Ford 7 відгуків про Ford Transit Connect пасс. 2009 року

простір салону, об`єм багажника, витрати палива, якість збірки, вартість обслуговування

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Ford Transit Connect пасс. 2009

Ford Transit Connect пасс. 2009

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, двигун,коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Ford Transit Connect пасс. 2009

якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

Просторий, для сімейних подорожей, не дорогий в обслуговуванні, достатній для вантажоперевезень як для невеликого пікапа. По витраті палива теж задовольняє - за містом 6,5-6,9 л/100км.

Ford Transit Connect пасс. 2009

об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

Все устраивает: и качество и расходы на обслуживание. Для большой семьи нужен автомобиль уже больше.

об`єм багажника, простір салону

коробка передач

Рестайлінгова модель, дата випуску листопад 2009 року. Максі база, довгий, високий, дуже місткий. За документами - пасажир 8 посадочних місць. Я перший власник з 2013 року.
Хороший помічник, як для дому, так і в роботі.

Ford Transit Connect пасс. 2009

об`єм багажника, простір салону, витрати палива

Отличный работяга, объемный, вместительный. Задняя рессорная подвеска выдерживает приличные грузы. Когда пустой, то немного жесткий. Не прехотлив к топливу.

Ford Transit Connect пасс. 2009

Автомобиль хороший , надёжный, комфортный, вместительный, дизельное топливо,турбо .

Стойки

Автомобиль хороший , надёжный, комфортный, вместительный!!!!!!!Всем рекомендую!!!!!

1. можно ездить в шапке-кубанке или в цилиндре2. ты свой среди старпёров

1. чувствуешь себя кастрированным

без юмора говорить об этой машине невозможно:1. двигатель просто не едет, ехать в городском трафике невозможно,хуже только на трассе-когда приходится обгонять, разгон максимум до140 км\\ч2. перерасход топлива-жрет 10 л по городу3. легко ставится на 2 колеса4. ничего не видно назад5. при заходе в кольцо не видно идущую справа машину-мешает стойка и зеркало.

Відгуки про моделі Форд

Відгуки про Форд Транзит Коннект пасс. по рокам