20 945+ отзывов об автомобилях

Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

расход топлива

Первый владелец 2 тыс.км 9 л / 100 км Поездки в городе

Добрий день. У 2023 вирішив придбати новий Сітроєн С5 Aircross 2.0 дизель 180 к.с. Обирав серед Мазда CX-5;Тойота Рав 4, Рено Колєос; Опель Грендленд X . На усіх авто їздив на тест драйві. Мазда 2.0, та Тойота рав 2.0 особливих вражень не залишили, підвіска не погана а динаміка слабенька, но і по комплектації поступалися Сітроєну який обійшовся мені зі знижкою за 29500 з двигуном 2.0 на 180 к.с. Як що взяти Опеля то підвіска мене не вражела мене та і дінаміка теж. Що стосується Колєоса, то витрата палива по місту 11-12 літрів не дуже вражає. Після тест драйва на Сітроєн с5 aircross зрозумів , що це авто коштує своїх грошей за 29500$ у комплектації Feel pack у білому кольорі.Комфортні сидіння,гарне світло лед,утримання у смузі, сліпи зони та відкриття багажника кнопкою або сенсором під багажником, епл каро плей працює бездоганно нажаль провідний. Із недоліків можу відмітити тільки витрата палива більше на 3 літри від заявлених 5.5 по місту. Авто дуже задоволений. Не пошкодував , що придбав у кінці року, так як з двигуном 2.0 дизель виробництво авто у 2024 року зупинилось .

Peugeot 5008 2012

Peugeot 5008 2012

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, коробка передач, шумоизоляция

Даний автомобіль перебував в мене у власності 2 роки, за весь час експуатації був задоволений, комплектація була майже максимальна без шкіри та чистий Француз,мінус, що треба було поміняти прокладку мотору і щеплення.
З плюсів: комфортний, просторий в салоні для сім‘ї саме то, економний, дешевий в обслуговуванні, немає тих проблем,які були в фірми Пежо до 2012, а саме проблеми з електрикою. Мотор 1.6 е-HDI взагалі класний має 3 режими роботи двигуна:тихий,звичайний і старт-стоп, та ще багато плюсів.
З мінусів: низький кліренс, а саме довгий капот, панорама не відкривалася, хоча вона на цілий автомобіль, зимою на роботі важко керувати, оскільки капризував робот не хотів буксувати. В цілому рекомендую даний автомобіль, якщо хтось розраховує на сім‘ю.

Volkswagen Caddy 2014

Volkswagen Caddy 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость

стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция

360 тыс.км 6 л / 100 км Коммерческие перевозки

Для многих могу кое что написать так как проехал 360тыс.
И так с начала. Ожидать от машины планости хода Кэмри не стоит. Это всё таки грузовичок, хотя и едет неплохо. Расход по городу 6,5 траса 5,5. но многое ещё зависит от стиля езды.
По ремонту и обслуживанию. К ходовой обратился первый раз на 200тыс. Замена всех амортов. всех тормозных дисков и передних резинок. Замена задних резинок стабилизатора раз на 60тыс. Что случилось по отказам и поломках за это время. На 240тыс. ремонт мотора с заменой поршневой, компенсаторов, вкладышей - удовольствие для дизельного двигателя не дешёвое 4000дол. на официале. 340тыс. отказ стартера итог заменя 250дол. на официале. Ну раз в 120 тыс замена всех ремней, помпы и сразу же передний сальник коленвала, очень рекомендую. Очень плохо что много пластиковых деталей - замена клапанной крышки которая за 9 лет потрескалась и также замена теплообменника та же болезнь. На 140тыс. потёк радиатор итог замена. Так же за всё время эксплуатации авто замена двух шрусов с левой стороны, замена всех ступичных подшипников и одного заднего супорта который также пластиковый. Замена сцепления первый раз на 180тыс. второй на 320тыс.
По вместимости меня всё устраивает, машина семиместная. При посной загрузке едет вполне прилично. Хотя и грузил 1050кг. но это были строй материалы и перевозились не далеко.
Машиной доволен. Свою миссию она выполняет на все сто.

