Opel 117 відгуків про Opel Astra G

витрати палива, вартість обслуговування, керованість, дизайн кузова, якість збірки

Низький рівень комфорту
Комфорт автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Opel Astra G

Opel Astra G 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Вважаю цей автомобіль дуже гарним на свою ціну, його головною перевагою є надійність!
Саме двигун об\'ємом 1.6 є найбільш вдалим проміж інших на Астрі.
Кузов Opel Astra G 2004 року оцинкований, тому не ржавіє довше за інші.
Має високий кліренс для седана.
Гарний автомобіль, модель кузова "вне времени" не виходить з моди й не дивиться "древним".

Opel Astra G 2000

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Тачка - бомба пушка ракета. Рекомендую. Все кто трындят, что ламается и т.д. пусть хоть иногда смотрят к ней. На 1 масле я проезжал 30-40 тыс, колодки проехали 70 тыс. Двигатель просто бомба. Коробка пушка. Салон ракеты

шумоізоляція

Плюси: Комфортний, стильний поважний, витривалий і надійний автомобіль.
Мінуси: лише гучність мотору, бо дизель

Opel Astra G 2001

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

дизайн кузова, гальма, керованість, ціна

Отличный автомобиль на каждый день, вместительный, экономичный, дешёвый в обслуживании,
Из минусов коррозия кузова.

Opel Astra G 2004

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

Автомобиль был во владении 4,5 года, пробег на момент покупки был 119тыс. За время владения ни разу не подвел, очень простой и доступный в обслуживании, оригинальные запчасти по адекватной цене. Из преимуществ можно отметить что автомобиль как конструктор, если у Вас минимальная комплектация без особых сложностей можно оснастить такими вещами как: круиз, эл. пакет, подогревы, туманки и прочее. Проводка в базе вся есть, только меняй модули и активируй. Мотор 1.4 XE без особых заморочек, простой в обслуживании. МКПП так же надежная как АК из недостатков которой наверное можно отметить лишь то что 3000 об/мин на скорости 100км/час. Если за машиной следить и все менять вовремя, то это рабочая лошадка которая с легкостью пройдет 500к.

Opel Astra G 1998

Ніколи не думав що опель астра хороше авто, тихеньке, м\'яке, тепле великий багажник мотор, 1.8 16 клап дуже розвий. НЕ знаю як інші мотори на цій моделі, але 1.8 хороший мотор.

Opel Astra G 2005

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

Машина не погана як для свого класу за такі гроші нормальний варіант недорогий в ремонті запчастини трохи дорожчі чим в жигулів щодо комфорту нормальна машина не мерседес, але краще жигулів тільки одна біда двигун вроді 1,4, а їде як 1,2 жигулівський двигун високооборотний при швидкості 100 на тахометрі 3000 обертів на 5 передачі, а так все добре

Opel Astra G 2002

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

Авто на свою ціну дуже класне. В обслуговуванні відносно не дороге, по динаміці приємне, хоча залежить від двигуна, у мене був 1.6 16V, то досить динамічний і економний двигун, і був 1.6 8V, то дуже тяжко їде.
Автомобілем приємно керувати, чудово тримається дороги.
Відносно комфорту, ну дивлячись з чим порівнювати, якщо з мерсом S-класу, то тоді рівень комфорту низький, а загалом на свої гроші, достатньо, задоволений. Із запчастинами ніяких проблем, їх повно як в магазинах, так і на разборках.
Єдиною проблемою є те що двигун під\'їдає масло, я почитав на форумах, це їхня хвороба, але при моєму пробігу то не дивно. Поки їсть відносно не багато, то просто доливаю, вже можливо, якщо буде більше то треба буду робити капремонт двигуна.

Opel Astra G 1999

Opel Astra G 1999

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка

274 тис.км Поїздки в місті

Понравилось: хорошее сочетание цена/качество. красивый цвет. универсальный салон. небольшой расход
Не понравилось: когда открыта дверь постоянно горит внутри салонный фонарь. при закрытых дверях нельзя включить внутри салонный фонарь.

