Daewoo 2 відгука про Daewoo Evanda

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість

вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Daewoo Evanda
Daewoo Evanda 2004

Daewoo Evanda 2004

простор как в поле,удобный салон,экономия топлива,легкость в вождении, подушки безопасности

дороговизна деталей,сложность в ремонте одна резина три рубля стоит но 20дюймов все покроют)

тачка приносит только радость!рекомендую крупным ребятам в роди меня салон как просторный как кровать

Daewoo Evanda 2007

Daewoo Evanda 2007

якість матеріалів

10000 км пробега- проблем нет... Я ничего не написал о машине в предыдущей колонке. Исправляюсь. Кто желает ближе познакомиться с этим авто- лучше возьмите тест драйв у ближайшего диллера. Он (автомобиль) вам гораздо больше и лучше расскажет, чем это сделаю я.

Просто хотелось поделиться своей радостью. Меня еще не покинула надежда о том, что остались люди, умеющие радоваться чужому счастью. Можете задаться вопросом: О чем это я? Купил машину и стал счастлив? Ответ... Кто то из великих сказал: Бытие определяет сознание. И я в полной мере прочувствовал это на своей шкуре. Нет я не ездил на ржавой "шестерке" от сервиса к сервису, не испытывал и серьезных трудностей в работе и личной жизни. НО (возможно владельцы Бентли, Ламбов, Майбахов и прочей 4-ех колесной роскоши улыбнутся, зная, что речь идет всего навсего о 250 "аське", если вообще когда либо тратили время на чтение подобной информации) все же это так: счастливыми Вас делают люди окружающие вас, а также и некоторые вещи, обладателем коих Вы являетесь....

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3216 відгуків про Daewoo
  • Daewoo Nexia 2008

2.6
Daewoo Nexia 2008

Daewoo Nexia 2008

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

120 тис.км 10 л / 100 км

Авто в цілому непогане. Треба дивитися за кузовом задні арки пороги днище. Я це все обробляв щоб небуло курозії. Пічка в цій машині ніяка зимою що вона е що нема треба переробляти. Більше 120км. навіть ніколи непробував на ній їхати бо вона неуправляема там уже як повезе. Завчасті недорогі е завжди в наявності. В цілому за свої гроші не самий гірший варіант.

Рома

Відгуки про моделі Део

Відгуки про Део Еванда по рокам

Хочете придбати Део Еванда та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Daewoo Evanda від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Део Еванда будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.