Citroen C5 Aircross 2019

Citroen C5 Aircross 2019

Первый владелец 120 тыс.км 6 л / 100 км Семья

До вибору підходив дуже свідомо. Хотів змінити свій улюблений спортейж на сучасну машину. За кілька років проїхав десятки тест-драйвів – нічого не вражало. Випадково при тесті 3008-го побачив його. Проїхав та купив. Від авто завжди хочу радості при спогляданні, приємних відчуттів від знаходження в ній і звичайно ж насолоди від водіння. Авто виділяється з натовпу як зовні так і сучасною начинкою. Проїхав уже 115т витрата радує середній 5,9 л\100км. Багато їзжу між містами України та декілька раз по Европі. Середня, крейсерська швидкість на автопілоті 115 км/год. За 3 роки та 6 місяців жодного нарікання на авто. Завжди задоволення ввд водіння та сучасного вигляду. Не дивлячись на балку сзаду - подвіска дуже м'яка. Головне не переїзджати лежачіх поліцейских на швидкості, та не заходити в різкі повороти на неровній дорозі на швидкості. Комплектація дуже висока. Після купівлі, за допомогою спеціалістів та прошивки, відкрив такі опциї як автодальній, автопарковку та діагностіка шин. Всім раджу цей автомобіль особливо з дизелем 2л 180 коней та 8 ступеневим автоматом від aisin.

Volkswagen Touareg 2013

Volkswagen Touareg 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

качество материалов, объем багажника, простор салона, тормоза

160 тыс.км 8.9 л / 100 км Семья

Доброго всі дня, прочитав багато відгуків і всі в основному на позитиві, в мене також позитивний, але з уточненнями. Дане авто купував з пробігом, оригінал, 150к для укр ринку, я такий шукав, вони йдуть з євро 4, без сажовика, едблу, додатковим вебасто, підігрівом лобового, і більшим баком 100літрів, якого хватає реально на 1150 км. До цього володів Ауді q5, проїздив 60к, супер авто дуже задоволений був, мерседес, ніссани, Рено, сітроен, Фіат, скажу по правді, авто мягко як тільки обув на зимню r17, коробка цікава, але на мерседесі хоч і теж айсін але працює краще, на q5 була дсг просто шикарна коробка, авто досить велике але в q5 місця більше, по комплектації і аергономіці Ауді набагато вище, по офф років теж, дуже багато цікавих речей немає які є в різних виробниках в базі, підігрів сидінь це просто жах, в мене в машині аж кипятить дупу, регулятори не допомагають, кліма теж якась непонятна, світло дуже хороше з цим проблем немає, кермування як на мене в мерседесі краще, витрата пального в нормі більше 10 ще не було, коли купив тільки одну форсунку реставрував, попередній власник на сервісі вклав 1000$ в ходову за 150к пробігу і все, авто як на мене таке як має бути, але всі машини які були а це порядку 15 ще жодна не сипалась до 200к, тому не розумію як можна так експлуатувати щоб авто добити в 100к пробігу, моя рекомендація, авто для сім';ї супер, правда багажник дуже малий, як на мене gle краще буде, рекондую взяти на повній комплектації, з кращою мультимедією, шкірою і регулюванням сидінь, пневма по бажанню, в товариша на пневмі теж надійна дуже, правда миє дуже часто, і краще в рестайлі, доречі в мене від замін ти до заміни 800грам масла з'їло тому не знаю чи це норма чи ні

Peugeot 407 2008

Peugeot 407 2008

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет

В двох словах 1.6нді коли тепло половині міський цикл на 50л проїжаю спокійно 730-750 км в активному режимі різкі старти траса 110-140км виходить 6.5 -7л
Салон шумоізоляція на 5 з 5
Є все панорама всі датчики і тд довго писати
Керується тримається дороги супер на високі швидкості відчуття що вжимаєттся в дорогу не їде а утюжить
Жодного сліда ржавчини кузов супер оцинкований
Із мінусів
-зад багаторичажка раз вклав тисяч 6 І забув що таке
-Низький звіс бампера не раз черкав десь
-коротка кпп 5 ступка фото додам
Комфортно їхати не більш 125км далі просить 6 сту і її немає чути вже двигун далі
При 130 3 тис обертів 2.0 ідеальний був би варіант
Хто хоче брати нікого не слухайте будите кайфувати їздити за таку ціну кращого не бачу авто в районі 5$+

