2 220+ відгуків про 2015 року

BMW 640 2015

BMW 640 2015

Ніколи раніше не використовував БМВ. І ніколи кабріо. І ніколи задній привід. Був приємно здивований що цю машину можна використовувати на кожен день! Їздив з лютого по липень і скажу що комфорт здивував для 20 коліс! Пристойний розхід - від 9 по трасі у спокійному режимі до 15-16 по місту в агресивному. Також з сім'єю їздив з дітьми. Місця повно навіть позаду сидіти комфортно! Багажник дуже великий як для кабріо , майже як у ауді седані .

Ford Focus 2015

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

90 тис.км 7.9 л / 100 км Сім'я

Купував тут Фокус 3 2015 року з двигуном 2.0 з США з мінімальними пошкодженнями від ДТП "подушки не стріляли". Пробіг на момент купівлі 65 тис км, салон був би як новий якби бампер не їхав у салоні та не подер карти дверей. За більше ніж 2 роки проїхав 25 тис км, авто використовую зазвичай у вихідні, рідко в робочі дні живучи в передмісті Києва.
За цей час зламався вентилятор охолодження та було зроблено три ТО, та замінено оливу в коробці, зроблена адаптація зчеплення, замінений антифриз, замінені гальмівні колодки та гальмівна рідина. Вартість ТО звичайна, проте якщо обслуговуватись на Віннері, то вартість буде на рівні Рейнж Ровера, тому треба шукати свій сервіс і буде все не дорого.
Недоліки:
- треба звикати до роботизованої коробки передач і тоді вже їздити можна з комфортом і вона стане надійною.
- малий кліренс, тому встановив проставки вольво 2,5 см на передні стойки і стало простіше.
- не самий великий салон, проте я зі зростом 192 см сам за собою сідаю, проте я досить вертикально сиджу за кермом, але все ж салон міг бути більшим.
Переваги:
+ Розхід пального дуже хороший, при 100 км/годину - 5,5 літри звичайного 95го, при 120 - 6,5 літри, в Києві взимку по страшним коркам більше 12,5 не було, зазвичай Київ це 9,5-10 літрів.
+ Поведінка на трасі. Шумоізоляція досить пристойна як для бюджетного авто, тому їхати при 120-140 км/год, при цьому авто дуже добре себе веде, підвіска пружна і комфортна, бо ззаду багатоважільна підвіска, взагалі їхати по трасі на авто не важко, наче він створений для дальніх поїздок.
+ Хороша комплектація на авто з США. Рестайлінговий фокус це модель від 2015 року. В комплектації SE *друга знизу комплектація та сама масова* вже йде з камерою заднього виду, підлокітником, повним електропакетом вікон та дзеркал, магнітолою з Блютус, AUX, USB та мікрофоном, мультикермом, круіз-контролем, автоматичним світлом, литими дисками датчиками тиску в шинах ну і звісно 7 подушок безпеки. Звісно часто авто має додаткові опції і перелік їх може бути дуже пристойний, фокус 3 в топі це тітаніум і там уже авто серйозно напаковане, мало в кого з конкурентів є такі опції.

В цього авто дуже розвинутий клуб власників в Україні, тому там можна задати питання, та отримати на них змістовні відповіді.

Jeep Patriot 2015

Jeep Patriot 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Кому потрібно 4×4 та мешкає за містом, машина просто ідеальна! Проблем із запчастинами немає більшість запчастин підходить від Аутлендера. Для комфорту потрібно встановити магнітола 10дюйм з камерою, обезшумити багажник, та встановити фаркоп чи крюк, якщо встрянете назад тягнути нізащо.Пічка, кондиціонер працюють на 5+. По комфорту, м\'ягка ходова, в\'ялка, м\'якше ніж у Дастера чи Хюндай IX35. Привід 4×4 класний, в Друга Дастер 1.5д МКПП, всюди куди їхали, їхали на рівних! ДВЗ масло не бере. Багажника вистачає.
Мінуси. Я переїхав у місто, мій розхід суто по місту на короткі дистанції, садок, школа, робота-18-20л газу. Пласмаса в салоні затирається.
Машина биток, безпека не стріляна із США. 2,4,4×4 АКПП.62т миль.
Проїхав за 1,5р 20т.км.
Замінив; дросельну заслонку, з АЛЛІ - 50$+ заміна 300грн, промазав графіткою 4 втулки стабілізатора, скрипіли -200грн,
На авто ще їздить жінка, авто нам дуже подобається, рекомендуємо! Якщо Ви економщик та живете у місті, потрібно шукати гібрид чи дизель.
Розхід без та з кондиціонером
Траса- 9,5-11л газу
Змішаний- 14л газу, траса/місто-40/60%
Місто-18-20л газу.
До розходу на заведення +- 1.5л бензину.

