Отзыв Chevrolet Lacetti 2012

Первый владелец 73 тыс.км 8 л / 100 км Поездки в городе
Более 5 лет Водительский стаж
Более 5 лет Время владения

дорожный просвет, шумоизоляция

Отзыв

Відмінне авто, на 100%поєднання якості та собівартості.Рекомендую.надійне, добре держить дорогу та недороге в обслуговуванні.Якісь великі недоліки відсутні.
Один з мінусів на шевроле це досить низька якість шумоізоляції, та досить мала товщина бляхи кузова.Авто на голову нижче від шкоди, вольцвагена, але ж і ціна у два рази менша.Якщо вибирати між вигнаними авто з Європи з пробігами 500 тис.де їх ресурс вже на межі зносу, то краще вибрати шевроле з реальним пробігом офіційним і авто прослужить ще довго враховуючи що ремонт на ці марки дуже не дорогий і при кишені любому.наприклад міняв гальмівні колодки які коштують 220 грн і за заміну 100 грн., думаю на іномарку ціна була б в три рази більша.Сподіваюся, що мій відгук знадобиться для тих хто ще не визначився при покупці б/у авто.на 60 тис. пробігу поміняв ремінь ГРМ і помпа, ціна питання 4000 грн разом з роботою що набагато менше ніж на іномарках.це все що ремонтував за вісім років експлуатації,

саша
06 июня 2020