Jaguar XF 2016

Jaguar XF 2016

дорожный просвет

Володіння Jaguar це особливе відчуття, жодна з машин не давала таких емоцій, а в мене були і інші преміальні марки. Кожний елемент салону продуман до дрібниць якісні матеріали, коли їздиш начебто не відчуваєш, а коли сідаєш в іншу машину відразу помічаєш.
По ходовим якостям, знову -це Ягуар, міцно тримає дорогу повна гармонія і прогнозованість в розгоні, поворотах та гальмуванні. Покупав задній привід бо хотів щоб перед рулив, а зад крутив, класика.
Двигуна 2.0 дизель хватає з достатком, саме головне в нього економія, 4 літри дизеля по трасі цілком реальний показник, тай місто 6. за рахунок міцного і легкого повністю алюмінієвого кузова.
Трохи замало місця для задніх пасажирів.
В утриманні і обслуговуванні як середньостатистичне авто, я тільки міняв росходніки, думав буде дорожче.
Підсумовуючи хочу, володіння ягуаром це суцільна емоція, розкіш і індивідуальність, кудиб не приїхав замічають всі, він дуже виділяється серед інших машин.
Іноді питають можна брати Ягуар, я кажу проїдетесь і все зрозумієте, ця машина для душі.

Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

стоимость обслуживания, цена

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л.
Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно.
Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення.
Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть.
Повний привід працює бездоганно.

Skoda Fabia 2007

Skoda Fabia 2007

дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

дизайн кузова, динамика, качество материалов, тормоза

Хороша машина в категорії ціна-надійність-комфорт. Достатньо збалансована в цьому плані. На свої гроші добре зібрана. Їжджу по Львівській бруківці і пластик не розлітається не сильно скрипить. По розходу теж приємно. В мене 1.4 дизель bnv на 80 сил. По проблемах мотора виділю лише підтікання масла через тандемний насос. Більше не мав з двигуном жодних проблем.

Peugeot Boxer 2017

Peugeot Boxer 2017

динамика, шумоизоляция

280 тыс.км 9 л / 100 км Коммерческие перевозки

Дуже комфортна машина за свої гроші. М'яко їде по наших дорогах. Чудові гальма. Є все необхідне - вебасто, кондиціонер , круїз, блютуз, камера заднього огляду, парктроніки. Якщо порівнювати з іншими машинами в цих роках і комплектаціях, то відмінний варіант. У володінні були різні буси - спрінтер, Т5, мастер. Також хороші машини, але зі старту на багато дорожче. На рахунок надійності: ремонтував турбіну, міняв ролики і ремінь. Ціни адекватні. Ще були проблеми з завісами задніх дверей. Більше проблем не було за 2 роки. Пробіг рідний 280 тис км.

Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, объем багажника

157 тыс.км 6.5 л / 100 км Поездки в городе

Володію авто трохи більше року. Машиною дуже задоволений, радує її якість матеріалів та надійсність. Можу відмітити чудову керованість та гарну динаміку як на 1.6 tdi, для своїх габаритів можна сказати, що це класний хот-хеч, який підходить і для міста, так і поїздок на великі відстані, часто їзжу Київ-Харків, все дуже комфортно. Чудовий розхід палива, по Києву не перевищує 6.5-7 в зиму з кондіціонером, по трассі 5.5.
З мінусів можна відмітити низький кліренс, проте для мене у Києві та по трасам це не критично. Також багажник не дуже великий, багато ним не перевезеш

