Alfa Romeo 1 отзыв о Alfa Romeo 156 2020 года

Плохо

Смотреть все б/у Alfa Romeo 156 2020
Alfa Romeo 156 2020

Alfa Romeo 156 2020

динамика, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

280 тыс.км 9 л / 100 км

Особливисть гнеле дно яке видвалиллося коли ми приехали доой 20км Продовец Андрий шахрай який на м продавАльфо Ромео 156дизель на следующий день ми поехали воззврашать ее и Вместо 1ь200нашых нам вернули 800 не звязуйтесь з продавцемм вин перекуп у него в Куликив свое СТО номер телефона йогго 0987755700

Смотреть все 69 отзывов об Alfa Romeo 156
  • Alfa Romeo 156 2002

Alfa Romeo 156 2002

Alfa Romeo 156 2002

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

303 тыс.км 6.2 л / 100 км

Загальне враження - авто чудове. Особливо враховуючи ціну, по якій даний автомобіль продається. Керованість!!!, гальма, динаміка, стиль! Незважаючи на доволі "немолодий" вік автомобіля, не відчувається, що це машина із 20-тирічним стажем. Інтер'єр, екстер'єр - стильні зі спортивними нотками. Проблем із запчастинами у мене не виникало. Ціни на запчастини - трохи дешевше, ніж на Гольф 5. Також не виникало проблем із тим, що якийсь автосервіс не хотів братись за роботу. Кузов: за 20 років, звісно почали проступати рижики, але не критично - до дірок далеко. Мотор 1,9 Jtd - надійний, динамічний і досить економний. З приводу надійності. Купував машину, в яку треба було вкластись. Але, після ремонту і заміни усього, що треба було, машина не капризує. Тож відгуки, які читав перед покупкою авто, що ніби-то авто ненадійне, запчастин немає, запчастини дорогі і ніхто братись за роботу не хоче, не відповідають дійсності. Єдине, що мені не дуже подобається - підвіска. Воно жорсткувата для наших доріг, але це було зроблено в угоду керованості, тож не можна назвати це недоліком, бо керованість тут на висоті. Незважаючи, на те, що авто універсал - спортвагон скажуть альфісти - заходити в повороти, перестроюватись у міському потоці, обїжджати перешкоди у вигляді ям - одне задоволення. Тож низькі ціни на даний автомобіль, як на мене, пов'язані із упередженнями, які віддалені від реальності

Артем

Смотреть все 242 отзыва об Alfa Romeo
  • Alfa Romeo 159 2006

Alfa Romeo 159 2006

Alfa Romeo 159 2006

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

208 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Шикарний автомобіль: економічний, потужний та дуже вмісткий. 2,4 дизель, 200 коней, найкращий двигун як на мене в цьому кузові, хотілось хіба повний привід. В мене як я не ганяв по трасам, також де по правилам виходив розхід 7 літрів. При 200км/годин розхід 11 літрів. Замінити всі фільтри та масло коштувало менше чим на бензиновому фольці. Ходова крепка, замінювати можна не все в зборі, а якісь саме вузли тому виходить дуже економно. Дуже круто входить в повороти, динаміка, авто всеж має в історії ралійного та формули 1 дуже високий рейтинги. З мінусів, можливих, трішки жорстка але вона би так не тримала дорогу. Кузов доволі крепкий, але з часом потрібно буде полірнути, підкрасити.

Alex Timkov

Отзывы о моделях Альфа Ромео