Відгук Opel Astra G 2000

Дизель Двигун
Передній Привід
3-5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Взагалі авто варте своїх коштів. Якість збірки звичайно не космічної якості, але цілком нормальна. Так, по сільських дорогах є скрипи та посторонні звуки, але і коштує вона не стільки щоб вимагати ідеалу. По надійності до неї питань немає, це хороше міцне авто яке доставить куди потрібно. Їздив на великі відстані і не підводила. Мотор надійний, підвіска міцна, обслуговування не сильно прям дешеве, не ланос чи ваз, але для своєї якості цілком нормально. Поставиш запчастину не найдешевшу і буде ходити добре. Оскільки в мене дизель, то шумоізоляція тут йде як суттєвий мінус. Була б вона краща, то до авто ніяких претензій, а так хочеться все таки комфортніше себе почувати. Впринципі як і будь-яка інша машина хоче вчасних ТО та нормальних рідин і буде служити думаю. Принаймні в мене служить. Як для цього класу то низьковата, але дороги трииається добре. В салоні місця достатньо, як для компактного хечбека ззовні, всередені вона прям простора.

Олександр
28 квітня 2020