Volkswagen Touran 2005

Volkswagen Touran 2005

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена, шумоизоляция

дизайн кузова, управляемость

Займаюсь автомобілями, тому стикаюсь завжди з повним ТО. Згідно із досвіду, мав таких авто близько 10, можу розповісти про реально проблемні місця. Основним мінусом даного авто є - зношення кузову, він справді гниє - дуже сильно гниє. Тому при купівлі даного авто я б звертав увагу прешочерново щоб авто було пригнане із теплих країв. У технічному плані - легке та просте в обслуговуванні, ходова мяка та надійна. Автоматичні коробки, не ідеальні але ще може бути, демфер їхнє хворе місце. Двигун - 1.9 2.0 дизель найкращі у лінійці, економні і ходять довго, бачив у Польші на таких двигунах без капіталки, авто з пробігом 700+. Бензин там не дуже. Електроніка проста.

Volkswagen Passat 2018

Volkswagen Passat 2018

шумоизоляция

200 тыс.км 5.2 л / 100 км Семья

Вибирав для себе щось 4-5річне за 16-18К$, дивився конкурентів D-класу, все в основному дуже технологічно відстале, тому після року пошуку все ж таки Passat B8 150 DQ381.
Чому у нас їх люблять і вони такі класні:
1. Коробки DSG DQ250/500/381 надійні, швидкі, економічні. Мало конкурентів можуть запропонувати при 140км/г - 2000 обертів на приборці і таке швидке перемикання передач.
2. Мотор 2.0TDI 150/190 сил динамічні та тяговиті. На 190 сил. 8 секунд до 100км/г, 235км/г максималка, і витрата по трасі при 120км/г - 5.3л., хто ще таке може запропонувати?
Ресурс так взагалі 450-600К км.
150 сильні мотори на АКПП, при 70-80км/г легко роблять витрату у 4л. дизеля.
В режимі 150-180км/г - 7-8л.
3. Технологічність і опціональність авто. В жодного конкурента 2015-2018рр не має таких опцій як цифрова приборка, подвійне скло, LED адаптивні фари з вирізанням транспорту, адаптивна підвіска DCC, сучасна мультимедіа, амбіант підсвітка салону, 3 зони клімат в стандартній комплектусі, комфортні сидіння з масажом, 4х4. І куча асистентів та опцій.
І у VW воно працює майже ідеально, а не так як на конкурентах по типу дешевий китайський телефон, через раз...
4. Якість матеріалів. Дійсно порівнюючи з конкурентами, жоден бренд такої цінової категорії не пропонує таку якість матеріалів, краще тільки в Мерседес, Ауді, БМВ, але це вже преміум і не той рівень ціни.
5. Гарне авто візуально, випускається з 2014, а на сьогодні навіть у 2023 виглядає сучасно і класно. Які конкуренти так можуть?
6. Можливість дообладнати просто шикарна, більшість опцій яких не має, можна легко доставити, оновити, докупити, тільки на VAG є така можливість, багато людей займаються дообладнанням в Укр.
7. Дуже універсальне авто, хочеш 1.6TDI на МКПП, будь ласка. Хочеш 4х4 Аллтрек 240 сил 2.0BiTDI будь ласка, Хочеш бенз 1.8 чи 2.0 також. Така ж ситуація по опціям, тому підбирайте що вам необхідно і важливо.

Мінуси:
- жорсткість підвіски, вона дуже класно тримає на трасі, і в поворотах, але на поганій дорозі авто жорстке, навіть на 16тій резині. Вирішується тим, що беріть з DCC адаптивною підвіскою, там можна вибрати режими, і воно стає мягше.
- ціна. Дійсно класні пробіги і комплектації коштують дорого. Пусті і з пробігами під 300К, то можна взяти за 15К $. Якщо нормальний Пассат з пробігом 150 тис км, 3 річний, в хорошій комплектації в 2023 буде коштувати не менше 25000$
- Не беріть мотори 1.6TDI, ні на ручці ні на DQ200. Слабка коробка, слабкий мотор для цього авто, потім важко продати і не комфортно їздити.
- Якщо салон тканина, до дуже маркий матеріал, капля води капає і уже пляма, треба чистити. Алькантара саме то.
- Багато авто з скрученим пробігом, треба дуже уважно дивитись.
- На DQ250/500 маховик і щеплення часто виходять з ладу на пробігах 220-270К км, хоча не завжди але дуже часто, треба розуміти, що потрібно буде замінити.
- В основному кузови універсал, якщо хочете седан, з однаковим пробігом і комплектацією, буде коштувати на 1500-2000$ дорожче за універсал, просто через те, що їх мало на ринку, а наш народ любить седани.
- Якщо 70% вашого пробігу місто з тягнучками і заторами, не беріть дизельні мотори, економії буде 0, мороки з сажовим і ЕГР багато
- Шумоізоляція на трасі не подобається, звісно значно краще ніж у Японців чи Корейців, але не ідеал. Вирішується тим, що є опція Подвійні бокові вікна, там тихіше, але таких авто не багато і як правило високі комплектації.

