2 220+ відгуків про 2015 року

Skoda Octavia A7 2015

Skoda Octavia A7 2015

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Дуже погана шумоізоляція , та якість салона не дуже , при 150 погано тримає трасу , до цього була Тойота авенсіс 2004 рік то кажеться що шкода 14 року відстає від тойоти 4 року.

Peugeot 308 SW 2015

Зручний , багато місця ! Великий багажник ! Економний автомобіль, розхід в місті 6 літрів дизеля ! Мягкий ! Добре тримає дорогу ! Найкращий в своєму класі.

Infiniti QX60 2015

Infiniti QX60 2015

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування

2 мінуси цього авто - стара мультимедіа та витрата пального в пробках/тянучках Києва. Зимою і до 22 виходить. Але на трасі вкладався в 7,8. Це на 3,5 v6. Усе інше - на висоті. Авто для великої сім’ї, для подорожей. У місті теж норм, камери 360 дуже круто цьому допомагають. Загалом тільки позитивні враження. Рекомендую однозначно.

Yamaha YBR 125 2015

Yamaha YBR 125 2015

об`єм багажника

Перший власник 53 тис.км 3 л / 100 км Сім'я

Всём привет! Взял "юбрика" по случаю, особой необходимости в принципе не было, но сейчас не жалею вообще. В пробках не стоишь, независимости от общественного транспорта тоже нет, доехать можно куда угодно, летом просто класс. Плюс экономия, дешевле только даром. Мотоцикл для своего класса очень хорош:маневренный, лёгкий, шустрый.Единственный,по моему мнению минус, мало места для багажа. Но в продаже есть множество дополнительного оборудования, кофры,сумки,держатели и прочее, выбор огpомный. Под себя можно доработать на любой вкус. Содержание не обременяет бюджет, подойдёт как для города, так и длительных пробегов, за рулём удобно, с управлением справится даже девушка, среди моих знакомых есть и мотоциклистки.Как первый мотоцикл, идеальный вариант. Рекомендую.

Jeep Cherokee 2015

Автомобіль Jeep Cherokee KL 2015 р.в. вважаю дуже хороший. Він має відмінний, незвичний дизайн. Тому Jeep Cherokee KL виділяється своїм зовнішнім виглядом в потоці автомобілів. Якість збірки і відмінна якість матеріалів не можуть не радувати. Добре продумана ергономіка салону, все на своїх звичних місцях, просторий салон. Салон авто мені дуже подобається, досить просторий, зручні сидіння, хороша комплектація. Екран головного пристрою 7 дюймів. Від володіння автомобілем тільки позитивні емоції. Спасибі за увагу, всім удачі на дорогах.

• Погано
    2.0
Lada Granta 2015

Lada Granta 2015

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція

Машину брали для езды по городу с учетом дешевизны это запчастей и расхода .Но оказалось не так все просто ,робот немного бесил при троганье с места откатывался как на механике но здесь нету сцепления и приходится и надо сразу жать на газ,а при старте с места она пока подумает. Говоряд в моделях 2019 уже этих проблем нет. Лкп очень не качественное и на машине 4 лет уже полез лак. И это были проблемы до обявления войны. Когда росия напала первое что моральный аспект, учень унежало что ездиш на машине врага. Потом попал в легкую аварию на скорости 40 км .От машины такое ощющение что лител 200 а запчасти космос продал в битом состоянии.

Peugeot 308 SW 2015

Вибрав авто між меганом і Пежо, після того коли проїхав вибір був очевидний Пежо. Дуже комфортне та стильне авто а особливо розмір руля та розміщення приборки, в автомобілі все подобається. Але є і багато мінусів з якими я стикнувся, авто приїхало з Європи з пробігом 190 тис. Зараз 220 і за цей період мені прийшлося непогано витратитися на ремонт, а це заміна щеплення з маховиком, робочого циліндра щеплення, кліпси педалі щеплення, проблеми з системою адблю та сажовим фільтром які прийшлось відшити, заміна ущільнень форсунок, клапан картерних газів, а тепер ще треба замінити прокладку головки. Но не дивлячись на це я автомобілем задоволений.

