Отзыв Suzuki Vitara 2020

Первый владелец 20 тыс.км 8 л / 100 км Поездки в городе
Внедорожник / Кроссовер Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
1-2 года Время владения

дизайн кузова, динамика, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, шумоизоляция

Отзыв

Авто з салону 1,4 allgrip GLX. Це супер автомобіль у своєму класі й за свої гроші Водійський стаж 13 років, понад 500 тис. км є з чим порівнювати.
Динаміка руху супер, на спорт режимі взагалі пушка, габарити для великого міста ідеальні, гальма відмінні, відносно м\'яка підвіска, сидіння зручні, в салоні шумно, але + 1-тис $ і у вас шумка зі збереженням гарантії.
Мені не вистачає кліренсу, але для бордюрів і наших доріг більш ніж достатньо.
фото 1 - розбір палива при русі траса 120-140 разом зі столичними заторами в час пік в результаті 7,9 л/100
фото 2 - середній при русі до 110 км і з тими ж самими заторами. Результат 6.6 л/100
Маршрут +- однаковий 150-200 км в день з них 70 траса решта Київ
Всі додаткові опції - адаптивний круїз, автозупинка, тримання смуги …використовую і вони варті кожного витраченого $.
Лексус пропонує те саме, але у 2 рази дорожче!
Пасажирські двері погано зачиняються, в салоні кажуть що така конструкція кузова. Не вистачає підігріву керма і автозатемнення дзеркал, але це вже примхи.
Високим людям не рекомендую, від сидіння до стелі при зрості 190 см вже буде не комфортно.

Анастасія
09 июня 2021