Volkswagen Tiguan 2017

Volkswagen Tiguan 2017

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

стоимость обслуживания

Купував з пробігом 220 тис. Реальна витрата палива до 8 літрів в середньому траса, село, місто. У мене мотор на 190 к.с. У порівнянні за Santa Fe 2,2 дизель 202 к.с. Їде не гірше. По коробці на холодну є невеликі поштовхи на перших передачах. За увесь час експлуатації авто мінялись тільки розхідники. На 220 тис. Замінені передні стійки. Є стукіт в рейці рульовій, потрібно міняти підшипник, вже скріплять пружини. Дуже економна, можна на трасі зменшити витрату до 5,5 при їзді до 100км/год. Класна річ webasto заводське, реально прогріває швидко авто. Перевірив на прохідність по снігу в полі, впевнено проїздах якщо сніг не дістає до днища

Skoda Octavia 2005

Skoda Octavia 2005

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, тормоза

Машина была куплена в очень хорошем состоянии. С дизельным двигателем мой первый опыт. Но замечу что очень позитивные и очень по душе впечатление. Двигателя очень надёжные и ремонтопригодные. Очень тяговитые и экономные не смотря на пробег. По машине... Внешний вид очень сильно нравится, хотя дизайн не первой свежести, но актуально и на сегодняшний день. Салон просторный и комфортный. Всё продумано и эргономично. Было много мелких технических упущений, но это не составило много проблем по устранению. Машина очень унифицирована и очень проста в ремонте. Запчасти по цене Ваз. Конструкция проста до безумия. Багажник просто огромный, один минус, это ступенька при сложенном заднем сиденье. Есть болячки з ржавчиной возле порогов и арок крыльев. Ещё болезнь с микролифтом водительского, это лечится. Есть нюанс с геометрией турбины, тоже решается. Минус, плохая штатная акустика + штатная антенна со временем выходит из строя. Машина очень красивая и очень комфортная. Простота и удобство, надёжность и долговечность, мощность и управляемость. Машина доставила огромное количество различных приятных впечатлений и эмоций. Продал и пожалел.

Toyota Land Cruiser Prado 2023

Toyota Land Cruiser Prado 2023

дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива

Первый владелец 3 тыс.км 10 л / 100 км Поездки в городе

Взял в простой комплектации - тканевий салон, 17 диски, потому что искал именно машину которая будет слушаться и ездить, а не заниматься своими делами пока я за рулем.

Киев - считаю местностью сравнимой с бездорожьем. Не тяжелим, конечно, но все же бездорожьем. И только на Прадо я почувствовал уверенность что можно не тормозить перед трещинками, не вилять между люками, не сжиматься при заезде и сьезде с бровки. Как оказалось, все поездки состоят именно из єтих переживаний. Есть и у нас хорошие дороги, но между хорошими дорогами - обязательно приходится ехать по раздолбаним в жару полосам, проваленим или випирающим люкам, и реально каждий день мне нужно парковаться с заездом на бровку.

дизель 2.8 и прадо - єто не гоночний авто, но 10 сек всегда хватает если только специально не гонятся за бензиновими авто у которих 8 сек до сотни.

все что нужно перевезти - помещается в багажник + пасажири. Раньше мне постоянно не хватало места и опускал задний ряд.