дизайн кузова

Очень бюджетный автомобиль в обслуживании. все запчасти есть в любом магазине для иномарок, не нужно ничего ждать неделями.
ТО масло, фильтра, свечи от 1000 до 1500грн.
Самое дорогое ТО на это авто замена ГРМ - комплект ГРМ 2500 грн -помпа, 2шт ролика, ремень + до 2000грн работа по замене.
Авто очень надёжное. Мотор и коробка работают отлично, в поворотах, на трассе достойно держит асфальт, при обгонах коробка не думая понижает передачу и автомобиль резво набирает скорость.
Автомобилем очень доволен.

Перший власник 200 тис.км

Надёжный, комфортный автомобиль, в отличном состоянии. Салон ухоженный. По мотору коробке вопросов нет. Кузов в родной краске.

Opel Astra G 2007

Opel Astra G 2007

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Я сам в захваті від даного авто, вдячний долі що мені так пощастило і надіюсь при купівлі наступного. Продаю тому що потрібно щось більше. Хто придбає не пожаліє, даю гарантію!

Opel Astra G 2001

Розхід радує ~7,5л газу, надійність, комфорт їзди на висоті, економне в обслуговуванні.

Opel Astra G 2006

Opel Astra G 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

195 тис.км 10.5 л / 100 км Сім'я

Очень доволен, хороший, бюджетный автомобиль. Цена равна качеству. Не капризный к топливу, хорошо воспринимает газ.
Просторный салон, вместительный багажник.
Рекомендую брать с двигателем 1,6 бензин

Opel Astra G 2001

динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Хороший, надійний, економний автомобіль, простий та недорогий в ремонті.

Opel Astra G 2000

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

268 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Взагалі авто варте своїх коштів. Якість збірки звичайно не космічної якості, але цілком нормальна. Так, по сільських дорогах є скрипи та посторонні звуки, але і коштує вона не стільки щоб вимагати ідеалу. По надійності до неї питань немає, це хороше міцне авто яке доставить куди потрібно. Їздив на великі відстані і не підводила. Мотор надійний, підвіска міцна, обслуговування не сильно прям дешеве, не ланос чи ваз, але для своєї якості цілком нормально. Поставиш запчастину не найдешевшу і буде ходити добре. Оскільки в мене дизель, то шумоізоляція тут йде як суттєвий мінус. Була б вона краща, то до авто ніяких претензій, а так хочеться все таки комфортніше себе почувати. Впринципі як і будь-яка інша машина хоче вчасних ТО та нормальних рідин і буде служити думаю. Принаймні в мене служить. Як для цього класу то низьковата, але дороги трииається добре. В салоні місця достатньо, як для компактного хечбека ззовні, всередені вона прям простора.

Opel Astra G 2000

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова

Машинка просто супер, в цьому бюджеті їй рівних немає!!! Ціна ходової як в жигуля, а якість в рази вища

Opel Astra G 2008

Opel Astra G 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Перший власник 135 тис.км 8 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобиль настоящая рабочая лошадка. Неприхотлив, достаточно экономичен. На газу по трассе менее 1грн/км получается. Резвый, при своих 90 кобылках. Как и у любой модели есть свои слабые места. Заслонки пластиковые на впускном коллекторе, катушка зажигания, натяжитель цепи. За время владения 12 лет, доволен и плавностью хода, и качеством материалов салона, и расходом топлива.

Opel Astra G 1998

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Сім'я

Машинка отличная экономная реальный расход за городом 5 л по городу 7 л. По машине делалось много для себя и только оригинальные запчасти. Кузов оцинкованный не единого рыжика. Багажник вместительный, а если положить сиденья можно и спать вдвоём.

Opel Astra G 2002

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, простір салону, гальма

Хорош автомобиль в ценовой категории 3-5 тысяч у.е не дорогой для обслуживания за 4 года небыло вобше крупных вложений рекомендую не пожалеете .

Відгуки про моделі Опель

Відгуки про Опель Астра Г по рокам

Хочете придбати Опель Астра Г та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Opel Astra G від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 117 відгуків відгуків про Опель Астра Г будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.