Ford 2 відгука про Ford Transit Connect пасс. 2003 року

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону

Низький рівень комфорту
Комфорт автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Ford Transit Connect пасс. 2003

Ford Transit Connect пасс. 2003

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

Очень вместительный и удобный как для работы, так и для семьи. Едешь на море и не думаешь, что брать, а что нет. Достаточно резвый и тяговитый по городу. Единственное, шумноват. Для таких габаритов, 8 литров по городу ДТ абсолютно норм. По трассе 6.5~7,как ехать. ТО как средняя иномарка. Много запчастей на разборках. За 3.5 года, кроме расходников поменял только стартер. В двигатель не лазил вообще. Главное не экономить на масле и фильтрах и лить нормальную солярку и будет ещё долго ездить.

320 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Непогане авто. Працює безвідмовно в будь-яку пору років. Мiсткий багажник. Практична, економне.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 49 відгуків про Ford Transit Connect пасс.
Ford Transit Connect пасс. 2007

Ford Transit Connect пасс. 2007

якість збірки, витрати палива

шумоізоляція

500 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

Про автомобіль лише позитивні відгуки.Проїхав на ньому більше 300тис км по наших дорогах.Мінялися розхідники по ходовій,стійки передні,перебирався стартер.Нічого серйозного.Всі запчастини наявні в магазинах і набагато дешевші ніж до подібних автомобілів інших марок. Подобається його місткість,універсальність,низький розхід солярки, надійність.Невибагливий до палива.Заміна масла 10-12 тис.Із недоліків варто сказати про низьку корозійну стійкість порогів, та розміщення він коду під ногами у пасажира,де він швидко ржавіє і потребує дублювання, а це процей не швидкий і коштує близько 300 доларів.Це і все на що варто звернути особливу увагу при покупці.

Romario

Дивитися всі 6465 відгуків про Ford
  • Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, вартість обслуговування

130 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова. Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною. Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Олександр

Відгуки про моделі Форд