает (девушка же). После тест-драйва, которое я прошла в салоне, поняла, насколько же удобно ездить. Приятный серый салон автомобиля мне очень понравился. Хотя, со временем, собираюсь менять сидения на кожаные. Хоть и не дешево будет, но все же посолиднее. И после покупки я стала очень много ездить, просто из одного города в другой, настолько я люблю автомобили и была рада покупке. Берет действительно мало топлива, 6 л. на 100 км это сказка просто. Маленький и экономный, а также экономичный седан.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 38 відгуків про Chery Jaggi
  • Chery Jaggi 2007

Chery Jaggi 2007

Chery Jaggi 2007

Придбав авто у 2021-му році. За час володіння було багато чого зроблено, авто було не в найкращому стані - майже повністю замінив ходовку та замінив радіатор охолодження двигуна. Критичних проблем небуло, лише витрати на обслуговування, мастило, свічі, фільтра та комплект ГРМ. З мінусів мабуть це прикіпання свічей до проводів, через що разом із свічами міняв комплектом свічі, катушку та провода. Гниють задні арки, якщо не слідкувати і залишити арки відкритими. В цілому автовкою задоволений, за свої гроші дуже гарне авто. З комфорту є все що треба, мені достатньо. Авто не великих габаритів, але дуже вмістке, обсяг багажника - 400 літрів, вистачає з головою. За водієм спокійно може сидіти людина, мій зріст 2.10. Через невеликі габарити дуже зручно паркуватися у місті.

Виктор Русаков

Дивитися всі 1463 відгука про Chery
  • Chery Amulet 2007

Chery Amulet 2007

Chery Amulet 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

В якості першої тимчасової автівки те що треба, кузов як фольга, дуже схильний до рижиків, пороги гниють в першу чергу, щодо управління дуже крута, гідропосилювач керма приємний хоча є притензії, гальма в порядку, питань не було. З мінусів це безпека і кузов, бо метал не з найкращих, в разі аварії ніщо не захищатиме Салон просторий, багажник 550л дуже місткий, консоль в салоні зручна, серед мінусів розміщення кресел, крісло пасажира біля КПП, в цьому плані тіснувато Є проблеми з електронікою, через півроку користування почала брикатись, глохнути на рівному місці, жере масло на ГБО Якби не проблеми з нутрощами які виникають на всіх амулєтах, було б 4/5, а так 2/5. Не рекомендую

yelizavetta

Відгуки про моделі Чері