Audi 3 140+ відгуків про Audi

Audi A6 2016

Audi A6 2016

вартість обслуговування

170 тис.км 9 л / 100 км

Всех приветствую!Что могу сказать,владею двумя А6с7 рестайл ,рассматривал только дизельные,себе взял 3 литра,а жене 2 литра.Комфорт хороший,шумка отличная,расход тоже приятный!Помню на своей доходил минимальный расход до 7,5 по городу,но это очень скучно,чтоб нормально ездить получается 9-10!Что касаемо запчастей-дорого!Особено когда их 2!Расскажу что произошло за 2 года езди|ходовую в счёт не берем|Начали они сыпаться одновременно ,я мягко сказать был в шоке!Оказывается у них есть болячка с антифризом и рулевой рейкой!Столкнулся с этими проблема с переодичностю в 10 тыс км!Рейка новая стоит космос,решил отдать на реставрацию 700$ !Течь антифриза это самая главная проблема!!На 2х литровой я отделался заменой впускного колектора|интереулер| 600$ не оригинал!А могло бы быть плачевно,а это трещины в блоке!Потому как антифриз заливал 1,5 литра в 3 дня!На 3х литровой вот только поменял теплообменник ,еще даже не знаю помогло ли это!На ней заливал раз в неделю литр!Не скажу ,что отделался по лёгкому,но это всётаки лучше, чем имульсия в двигателе!Замена цепей 1300$

Audi Q5 2018

Audi Q5 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів

93 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Володію цим авто 1 рік / 20т.км, до цього мав mazda cx5 2015 рік, nissan rogue 2018 рік тож порівняю з ними хоч і ціни зовсім різні але розміри плюс мінус однакові. Я другий власник в Україні. Авто з Америки. Купив на пробігу 78т. Все було в ідеалі, замінив лише ролік натяжителю та ремінь 100$.

Що подобається:

Одразу помічаєш, що авто супер збалансованої між динамікою /5.8 0-100, керованість та витратою пального. Тобто для всіх сценарієв дуже підходить. Якщо їхати по трасі 80-90 то витрата в літку з кліматом десь 7л. Якщо їхати 130-150 то 8.5л. По місту Києву без пробок 9.5л. з пробками 10.5л. Вважаю це не поганими показниками.
Їзжу 80% трасса 20% місто, часто по 4 людині в салоні з багажем і ні разу не було щоб щось не влізло, і місце всім вистачало.
Авто тримає дорогу як ютюг, але через 20 диски в деяких місцях всеж таки відчував колію.
Шумоізоляція не ідеал але не погана, десь 4 з 5.
Гарна обзорність яку одразу помічаєш пересаживаясь з вище вказаних авто.
До речи якщо не обслуговуватись на офф сервісі то ціни на масла, фільтра і т.д. такі самі як і у мазди з ніссаном.
Зимою їздив в буковель в - 15 і снігопад, багато авто шліфували або застягали в снігу, я ніразу не відчув дискомфорту взагалі. Там де на мене з гори котилось авто по льду, я спокійно його об'їхав на гору і не помітив. Тут напевно вихвалений quattro відпрацював.
Подобається як працюэ коробка, хоч це і робот але все плавно і дуже швидко.
Великий бак, 70л. з не великою витратою пального при бажанні можна дотянути до 1000 км.
В моїй комплектації сидіння з підтримкою які супер відчуваєш на поворотах чи в довгій дорозі.
Надійний мотор який легко чипується на stage 1 до 330кс.,якщо комусь не вистачить потужності чи звикнке.

Що не подобається.

