Geely 2 відгука про Geely CK 2006 року

ціна, дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Geely CK 2006

Geely CK 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

104 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Владею данным авто 1 год. До приобретения относился к китайскому автопрома с некоторой опаской. Но так получилось, что жена брата получила права и захотела авто. Я, как человек весьма консервативных взглядов, для обучения и закрепления навыков вождения, предложил автомобили семейства ВАЗ. Однако, после недолгих поисков, был приобретен Джили СК 2006г. Сразу после приобретения, были заменены все масла, фильтра, жидкости, свечи и т.д. В процессе эксплуатации была капитально перебрана передняя подвеска с заменой рулевой рейки, наконечников, сайлентблоков, шаровых опор, амортизаторов, опорных подшипников и т.д. и в салоне наступила долгожданная тишина при движении. Потом полез в задние тормоза по причине отсутствия ручного тормоза. В результате були заменены тросы ручника, задние колодки, тормозные барабаны, тормозные цилиндры. В ходе ремонта заменил задние стойки стабилизатора. После данных вложений автомобиль нас благодарит своим комфортом, надёжностью, да и просто радует.
Так получилось, что родители живут в Полтавской области, и я периодически катаюсь к ним, а это 536км в одну сторону. Сейчас вспоминаю с улыбкой свою первую поездку к ним, а именно подготовку к поездке. В дорогу я взял 2 дорожные сумки с инструментом, масло на доливку, канистру антифриза, целую кучу ключей и головок, вобщем полный багажник инструмента на случай ремонта в полевых условиях. Приехал к родителям, а на следующий день проверил уровень масла в двигателе, и ни капельки ничего не долил. Обратно приехал точно также. Без проблем. На одном дыхании. И понял, что весь этот инструмент только занимает место. После этого я уже больше полу года, дважды в месяц, катаюсь к родителям без инструментов.
В автомобиле нравится все! Однако нужно учитывать класс авто, его базу и т.д. на данном авто, лично мне, немного тяжеловато преодолевать дальние расстояния. Один раз ехал на Сенсе, и понял, что я меньше устал.
В целом авто оставляет только положительные эмоции, особенно как для китайца с почтенным возрастом и пробегом.

Geely CK 2006

Дешёвая в покупке, цена соответствует качеству, при низкой стоимости авто, получаем все блага современных иномарок.

Проблема в покупке качественных запчастей.

Сам лично уже больше года езжу на данном автомобиле!Взял конечно б. у. 2006 года выпуска, скажем так по сравнению с нашим автопромом разницы сильно чувствуется! За те деньги что стоит автомобиль, Вы получаете сразу и кондиционер, гур и вообще практически весь электропакет который только можно представить!Само собой машина не без недостатков, взять например те же рейки, сам лично уже ремонтировал её, да и многие товарищи жалуются, что у них это "болячка".Сложно купить родные запчасти, приходится брать аналоги с других иномарок, той же Тойоты короллы, ходовая часть вполне подходит с моделей ВАЗ 2108-21099.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 143 відгука про Geely CK
  • Geely CK 2012

Geely CK 2012

Geely CK 2012

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Сім'я

Не прихотливая и не дорогая в обслуживании машинка. За 6+ лет владения не лез ни в ДВС, ни в коробку, ни в электрику. Стандартное обслуживание - масла/фильтры/колодки. Мелкие косяки были в основном по ходовой. Да и те устранялись за недорого или китайским оригиналом или европейскими/японскими/корейскими аналогами. По комфорту - шумновато в салоне, тесновато троим сзади. Багажник вроде и большой, но есть ньюанс - петли багажника. Одно, что огорчает - кузов...