Lincoln MKC 2015

Lincoln MKC 2015

Очень хороший автомобиль, отличается комфортом и управляемостью
Надёжный и не прихотливый
резвый , выделяется из толпы , выглядит шикарно, сидения очень удобные для дальной поездки , запчасти как у Ford Escape/Kuga , двигатель и кпп тоже .
Расходники впринципе не такие и дорогие.
Шумоизоляция на высоком уровне.
За свои деньги это лучший автомобиль

Honda Pilot 2015

Honda Pilot 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів

Брав авто із США, після фронтального дтп. Загалом машина має безліч плюсів, а основний це комфорт та вмістимість та всіх 3 рядах. Авто на далекі подорожі із сімєю просто клас. Динаміки двигуна достатньо як на 2 тонну машину з габаритами Тойоти LC200. Розхід пального: мій рекорд це 7.5 л/100 км по бк, але фактично це десь 8.5 л/100 км. При їзжі в режимі 100 км, розхід в межах 9.5-10.5 л/100 км. По м.Львів з пробками до 16 л/100 км. Загалом велике, просторе, надійне авто, з адекватними цінами на з/ч.

Subaru BRZ 2015

Subaru BRZ 2015

дизайн кузова, коробка передач, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

100 тис.км 12 л / 100 км

Розмірковуючи про придбання BRZ/GT86/FR-S, необхідно перш за все розставити для себе пункти, з якими будете готові змиритись при користуванні, адже автомобіль по своїй натурі безкомпромісний: хочете послухати якісну музику? Зась! Від якості музичної системи разом із відсутністю шумоізоляції сам Бетховен ладен би був оглухнути вдруге. Хочете з друзями у кількості >1 шт. кудись поїхати? Нагадайте їм ціни на маршрутки та назви зупинок, адже фактично авто має 2 повноцінних передніх крісла та задній ряд, прости господи, сидінь для йогів-збоченців. Хочете поїхати на вот еті своі гонкі/рулони? Чудово, приїжджайте завчасно та займайте місце глядача, адже по прямій паспортні 7.6 сек до 100км/год. змусять умовних власників Октавій 1.4Т з DSG обійняти вас та пустити скупу сльозу.
- Якщо усе вищесказане вам критично важливе, то 5-дверний Golf GTI буде справді чудовим вибором. У цьому плані, як на мене, він кращий.
- Цільовій авдиторії "свідків 86" загалом просто начхати на недоліки цього авто, тому позначу їх умовно. BRZ/GT86/FR-S - це, перш за все, непередаване відчуття володіння спорткаром за адекватні для цього класу авто гроші: спортивна sic! комфортна посадка, агресивний дизайн, жорстка підвіска, спортивна ергономіка з усім необхідним, досить приваблива консоль - рестайл, звичайно, краще - та, найголовніше, кермування. Це справжній карт на дорозі, межі її можливостей відчути неймовірно складно, адже машина однаково якісно заходить у поворот, образно кажучи, на будь-якій швидкості. Оглядовість нормальна, якщо треба - виходжу та "на око" міряю відстань для паркування, мені не критично та вопше в кайф.
- Якщо ви не живете "поїздками на шашлички", не маєте потреби стояти у заторах в центрі міста, а дорожнє покриття дозволяє їхати як людина, а не займатись щоразу слаломом з об'їздом перешкод, то є сенс розглянути машинку. ТО раз в 5000км, ціна питання - мінімум $200. Помірковано це чи багато... Вже вирішувати вам.
ПС: Авто успішно допомагало ловити диверсантів. Оперувати АК-47 після певної звички можна не виходячи з машини, але нікому про це не кажіть, хєх.
ППС: BRZ/GT86/FR-S на "автоматі" - оксюморон, але це суб'єктивна думка.
Останнє: за машину ще дуже багато можна сказати, але найкраще - це проїхатись на ній та вирішити усе для себе на практиці.