Після ніссану, помічаєш що в авто нема ніяких органайзерір. Я розумію що це преміум але все ж таки що в мазді, тим паче в ніссані є фальшпол куди можна скинути всі ганчірки, аптечки і т.д. і багажних буде виглядати пустим і не треба буде купляти сумку для хламу яка буде займати 30% і так не великого багажного відділення.
Наступне це те що в авто яке нове коштує 70т$ нема відсіку для окуляр, це не велика біда, алієкспрес в поміч але ж все таки..
Дуже маленький бардачок 30% якого займає audi mmi.
В мене q5 в prestige комплектації / це максимальный пакет далі опції потрібно набирати, і в мене нема підігріву зони склоочищувачів...
Так само як і не було вибрано адаптивный круіз контроль, в тому самому нісані розі та в мазда cx5 від 2017 року це йде вже з середніх комплектації.
Не зрозуміло чому в авто 2018 року не тач дісплей, все треба робити крутилкою.
Не подобається вимикання мотора коли тормозиш, але також алієкспрес допоміг.
Дубовий пластик в картах дверей, не розумію такого в авто такої цінової категорії.
Не подобається що не можна зачинити працюючи авто і наприклад піти в магазин / думаю це також можна вирішити якось, але знову ж таки ти ж не ладу береш за 2к щоб щось там під себе переробляти.
Також не зрозумів чому в пассаті місце під бутилку оброблене м'якою матерією щоб не торохтіло, а в ауді такого нема.

Сервіс

За 20т.км кондиціонер перестав тягнути повітря з вулиці / з салону все дуло, вилікувалось оновленням ПО кондиціонера. І з' явився чек енжин. Але машина працюэ нормально і якщо його збити він міг не з' являтись ще 5-7т.км. Діагностика показала на датчик повітря після каталізатору. Заміна 200$ на офіціалі.
Масло не бере.

Тож якщо підсумувати, питання по авто є, але не значні і плюси переважають мінуси. Тож я б дав авто 4.8 з 5.

Audi A5 Sportback 2012

Audi A5 Sportback 2012

Что я хочу сказать, это лучшее что может быть за свои деньги. Мы долго выбирали машину, около полу года. Это наша первая и мы не пожалели ни дня. Выбирали между Киа Рио, Фольц Пассат, Мазда 6, Тойота Королла и Авенсис, Хюндай Соната. Что хочется сразу отметить, что чувствуется когда ты впервые садишься в авто в сравнение с вышеуказанными, это двери и шумоизоляция. Она прекрасная, ничего не слышно извне вообще, это аж пугает. Дальше салон, он безумно красивый и удобный, нравится каждая деталь и каждая кнопочка. Также стоит отметить полный привод, это очень удобно и к этому быстро привыкаешь. Дальше кузов и днище, учитывая возраст машины 10 лет и уличное хранение все эти 10 лет, нет даже намёка на коррозию или рыжики. Багажник большой и вместительный, это радует. Теперь из минусов, которые мы заметили:
-клиренс низковат, но если приловчиться объезжать изъяны на дороге- это не минус. Также решает размер дисков и шины.
-нет навигатора и прошивка очень дорого стоит
-расход бензина: реально у нас по городу уходит 11 л, 12-13 при вкл кондиционере, трасса на круиз-контроле 6.5-7 л.
Насчёт того, что пишут что машина ломается, дорогой ремонт, много проблем- не заметили. Хотя я понимаю тех, кто это пишет. Когда мы искали конкретно эту модель, видели какие трупы продают и как на них ездят, поэтому считаю все зависит от предыдущего владельца. Лично мы поехали на офиц. дилерское сто сразу после покупки, попросили все проверить, сделать компьютерную диагностику, все что нужно поменять. Нам поменяли только масло и фильтры, все. Хотя видно было что мы в этом не разбираемся и можно было нам навещать что угодно. Мой совет всем, кто думает насчёт покупки этого авто: не берите после дтп, смотрите на пробег, попросите владельца вас покатать, смотрите на манеру езды и все будет понятно.