расход - спасибо, лично у меня 10-11л. бивает меньше когда без пробок. бак 90л, заезд на заправку раз в 700 км. не напрягает. по трасе думаю 1000км без дозаправки.

что интересно - ранее бил Споредж и Сорренто - думал Прадику будет тесно в городе - но нет, все точно так же.

Что НЕ нравится.
- багажник - дверца. а хочется как у всех - вверх с електроприводом. ну вот несешь в руках коробку - как отркить багажник? спрятаться от дождя? при вигрузке вправо куда откривается багажник - нужно проехать на 2 м дальше чтоб обходить дверцу.

собвственно єто все. плюси очень сильно перевешивают єтот недостаток.

Chevrolet Captiva 2013

Chevrolet Captiva 2013

207 тыс.км 11 л / 100 км

Моё мнение касательно данной марки только положительное! На данном этапе уже владею третьей каптивой и не могу нарадоваться!
Первая captiva С100 бензин 2008г.в., вторая С140 дизель -2013г.в. и сейчас C140 дизель - 2015г.в.
Комфортная, вместительная не прихотливая, качество лакокрасочного покрытия отличное. Содержание по сравнению с другими красоверами - НАМНОГО ДЕШЕВЛЕ. Большое количество запчастей как оригинальных, так и аналогов.
Считаю по опыту, что самый удачный и хороший вариант - это 2.2 дизель 184 л.с. с автоматом GM 6T50 .

Fiat Doblo 2013

Fiat Doblo 2013

качество материалов, шумоизоляция

363 тыс.км 5.5 л / 100 км Семья

Добрый день уважаемые автолюбители.Не судите строго,отзыв пишу первый раз.Автомобилем очень доволен,еслибы этот автомобиль выпускался сейчас я бы точьно его преабрел, именно в этом кузове.На Фиате проехал 9 лет и 325 000км.Покупал его с первых рук когда ему было 10 месяцев,а пробег был 38000 км.По этому немного понимаю о чем пишу.Сейчас пробег 363000км.Пересел на фиат после Ваз 21111 универсал,хотя Вазом тоже остался довольным так как владел им с нуля,но это другая история.Посадка в Фиате просто супер,просторный салон.,экономичьный двигатеь 1.3 мультиджет цепной привод.На 1.6 не ездел там привод ременной.Средний расход при моем ритме езды трасса -город 5.3-6.00 л.на 100км.Запчасти всегда есть в наличии,разборки кстати тоже неотменяли.Запровлялся вседа на "Паралели" так как в моем регионе заправки лучьше нет,проживаю в Донецкой области,некаких канистр,некакой тепловозной солярки заливать ненадо,это не Камаз.Ремонтопригодное авто в любом регионе.Просторный и универсальный богажник.Запчасти в принцепе менял по регламенту цены на запчасти адекватные.На Вазе на ремонте был чаще чем на Фиате.Фиатом остался доволен.Рекомендую.Небойтесь дизелей,есле будете обслуживать и незаливать с канистр все будет хорошо.

Renault Grand Scenic 2008

Renault Grand Scenic 2008

6 л / 100 км Семья

Володію цим чудовим авто 10 років, пригнав з Франції 5-річне, тоді стало в $13800
Це шедевр французської інженерії. Ні разу не підвів, жодного разу, ніколи, їхав за будь-яких обставин, заводився в любий мороз, заводився при -29 з 3х обертів, бензини їхали, і я на дизелі іхав при будь-якій температурі.

23 лютого 2022 року вечором в нього зламався генератор, підшипник розлетівся, стояв страшний скрежіт, але він доїхав до дому. 24го 5 ранку почалась війна, сценік зломаний, по суті, евакуація, паніка, кажу сімї, що це рено вивезе нас, більше нема на чому, грузим все що можем загрузити, влізло все що було треба! і в дорогу. Він вивіз, 400 км на поломаному генераторі! На заправках черги по кілометру-два, в мене в баку 30 літрів з вчорашнього дня - і я знаю, що це 600 км запас ходу і їду повз ці всі черги наосліп, зі скрежетом під капотом і в салоні!!! Більше нема чого додати. Респект французам! Машину справили, і вона бігає по цей день. Це міць!