Renault Megane 2015

Renault Megane 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

147 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Приємно вражений цим автомобілем, це просто самий топ на мою по співвідношенню ціна/якість і особливо комплектація
Моє авто в максимальній комплетакції на двигуні 1.6 dci. Замовляв його з за кордону з пробігом в 120 тис. км, тому є першим власником в Україні. Він вразив мене з першого погляду, вважаю що це один із самих красивих універсалів, кожний раз обертаюсь відходячи від нього навіть через 2 роки володіння
Він добре підходить як для міста, так і для подорожей. По моїм міркам після 3л дизеля, цей меган солярку не п`є, а нюхає. Витрата пального в літку на трасі складає в середньому 5.3л, по місту 6л. В зимку витрата пального збільшується на пів літра. Дуже задоволений цим двигуном, він водночас економічний і динамічний. Запасу потужності спокійно вистачає піти на обгін. Взагалі не було відчуття що його може не вистачити, навіть коли в машині 4 людини та повний багажник речей.
Він комфортний і для мене - водія з ростом 187см, і для пасажирів сзаді, які їздили зі мною на відстань більше 6 годин. Спецом опитував чи не болить в них спина або шия, і всі відмічали зручний нахил спинки заднього дивану як дорослі, так і діти віком від 12 років.
Багата комплектація на мою думку одна з найсильніших переваг мегану. В моєму випадку є панорама, бесключовий, музика Bose, автоматичний ближний/дальній, круіз контроль, датчики тиску, клімат, камера заднього огляду, склопідйомники з дотяжкою, рлінк з AndroidAuto і т.д. Я не знаю в якому авто за ці гроші можна отримати стільки плюшок в автомобілі відносно свіжих років.
За цей час робив тільки ТО кожні 9-10 тис, замінив передні стійки з відбійниками та опорами. По запчастинам ціни вважаю цілком нормальними. Бачив багато коментарів за вартість зчеплення, і взагалі не розумію людей які кажуть що це дорого. Просто беріть за більші гроші автомобіль з малим пробігом та перевіреною прозорою історією, або беріть с більшим пробігом і виділіть заздалегідь гроші на це. Якщо не можете це зробити, то не беріть взагалі коли для вас це дорого. Навіть якщо воно помре, його заміна для вас буде один раз на весь срок експлуатації, це майже єдина велика витрата, яка може на вас чекати. Брати на останні гроші меган за 7000$ а потім писати що дороге зчеплення - це не розумно.

Із мінусів відмічу тільки кліренс, хоча я звик до нього. І також ближнє світло на останньому рестайлінгу, оскільки на цій морді доступний виключно лінзований галоген. В дорестайлінгу та першому рестайліну був адаптивний ксенон. В мене були як заводські фари, які стояли на ньому 5 років, так і нові оригінальні фари. Видимість вважаю недостатньою, особливо якщо на зустріч їде колхозний ксенон/лед в рефлекторі, на декілька секунд втрачається видимість освітленої частини дороги моїми фарами. Але згодом вирішив цю проблему шляхом заміни галогенової лінзи на лед модуль

SEAT Ibiza 2015

SEAT Ibiza 2015

дизайн кузова, динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Перший Відгук, прошу сильно не закидувати..
За рік з меньшим володіння даним транспортним засобом дуже задоволений. Комплектація відмінна, звук відмінний. Сподобалася бокова підтримка передніх пасажирів, на ходу спина сильно не втомлюється. Дорогу тримає відмінно, для 1.4 дизель на 90 л.с. я би сказав дуже жвава, особливо коли один в машині. З 5ма людьми та повним багажним відділенням до даху та включеним кондиціонером майже спокійно розганяється до 160 км/г і більше не тяне, на такій швидкості моментальний розхід 6,5 л/100км, що не багато, на мою думку. Коли сам їхав то швидкість вище 160. Що стосується недоліків:
-з моїм ростом 183см тяжко сидіти ззаду, а саме голова треться о стелю:D
- не зрозуміло чому немає ручок на стелі;
- людям із зайвою вагою та похилого віку тяжко вилазити з машини;
- мало місця як для хлопця, особливо взимку.
Давав їздити дівчині 150-170 зросту, то їм дуже комфортно та дуже подобається.
З приводу поломок, за час володіння замінв ступицю колеса із-за підшипника, та маховик з двомассового на одномассовий, та разом і комплект зчеплення. А так, малса та фільтра міняв цсі разом при кожному ТО, обходилось до 100$, багато брав на себе паливний фільтр майже 30$, але цей мій вибір, хоч і можна його міняти кожні 20к пробігу.
Дуже сподобалась машина, але для сім'ї з двома маленькими дітьми які сидять в автокреслах мало місця.

