Chery 1 відгук про Chery Tiggo 2 2022 року

Chery Tiggo 2 2022

Chery Tiggo 2 2022

1 тис.км 5.8 л / 100 км Подорожі

Перед тим як купляти авто Тигго 2 дуже багато прочитав відгуків і через 1.5 року купив в автосалоні нове авто. На сьогоднішній день дуже задоволений автомобілем, розхід за містом 5.3 л/100 км, кліренс високий, місця хватає, на водійському сидінні комфортно, мій зріст 190 см, вага 125 кг. Нікого не слухайте, купляйте нове авто і щасливо експлуатуйте. Міг собі особисто пригнати б/у авто з Німеччини, але не хотів збирати європейський металобрухт. Тому раджу купляти нові авто!

Дивитися всі 14 відгуків про Chery Tiggo 2
  • Chery Tiggo 2 2019

Chery Tiggo 2 2019

Chery Tiggo 2 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Авто до пробігу 3500 км було неквапливе, думав помилився у виборі, але після обкатки його як підмінили з того часу весь час експлуатації приносило лише позитивні емоції, жодних проблем чи поломок лише планові ТО, надіюсь так буде і надалі.

Павло

Дивитися всі 1464 відгука про Chery
  • Chery Jaggi 2007

Chery Jaggi 2007

Chery Jaggi 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Придбав авто у 2021-му році. За час володіння було багато чого зроблено, авто було не в найкращому стані - майже повністю замінив ходовку та замінив радіатор охолодження двигуна. Критичних проблем небуло, лише витрати на обслуговування, мастило, свічі, фільтра та комплект ГРМ. З мінусів мабуть це прикіпання свічей до проводів, через що разом із свічами міняв комплектом свічі, катушку та провода. Гниють задні арки, якщо не слідкувати і залишити арки відкритими. В цілому автовкою задоволений, за свої гроші дуже гарне авто. З комфорту є все що треба, мені достатньо. Авто не великих габаритів, але дуже вмістке, обсяг багажника - 400 літрів, вистачає з головою. За водієм спокійно може сидіти людина, мій зріст 2.10. Через невеликі габарити дуже зручно паркуватися у місті.

Виктор Русаков

Відгуки про моделі Чері