Jeep Cherokee 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, витрати палива, гальма

Привіт, машинка викликає тільки позетивні емоції, незважаючи на 2.4 двигун для спокійної їзди більше ніж достатньо. Єдине що турбує розхід палива. Незнаю чи це з машиною щось не так но під час експерименту при максимальній економії палива результат 18 літрів… незнаю чи це специфіка міста в якому я живу бо в нас багато горок і дуже багато пробок… але є що є… 18 це кращий результат… збірка якісна але не без гріхів як зовні так і в середині.. но коли сідаєш за руль пробачається все.. і попри дикий розхід думки про продаж навіть незакрадаються.. можливо з авто в мене щось не так… але по трасі 8.5 вродіби як норма…стосовно поломок неможу нічого сказати бо пробіг 78тисяч км все впорядку.

Mercedes-Benz B-Class 2015

Mercedes-Benz B-Class 2015

80 тис.км Поїздки в місті

Електричний автомобіль з дуже потужним мотором та батареєю від Тесла. З тепловим насосом та підігрівом батареї в зимовий період та охолодженням в літній період року, що захищає батарею від втрати потужності та виходу з ладу , і додає термін експлуатації. Такої функції немає у Нісан Ліф та Вольсваген гольф. На Мерседесі стоїть мотор Тесла та батарея Тесла - найкращі у світі по електромобілях агрегати. Заряд батареї від нуля до максимуму від 380Вт - 3 години від домашньої розетки на 220Вт - 7год. Запас ходу в літній період 230 км як що є функція "Ренж плюс " що додає додаткових 30км пробігу , та зимовий період трішки меньше 150км , тому що заряд батареї частково використовується для підігріву батареї в зимній період , тому запас ходу трішки меньший ніж літом але з функцією підігріву батарея не втрачає потужність з роками експлуатації .. в порівнянні з іншими авто як Нісан Ліф та Вольсваген Гольф. Тому автомобіль рекомендую ... в іншому це Мерседес.. комфортний мякий на бездоріжжі та агресивний та швидкий - максимальна швидкість європейської версії 160км та час розгону до 100км- 7.9 секунд.. це дуже хороший результат.. купуйте будете задоволені...!!!

Subaru Outback 2015

Subaru Outback 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, гальма, шумоізоляція

Subaru Outback bs 2015
Машинка вогонь. Хочеться на ній катись .
Мінуси та болячки
- в деяких машинах підтікання бугельної плити
- гальмівна система, болячка скоб супорта від чого починає супорта балтатися . Скоби продаються тільки з супортами
- після 80-110 тис починає тарабанити рульова рейка , + окремо кардан .
- шумоізоляція гавно
- збірка ,особливо США дуже погана , великі зазори на кузові . А про тряскотіння пластику особливо з холодну пору взагалі мовчу !
- тяжко продаваєма

Плюси
- В міру мягенька
- дуже надійна
- каласна в керуванні
- звук двигуна при натисканні на педаль урррр
- вмістка
-розкладні рейлігги
- висока прохідність
- багато місця в салоні , сидиш як король . Навіть для +100-120
-розхід траса літо 90-100км/г 6.5-7 л
Місто 12.5 , змішаний 10.5

Загалом машинка дуже практична та надійна .

Lexus RX 2015

Lexus RX 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

3-е поколение "Рексов" - золотая средина между комфортом, надежностью и дизайном.
Инженерную мысль можно оценить на уровне хорошей комплектации, в моем случае "F-sport".
Прекрасное сочетание ДВС - 2GR-FE, 8-ми ступенчатого АКПП - Аisin, компоновки кузова авто - положительно влияет на комфорт и динамику кроссовера.
О комфорте 350-ки, стоит упомянуть особенно, т.к. для кузова SUV - дарит просто великолепные ощущения от езды.
Дизайн экстерьера и интерьера на уровне, в деталях - премиум, но в мелочах не хватает технологичности.
Вопросов к технической стороне авто нет, не забываем о своевременности ТО и тогда получаем пресловутую надежность японцев в деле.
За время эксплуатации, только положительные эмоции.

Также из преимуществ стоит отметить:
- Практичность салона - много ниш, карманов, полочек для хранения.
- Хорошее качество материалов салона.
- Один из лучших уровней ЛКП в модельном ряде брэнда.
- Высокую ликвидность на вторичном рынке.

Из недостатков стоит отметить:
- Ржавление болтовых/винтовых соединений ходовой части авто, с последующими сложностями их откручивания.
- Слабые/посредственные тормоза - не сильная сторона всех автомобилей концерна Toyota.
- Переоцененная стоимость авто при покупке, как и всех Toyota/Lexus из-за пресловутой надежности...