Skoda Yeti 2015

Skoda Yeti 2015

вартість обслуговування, ціна

Друзі всім добра
Хочу поділитися як себе показав yeti
За 3 роки я поїхав майже 50 тис.
Брав з німців легко биту на ходу з дійсно маленьким пробігом
За цей час крім замін масла
Розбирали Муфта Халдекса
Ця зима 2022 р. Була сурова і багато снігу показали що повний привід на Єті лише для допомоги Муфта перегрівалась і коли було дійсно треба 4х4 їх просто не було, з'являтись ошибки щоб все запрацювало треба було глушити витягнути ключ і запуск
В загальному машина їде добре і повний привід працює і їде вона по снігу і льоду краще за НІВУ і Вазіка до поки кліренса вистачає в мене він 19.5см на ризині 215/65/r16
І Якщо не довго треба йти під сильним нагрузками, в мене вирубало муфту при тривалих нагрузках , думаю прицем в гори її теж не сподобається
З плюсів економ Соляри і комфорт машина тепла швидко гріється
Це мабуть одна з найкращих машин для простої людини зимою 5.5 на соню на трасі літом до 5
Так по селу до дому живу в горах зимою 8-9
Все інше по машині СУПЕР 50 тис. Ходова рідна а дорога в нас не дуже
Тож така вона Чеська НІВА

Jeep Renegade 2015

Jeep Renegade 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Машинка супер, але треба до неї привикнути, розхід, як на 2.4 хороший,їде впевнено по будь-якій дорозі,з її розмірами зручно в місті, і в салоні достатньо місця, по запчастинах практично все підходить від fiat 500x.

Volkswagen Sharan 2015

Volkswagen Sharan 2015

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

270 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі

Маю досвід володіння Шаранами більше пяти років. За цей перід змінив три автомобіля даної марки в двох генераціях кузова. Особливо задоволений автомобілем 2015 року в комплектації CUP. Шалена місткість багажного відсіку та простір салону , плавність руху , динаміка , комфорт - гідний або і кращий ніж у деякого преміум сегменту за рахунок довгої колісної бази . Витрата палива в місті не перевищує 8 л/100км. а по трасі можна легко вкластись в 5.5 л. ДП при швидкості до 140 км/год. з використанням круіз-контролю. Витрати на володіння автомобілем близькі до витрат на звичайну малолітражку внаслідок високого рівня уніфікації з автомобілями групи VAG.

Nissan Quest 2015

Nissan Quest 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

керованість, ціна

250 тис.км 13 л / 100 км Подорожі

Всем доброго дня. Машина 2015 года. Максимальная комплектация.
Хочу поделиться кратким отзывом о прекрасной машине Nissan Quest .
Первое,что меня привлёк это внешний вид этой машины, салон огромный и просторный качество материалов хорошее, мощность, экономичность в топливе ,город 13-15 трасса до 13ти всё зависит от стиля езды, плавность хода.
По запчастям проблем не возникало правда за два года использования поменял только один наконечник. Вообщем машина хорошая и надежная.

Mitsubishi Outlander Sport 2015

Mitsubishi Outlander Sport 2015

шумоізоляція

Машинка как большой хэтчбек с большим клиренсом очень удобная для города. Недостатком для такой машины является отсутствие полного привода как у меня. Мне это очень помешало как раз зимой. Много застревал на каждом углу и буксовал, хотя отчасти это была проблема резины, но и я по нему видел, что с хорошей резиной эта проблема отчасти осталась бы. Из более мелких недостатков это бедная комплектация и отсутствие шумки. Хотя даже в слабой комплектации из Америки присутствовал круиз, подогрев зеркал, датчики давления в шинах и подобные мелочи. Но к примеру даже лампочки в козырьке в зеркале не было, была просто заглушка. Электростеклоподъёмник автоматический только водительский, остальнын обычные. И это удешевление во всём. Так что в принципе это типичный японский надёжный и очень простой паркетник для города и иногда поездок на природу.

Mazda CX-5 2015

Mazda CX-5 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість

вартість обслуговування

200 тис.км 8.2 л / 100 км

Мазда СХ-5 2015р. 2,2D AWD 175 к.с., рестайлінг. Купив на початку 2020 року з пробігом 138 т. км. Максимальна комплектація. Перед купівлею розглядав варіанти з Тусконом, Спортейджем, але Мазда - це MAZDA. Якість матеріалів, дизайн, все на висоті. За рік і 9 місяців проїхала 62 тис.км. Із поломок за цей час: замінив передні нижні ричаги в зборі, хоча були зношені тільки сайлентблоки - купував вже з такими, бачив і знав, що потрібно міняти; датчик тиску вихідних газів, вакуумний насос, ремонт денних ходових вогнів - заміна світодіодів. Загалом, ці ремонти були передбачувані, крім датчика тиску, - це "хворі" місця СХ-5, і про це написано багато. Одну фару через несправність ДХВ вдалося безкоштовно поміняти на офіційному сервісі - була сервісна кампанія. Сервісне обслуговування дороге, масло та фільтр краще міняти на простих СТО, а повітряні фільтра і самому легко замінити.
По динаміці авто сподобалось, середні витрати палива при активній їзді - 8,2 л/100км, при нормальній - 7,8,при спокійній - 7,2. Салон комфортабельний , шумоізоляція нормальна. На 19 дисках трохи жорсткувата, але виглядає краще. Колір - біла перлина - бомбезний.