Audi A8 2012

Audi A8 2012

об`єм багажника

Всем привет! Отзыв больше владельцам d3, которые думают да или нет. Продолжать ли ездить на авоське или перейти на что-то более простое. Моё субъективное мнение - после d3 однозначно d4, т.к. d5 мало кому пока по карману. На D3 ездил 10 лет и, пока она в продаже, есть возможность ездить на обеих авто и сравнивать. Так сказать объективное сравнение.
Начну с ездовых характеристик. Подвеска в Д4 более комфортна, чем в Д3. Лежачий коп легче даётся Д3 на R17 на резине 225/65 , Д4 на R18 235/55. В Д4 меньше ход подвески, но отсутствует раскачка, знакомая владельцам Д3. По поводу максимальной высоты поднятия - Д3 однозначно в лифте выше чем Д4 в верхнем режиме. Авто в движении легче в управлении, скажем так ощущение как вроде ты едешь не на большой Д4, а на маленькой А4. Парковаться значительно легче чем на Д3, из-за большего выворота передних колёс. Рулиться на скорости Д4 однозначно лучше чем Д3. Д3 на скорости послушна, но есть некоторое ощущение грузности, вес авто чувствуется. В Д4 этого нет, повторюсь ощущение как вроде едешь на маленькой лёгкой А4 или пассате, чувствительность рулевого управления выше. После бензинового атмосферника Д3 решил, что Д4 будет дизельная. 3.0 td вариант бюджетно и экономно в сравнении с 4.2 td. Турбодизель едет значительно лучше атмосферного бензина. Как знают авосечники, полноприводные А8 стартуют всегда плавно, Д4 не исключение, быстро и плавно, звук турбодизеля при резком наборе чуть более рычащий чем атмобензин.
Расход топлива: Д3 3.7 в городе экономно едет на 12~13 л. бензина, в тех же условиях на Д4 реально вышел на 7~8 л. Рваный город зимой Д3 может показать и 25 л., Д4 максимум до 15. Трасса эконом на круизе Д3 едет на 10л, Д4 может 5.5. Скорее всего заслуга 8HP вместо 6HP . По работе КПП Д4 более быстрая и плавная . Салон такой же просторный, зрительно торпеда более миниатюрная чем в Д3, но всё удобно.Посадка стала более лежачей, усталость от длительных поездок намного меньше. Читал раньше, что шумка в Д4 хуже, не знаю как на бензине, на дизеле все ок. Теперь о минусах, пока нашёл один: багажник просто какой то игрушечный в сравнении с Д3. В общем, после того как пересаживаешься с Д3 на Д4 вроде всё привычно, больше всяких плюшек в mmi. Если наоборот, с Д4 садишься на Д3 всё устраивает, но есть ощущение что салон более классический, устаревший уже наверное, но это субъективно. Экран в Д3 вызывает уже раздражение после Д4, но что поделаешь авто было разработано в самом начале 2000-х. В общем хочется сказать, если хотите Д4 - берите и пробуйте, сейчас во время войны и топливного кризиса бу премиум просел в цене, и стал более доступным.

Audi A6 2010

Audi A6 2010

285 тис.км 8.4 л / 100 км

2.7тді квадро це ракета на трасі в спорт режімі при 140км=7.4літри при195=8.4 по селу де не дуже добра дорога в D режим15-25км=8.7 це все показав комп'ютер по селі теж є лежачі поліцейські труби заасфальтовані тихенько переїхав нікде нечіпляє колеса R17 на50 коментарій пишу в перший день їзди як купив авто 2010року по запчастинах ціна трохи є люди зСТО говорили

Audi A6 2006

Audi A6 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, ціна

Володів 4роки 6місяців. Одні тільки добрі враження.Попередній власник перед продажею обслужив авто на 1200 вічно зелених, так що мені повезло ,хоча не обiйшлось без неприемних сюрпризiв:] Саме до найбiльше мене убило,це те що постiйно розряжався акамулятор. Думав старий,треба помiняти. Купив досить дорогого акб. Встановили. Та сама фiгня. Ладно, помiяли ще одного. Проблема не зникла. Нiхто не змiг знайти чого. Бензину по мiсту брала до 12 лiтрiв. Запчастини не дорогi. Цiни приемнi. Вкладень ніяких окрім зимовоі резини, масла і фільтрів. Правда і в тому що я дуже мало на ній проізджав за рік . Ще одне ,що сидиш як будто напiвлежачи. Сiдати рослому не дуже зручно,хоча до цього привикаеш досить швидко.Машина досить низька,що в наших реалiях не досить зручно,адже дороги не фонтан.Масла не брала,двигун працював чiтко . Заводиться з пiвоберту навiть в великий мороз.Рухатись заднiм ходом не зовсiм зручно,камери Немае, а задняя шиба мала i багажник задертий вверх. Так що тiльки по дзеркалах. Взагальному тiльки приемнi спогади.