Александр

Дивитися всі 929 відгуків про Geely
  • Geely Atlas Pro 2022

Geely Atlas Pro 2022

Geely Atlas Pro 2022

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт

Перший власник 1 тис.км 9 л / 100 км Поїздки в місті

Купив в максимальній комплектації, червону. Для розуміння відгуку, попередній авто - Шевроле Круз 2014, 1.8, АТ, хетчбек. - Чому купив Джилі? Відкриваєш гаманець, бачиш там 25+- тисяч. Відкриваєш Авторіа, клікаєш там повний привід, автомат. Конкурентів як таких немає. ASX та Outlander - старенькі овочі на варіаторі, з салоном рівня Ланцер 10. Vitara - маленька і старенька. MG - ну таке. Отже або зібльшувати бюджет, хоча там теж нічого такого, ну може Хавали або розглядати топ Атлас Про. Чому нове авто? Логічно, бо нове і бо за таку ж ціну неможливо отримати такий ефект "нового" авто якщо брати БУ. Усякі там Фюжн, Мазди чи навіть Тусани 2018 виглядають як авто попереднього покоління, особливо в салоні. Я ж хотів, щоб різниця між Крузом і новим авто була значна і відчутна, по салону та функціях. Поки встиг наїздити менше тисячі км, але: 1. Ергономіка для малих людей, чудова, для 185 - норм. Сидіння не ідеально зручні, кут і довжина подушки просто норм. Кермо могло б трошки більше регулюватись по вильоту, але сумарно 4/5. Спина не боліла у довгій дорозі, у Крузі болить, нога також, тут помагав круїз 2. Двигун не дав якогось супер вау ефекту. Ймовірно швидший ніж Круз, на приблизно секунду що з нуля, що на трасі. Але для його маси 1700 кг - поводить себе адекватно. 4/5 3. Економія - наче є. Можливо бортовий бреше, але із старт стоп і акуратною їздою в місті можна мати прблизно 9 чи менеше літрів, на Крузі було 12. 4. Салон - дуже приємний на вигляд. Сучасний. Не космоліт, як в деяких китайців 2022, але і не таке старе як умовний Тусан 2018. 4.1 Більшість матеріалів салону де теба, там м'які. Де не де твердо, але за ці гроші 5/5 5. Багажник - він є. В порівнянні із Крузом ніяких вау в позитиивну чи негативну сторону. 4/5 6. Фари, автодяльнє - клас. Дальнє - клас. Ближній, незнаю. Чітка СТГ, але незвично в порівнянні із рефлектором Круза, який був налаштований так, що цієї границі не видно. Треба ставити пліч опліч і порівнювати. Але світить на рівні з новими Ауді чи Рав4. 4/5 7. Підвіска - комфортна але жорстка. Без оцінки. 8. Круїз - добре. Тримає швидкість та відстань адекватно. Автоматичне утримання в полосі іноді поводить себе не найкраще, в тих умовах де ти просто вимушений їхати по полосі. Наприклад крутий поворот чи щось таке. В цілому на прямій норм. З частими і різкими поворотами - краще контролювати авто самому. В довгих поїздках дуже помагає. 4/5 9. Камери - чудесні. 10. Авто гальмування, воно є, слава богу не перевіряв. Надіюся допоможе в екстерній ситуації, добре що є, ніж немає. 11. Клімат, працює адекватно. Вікна дійсно потіють якщо дуже мокро в салоні. Слід вручну ставити режим обдуву. 3/5 12. Три циліндри себе особливо ніяк не видають. Як і гібрид. 13. Немає Карплей чи Андроїд авто. Ізіконект не більш ніж ок, зійде. 3/5 Описую враження: Перед покупкою був в Салонах Мазди СХ-5 - не сподобалось, виглядала старою і не сучасною. Хоча ззовні гарна. Хавал Н6 - був вау ефект. Дарго Топ - ще більший вау. Новий топ Тусан - крива мультимедія напрягла, нащо її обрубувати і повертати до водія, але в цілому норм. Новий Спортейдж - таке собі. Тігго 7 про і Джетур, теж норм. І того, загальне врадення таке, авто виглядає, їде і відчувається на 4,5 бали. Є недоліки, але в цілому за ці гроші - хороше, рекомендую. Для порівняння, у вас є 230 доларів. Самсунг буде поганенький, Сяомі буде топ і кілька дрібних проблем, Айфон за такі гроші хіба бу і старий. Так і цей Джилі, він наче телефон Сяомі. Хороший Китайський бренд, за хорошою ціною і параметрами, хоч і не дотягує до всяких айфонів. 5 тисяч км позаду. - Проблему Карплей вирішено, шукайте в телеграмі групу Atlas Pro Ukraine. - Перестав їздити в еко, витрата палива 12 літрів. Проте і їжджу активно. - Фари, трохи підняв за допомогою регулювального гвинта, стали п'ять із п'яти. - Комфорт, сиддіня все ще ок але раджу посидіти вживу. - Авто досі поводило себе чудово, за винятком двірників. Вирішено покупкою нових на Алі.

Bogdan

Відгуки про моделі Джилі