Ще згадую одне літо, липень, +39 на сонці. Везу сімю з Одеси на Київ, від Одеси відїхав десь 5 км, бачу чорний дим валить позаду як з камаза, тяга впала майже на ноль. Щось трохи розбираюсь - поліз під капот - порвало патрубок рециркуляції на турбіну, мабудь від спеки. Ремонтую в полі скотчем, патрубок такий дефіцит, на дорозі не заміниш, потім шукав пару тижнів його, такий собі ремонт скотчем, але виходу нема, дим все одно йшов, менше в рази але йшов, скотч не тримав тиск, але машина поїхала і на швидкості 90 довезла до Києва майже 500 км. 5 років вже пройшло, турбіні і двигуну нічого, ніяких наслідків. Часто думаю, чи доїхав би на якійсь іншій марці, тим паче на сучасній.

Ще часто пишуть про кліренс, привід. Є теж історія, років 4 тому. Частина дороги до родичів пролягає по лісу з піщаними і глиняними дорогами, 20 км. Осінь і злива йде 2 доби, всі дороги порозмивало вщент, але терміново треба їхати, вкрай. Кажуть ти не проїдеш, але знов виходу не було. Включаю другу, іноді третю і внатяг по калюжам глибиною часом вище порогів, плив, не їхав, дизеляка тягне як паровоз, на звичайній резині, холодний пот був всі 20 км. І не застряг. Болото було по дзеркала як танк, але Рено виїхало, в черговий раз!

За 10 років жодної поломки по двигуну, вкладиші міняв 1 раз по пригону профілактично, масло кожні 7-8 тис ELF 900SXR 5W-40 незмінно всі 10 років, тільки якісний дизель, всі 10 років тільки Пулс і Мустанг, розхід масла ноль! Вихлоп чистий як сльоза. Думаю він пройде 500, 600+ тис без проблем.
Місткість салону і багажника - поза будь якою конкуренцією в ціновому діапазоні. Тільки повнорозмірні джипи класу Q7, Touareg, Prado під 5 метрів довжиною можуть конкурувати по вмісткості. Ніякі середні поширені паркетники і поруч не стоять, ніякий Рав, ніякий Спортеж, Туксон, РХ, Кашкай, СХ5, вже були муки вибору, після сценіка воно все дрібне, вузьке і куце, скільки б не коштувало і які б навороти не мало.

Всім рекомендую цей автомобіль, за ці смішні кошти нічого кращого не знайдете, але обов'язково механіка 6-ст. Двигун будь-який, всі двигуни цих генерацій надійні. І якісне обслуговування, не жалійте коштів, лийте дорогий дизель, оригінальні фільтри на двигун. Хто розраховує бути на цьому авто наїздником, не раджу, новим воно б ще витримало б тисяч 100 похабного відношення, з пробігами під 300, заслуговує на увагу і буде служити надійно ще багато сотень.

Авто нове в Європі коштувало від 28 тис євро в 2005х роках, саме моя комплектація 32 500, навігація з екраном 7", кейлес і т ін, французи не дешевили з матеріалами і якістю, кузов як всі пишуть і я підтверджую - взагалі не ржавіє, кузову 15 років - жодної іржі!

Volkswagen Passat B7 2012

Volkswagen Passat B7 2012

динамика

Машинка супер як для міста так і для далеких поїздок. М'яка, комфортна, салон супер, вмістима. 4 роки користування, спогади тільки приємні. З ремонтів крім вчасної заміни розхідників мав справу з екологією - обійшлося обслуговуванням клапана egr і перепрошивкою на до дизельгейд, після прошивки машина поїхала краще і регенерація кожні 350км. І друге це обрив болта кріплення форсунок. Ще замінив свічки накалювання, діагностики показала несправність двох, тому було прийняте рішення замінити всі, По ходовій: заміна стійок стабілізатора і задніх салентблоків передніх вичагів. Також було замінено масло КПП, антифриз, тормозну рідину, радіатор кондиціонера. Машинка продана і тішить нового власника.