Audi A6 2012

Audi A6 2012

динаміка

Доброго дня всім! Володію авто більше року! Хочу поділитися враженнями! Мій авто 2.0 дизель, 8ст.варіатор, передній привод, пробіг - 200 тис реальні! В максимальній комплектації! До цього всі авто японці! В сім‘ї друге авто Infiniti G37 XS 12 року! Головне - коли сідаєш в салон - стразу відчуття що машина преміум класу, старенька але преміум! Всі матеріали приємно тактильні, навіть крутилки та кнопки склопідіймачів! Все виконано дуже продумано та на своєму місці! Посадка дуже комфортна! В мене на дисках R19 та профіль 35, та при цьому машина досить комфортна! При їзді по наших дорогах нічого не грюкає и не тарахтить, шумка хороша! Єдине що некомфортно було - це маленькі дзеркала, але привик! Що дивує досі, це коли ввечері відчиняєш машину, світяться всі ручки дверні карти та салон в ногах! Це прикольно! По мотору - 190 к.с. хватає в городі щоб не відставати від інших, але навалити не вдасться! По пальному - зараз по Одесі виходить 8.5-10 літрів із кліматом, по трасі - ХЗ! В салоні при зачинених вікнах не чується дизель, тільки слабка вібрація на кермі! Фари світять дуже добре, для мене це дуже важливо, бо в мене зір як в старого діда! По обслуговуванню - заміна мастил та фільтрів як на всі інші авто, гальмівні колодки теж не дорого! Такі речі як сайлетблоки, важелі, стаб в оригіналі - дешево не стоять навіть на японців, але є багато аналогів! Міняв подушки двигуна оригінал - 10 тис грн з роботою, я запитав про Камрі 50 - такі ж ціни! Машиною в цілому дуже задоволений! Машину купував за 17.5 $! Не буду писати про такі недоліки як про устарілу форму керма, що «мог бы быть электро привод багажника, это ж Ауди, про застарілу мультимедіа»! Авто класне, і якщо цінуєте якість то вам треба придивитись до Ауді А6! Моя думка - однозначно классна машина якщо не укатана! Всім миру!

Audi Q5 2013

Audi Q5 2013

вартість обслуговування

Доброго мирного дня всім автозакоханим!
Авто придбав в січні, але цього досить щоб виразити позитивний відгук і задоволення амереканцем. Комфорт, керованість і надійність на високому рівні. Оливу, всупереч відгукам про негібрині аналоги, не "хлібає". Витрати палива у міському циклі взимку 11л, на літо думаю в 10 вкладуся. Заміський - 8,7л/100км. Інтер'єр і екстер'єр подобається, хоч це питання субєктивне. Із нюансів по моєму авто - не працює клімат і причину поки не вдалось встановити. А загалом - рекомендую.
Гарних доріг усім!

Audi A7 2013

Audi A7 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, гальма, керованість

простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Користувався авто більше пів року. Були не дешеві сервіси. Один з яких на 42 тис грн. Не офіційний.
Ті хто пише що росхід 12 по місту певно тільки штовхали її. В реальності 16-19 якщо навалювати то всі 22 на 100
Трішки гірша шумка в порівнянні з бмв але суттєво краща в порівняні з будь-яким японським авто.
Найбільшим плюсом за час користування авто вважаю керованість авто, маневреність - одним словом Audi Quattro.
Великий багажник - поміщалось завжди і все.
Раджу дане авто якщо вам до 35 років та ваш бюджет дозволить утримувати дану іграшку.

Audi A4 Allroad 2018

Audi A4 Allroad 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Перший власник 45 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Очень качественная комфортная машина, идеальная шумоизоляция, хорошо управляется, минимальный расход топлива для 190 л.с. и постоянного полного привода. Из минусов дорогое официальное ТО- масло и фильтра - 10 тыс грн, мало современных наворотов в средней комплектации: отсутствует carplay и android auto, подогрев руля и лобового, бесключевой доступ..
Очень мало бардачков и ниш для хранения мелочевки в салоне Если такие мелочи не смущают и есть хороший механик, тогда рекомендую.

