Chery 3 відгука про Chery Tiggo 2 2020 року

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону

шумоізоляція, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Chery Tiggo 2 2020

Chery Tiggo 2 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 18 тис.км 10.5 л / 100 км Сім'я

Розхід від 10-л по трасі ... Якщо дуже старатися, то буде 9 літрів траса, але це без кондиціонеру і швидкість до 90-км/год і потрібен якісний газ який буває дуже рідко.
При поїздках на роботу по одному змішаному режимі траса+Київ маршрут 50+50км за день 100-105-км розхід менше 10.5 не буває і це в економрежимі на механіці
Люди або переоцінюють авто або невірно міряють розхід палива.
В мене розхід газу міняється від заправки і до пустого балону
Так авто в цілому гуд, але не думайте що розхід буде менше чим у ланоса з таксі або Авео.
У Києві дуууже дороге обслуговування звичайне ТО1 буде з газом 4800 грн це просто ганьба Укравто.

Chery Tiggo 2 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Перший власник 1 тис.км 7.5 л / 100 км

Машинка очень крутая! За такие деньги, то что нужно . Кстати расход до 8 литров будет, если переключать передачи до 2‑х тис оборотов .
Пока что все очень нравится.
Из минусов: хотелось бы шумку получше и динамику лучше.

Chery Tiggo 2 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція

Якщо врахувати, що дане авто коштує в еквіваленті 9800 USD, то всі недоліки можна пропустити.
Брав на заміну Geely MK, 2010 р.в.
Розумів, що багато не отримаю, але нове авто є нове.
З мінусів - слабка шумоізоляція.
Підвиває КПП - скоріше за все вилікується заміною мастила.
А в іншому - непогано збалансований мінікросовер для провінційних, далеко не якісних доріг.

Дивитися всі 14 відгуків про Chery Tiggo 2
  • Chery Tiggo 2 2021

Chery Tiggo 2 2021

Chery Tiggo 2 2021

дизайн кузова, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Покупал авто с высоким клиренсом,так как устал от маленьких легковушек. Вообще так купил авто, не успел выехать из салона загорелся блок. Подушки б.з.,сразу хотели устранить, не вышло,только замена по гарантии. Авто жесткое,клиренс норм,брал простую комплектацию. Из минусов слаб мотор,не всем подходит посадка в авто для водителя,у меня рост 170 см и я, за пол года так и не настроил удобное положение,но мне потом и в салоне об этом говорили. Багажник мал,но так что-то можно по мелочам положить. По кузову,нужно обрабатывать антикорозийкой и ставить защиту двигателя. По управляемости, я думаю 3+.ну вот как то так.

юра

Дивитися всі 1462 відгука про Chery
  • Chery Tiggo 2 2019

Chery Tiggo 2 2019

Chery Tiggo 2 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Авто до пробігу 3500 км було неквапливе, думав помилився у виборі, але після обкатки його як підмінили з того часу весь час експлуатації приносило лише позитивні емоції, жодних проблем чи поломок лише планові ТО, надіюсь так буде і надалі.

Павло

Відгуки про моделі Чері