BMW 525 2015

BMW 525 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

525D на полном приводе. Радует расход при спокойной езде город 8,3литра, трасса на круизе 80 км/час - 4,5 литра. Если решил немного навалить до 240 - само собой расход приличный. Особое , что радует рулевое и управление, посадка в салоне, четкие тормоза. BMW - это немножко больше, чем просто машина.

Volkswagen Golf VII 2015

Volkswagen Golf VII 2015

Перший власник 26 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

Дуже зручний сімейний автомобіль. Не дуже люблю універсали , завжди їх асоціювала з гробовозками. Але після появи дитини оцінила велику місткість багажника для візочка , люльки , 100500 сумок , самокат і т.д. все класно поміщається. Гольфі класно рулиться , зручне, маневровне у місті. Малий зацінив панораму , любить, щоб було відкрите небо, хоче дивитись. Меню інтерфейсу зручне, все ясно що і де. Класно машинка розганяється , тормозить , гарно входить в повороти, є спорт режим і ручний з лепистками на рулі. Гольф буде класний , перша моя машина була 4 гольф, тому привидами любов до гольфа. Машинка люкс. Словом хто їздив на ньому той знає що він класний .

Peugeot 308 SW 2015

Peugeot 308 SW 2015

дорожній просвіт

Доброго дня всім, хто шукає ідеальне співвідношення ціни, якості, комфорту в салоні, зручного багажника, за розумні кошти та економічне авто.
Авто перевершило всі наші сподівання.
Якщо сумніваєтеся між гольфом, шкодою чи Пежо? Однозначно Пежо 308 SW.
Надійне авто, дуже місткий багажник, 610 літрів у звичайному режимі, 1610 літрів з розкладеними задніми кріслами.
Обслуговування близько 2500 грн - заміна масла+фільтри.
Дуже зручне та комфортне на довгі дистанції.
Розхід по трасі можна вивести на 4-5 літра/100 Км, по місту 6 літрів.
Єдиний нюанс - низькуватий кліренс 13 см, але за 2-3 дні їзди, привикаєш та їздиш з розумом.
Кліренс вище Рено Меган.
Купуйте, будете тільки вдячні за пораду.
Всім правильного вибору та щасливої дороги!

Skoda Octavia A7 2015

Skoda Octavia A7 2015

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

147 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Дуже продуманий і якісний автомобіль, який не потребує великих вкладень. В плані обслуговування лінійка Skoda завжди набагато дешевша за аналогічні автомобілі VW та Audi, тому витрат від експлуатації великих не варто очікувати. Автомобілі моделі Octavia в цілому надійні, і до 200 тис. км за умови своєчасних регламентних замін масла і фільтрів, можуть взагалі не мати жодних поломок/чеків. Автомобіль дуже керований - особливо це відчутно у порівнянні з "молодшою сестрою" моделі Fabia. І найголовніше - автомобіль дуже продуманий. Це видно всюди - кріплення для паркувального талону на лобове скло, начинка багажного відділення, де розміщені різні гачки для кріплення предметів, різні аксесуари салону, автоматичне вимкнення фар після витягування ключа запалювання, кнопка відключення системи старт-стоп, бардачок-холодильник і т.д, і т.д, Мінуси фактично два - 1. низький кліренс вимагає передніх парктроніків, інакше легко оббити бампер 2. Двигун TDI 1,6 не дуже рвучий, тяга з\'являється після ввімкнення турбіни, тому перші декілька секунд автомобіль розганяється плавно, наче ніхто й не натискає на педаль газу. Як висновок - тверде 8 з 10

Ford Focus 2015

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Перший власник 39 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Отличный, недорогой автомобиль, в котором, есть некоторые очень удобные фишки, не всегда есть в более дорогих авто. Например, обогрев лобового стекла. На трассе держит дорогу очень хорошо. С экобустом - расход топлива очень радует. За 6 лет владения наездил 40к. Поменял только тормозные колодки, лампочку в фаре ближнего света, задние сайлентблоки и аккумулятор.

Ford Focus 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 40 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Классно держит дорогу
Хорошая управляемость
Каробка супер
Цена на ТО одекватна
Замена задних колодок+ масло+ фильтра 3600гр. Проехал 40 тысяч и за весь пробег заменил три втулки на задней многорычажке
Плохая шумка калесных арок