Audi A4 2009

Audi A4 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

За свои деньги неплохой автомобиль. При покупке уделяйте внимание раздатке/если берёте QUATTRO/ ,турбине, замене цепей ДВС. Также будьте готовы к частой замене элементов подвески/она хрустальная/.

Audi A6 2014

Audi A6 2014

Автомобілем володію і користуюсь вже 3 рік. За цей час авто мене і сім‘ю тільки радує. Їзда приємна як у місті так і на трасі. Вартість ТО не така велика як у інших німців. Головне щоб володілець буу спроможний обслуговувати авто згідно регламенту. Запчастини до авто доступні за ціною. Автомобіль супер! Особливо повний привід!

Audi A3 2012

Audi A3 2012

динаміка

Перший власник 230 тис.км 6 л / 100 км Поїздки в місті

Из недостатков- нет мелких карманчиков для телефона, в дверь не вставишь бутылку воды, на задних дверях вообще нет карманов, свет фар ужасный. А в общем за свои деньги отличная машина, скорость 200 легко, шумка норм, все плюшки для жизни есть - климат, подогревы, музыка, и тд, за три месяца владения 15тыс пробега полет нормальный, машина пригнана с германии. расход по городу зима 2022 8литров-с прогревами и погреется в машине, по трасе от 5ти до 10ти какая скорость.

Audi A6 1995

Audi A6 1995

369 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

Владею данным авто 3 года. Покупкой доволен. Полностью обслужил автомобиль после покупки. Поставил новые тормоза, фильтра, заменил все жидкости. Установил электронный инжектор Invent-Jetronic. Из поломок менял только старые патрубки системы охлаждения и бензонасос. Отличный автомобиль за свои деньги. При благоприятных условиях кузов еще проживет не менее 20 лет.

Audi 80 1987

Audi 80 1987

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону

коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Сім'я

З першого погляду дуже хороший автомобіль.. кузов оцинкований ну просто бомба. А вот як починає ламатись то тоді думаєш. Не дуже легко знайти запчастини но і не дешеві ті запчастини.

Audi A4 2008

Audi A4 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

180 л.с. 2.0 TFSI давно мечтал о таком Авто, купил! Что могу сказать, машина сама по себе пушка, с минусов это цена обслуживания, но и уровень комфорта того стоит! Советую всем после приобретения данного авто, если брали с рук и продавец не все договорил, заехать и поменять цепь ГРМ, масла, фильтра, свечи и тогда следующим 100 тис. км. при плавной размеренной езде, Вы не будете знать проблем и линять на сумасшедшие деньги!

Audi 200 1986

Audi 200 1986

витрати палива

За 8 років . Самі гірші поломки стосувались електроніки. А саме. Обрив , окислення контактів. Надійний потужний автомобіль з характером. Дивишся на нього і бачиш старе як світ авто , но коли сідаєш за кермо і тиснеш тапок в пол. Зразу розумієш чому ти на ній їздиш , є один недолік СТАРІСТЬ. Все.

Audi A6 2001

Audi A6 2001

дорожній просвіт

Подорожі

Автомобиль стоит внимания, в обслуге немного дороговато, но если делать все во время и постепенно, то нормально получается. Комфорт, мягкая, дальние расстояния вообще не проблема!

Audi 100 1986

Audi 100 1986

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, витрати палива

300 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Велика надійна квартира на колесах. Динаміка розгону не така як в сучасних але як розкочигарити то пливе не гірше. Збірка кузова топ за всі часи.

Audi A4 1998

Audi A4 1998

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, керованість, шумоізоляція

Мягкая подвеска,отличная рулежка. Красивый дизайн.
Двигатель слабоват для такой машины,стоял 1.9 дизель 66кв,90 д.с.
Отличная шумоизоляция.

Відгуки про моделі Ауді

Хочете придбати Ауді та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Audi від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 140+ відгуків відгуків про Ауді будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.