Преимуществ кратно больше чем недостатков, так что если для вас важны комфорт и безопасность, тогда RX - это то что доктор прописал.

Однозначно рекомендую!

BMW 3 Series 2015

BMW 3 Series 2015

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

Топ машина за свои деньги. Модель 328, 245 лошадей. Динамики с лихвой, места в салоне в целом хватает. Комфортно, управляемо и весело! Из минусов - дороговатое обслуживание, не очень хорошая шумоизоляция, скрипучий салон. Поэтому делал сам антискрип салона и звукоизоляцию арок и дверей.

А так, берите и не пожалеете. Только проверять на СТО по всем параметрам.

Audi A4 2015

Audi A4 2015

Авто шикарне надійне просторе. Витрата пального адекватна 6/9 траса /місто
Просторий салон шкіра. Адекватні ціни на запчастини. Якщо слідкувати за автомобілем правильно не потрібно буде вкладувати зайві гроші. Робіть все вчасно та авто не буде з вас тягнути кошти. Все для комфортної подорожі в дорозі є. Задоволення від Audi чудове

• Погано
    1.0
Volvo XC60 2015

Volvo XC60 2015

дизайн кузова, дорожній просвіт

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Це просто жах, а не машина, особливо з Америки. Гірше машин я не бачив реально. Купляв на аукціоні, з пробігом 185тис км, по ромовам усіх для Вольво це не пробіг, АЛЕ для неї це завеликий пробіг, кусаю локті що купив її. Якщо її брати не з салона то це проблема нереальний. Мимо того що в місті в мене ними не займаються немає нормальних мастерів так запчастини на неї коштують як крило до літака. Багато чого немає в наявності в Україні і якщо наприклад зломився датчик якись низького тиску палива то машина може стояти більше ніж тиждень поки приїдуть з Європи на неї запчастини. На розборках теж проблеми з запчастинами так як всі вони оказується різні автомобілі і різні запчастини. Мало вони пересікаються між собою. Отже замовив я її в Америкі і в зв'язку з війною я за неї переплатив тисяч 3 доларів а також чекав її рік поки її довезуть в Україну. Удар був не великий, переднє ліве крило, накладка порога і все остальне все ціле. Насилу вона до мене добралась, я обрадувався вже думаю зроблю та буду їздити собі насолоджуватись. Як я помилявся... Весь пластик роздовбаний, все скрипить рипить, кріплення всі повідломувалися, пластик дерев'яний і це не пов'язано з експлуатацією Амереканців її просто воно таке і є, по якості салона це просто жесть гірше Китайця. Ідем далі, за цей період вона не погано так поржавіла Кажуть у Вольво крута якість кузова так от неправда! Жах, по зрівняню БМВ, Мерседес, Ауді типу конкурентів серед яких вони себе рахують просто не якісна, що збірка, що кузов! Ходовка... вона просто як табуретка, жорстка до неможу і із-за цього їдиш по ямах і воно в салоні все скрипить рипить, стукає просто немає слів... Так для розвитку оказується на неї 9 видів різних розмірів рульових тяг! І попробуй вгадатти який на неї ставиться, так же само і рульовий накінечник і все остальне. Ну цікаве ще тільки починається, висвітився ЧЕК помилка по датчику тиску палива високого тиску, я його вже ледь не купив, добре що одна людина підсказала що звичайна ОБД може брехати і потрібна тільки ВІДА офіційна якої в мене в місці немає. Знайшов електрика толкового продіагностували виявився датчик палива малого тиску... я його шукав 4 дня новий був тільки під замовлення з Європи аналогів немає і ціна 7тис я афігєл, найшов на розборкі за 4 тис грн бо не було часу чекати. Ідемо далі, потім вона мені показала пропуски запалювання 2,3 циліндр то є то немає, двигун троїть, свистить, тяги і динаміки немає. Поміняли місцями катушки се одно пропуски залишились в тих циліндрах що і були. Форсунки чищені і т.д. Залишається тільки одне або не тримають клапана ГБЦ або позалягали кільця на поршнях або йому просто тому двигуну хана наміті. Сьогодні виїхав почало щось стукати в торпеді хоч вчора все було нормально. Короче скажу одне! НЕ ризикуйте тим патче не замовляйте з Америки ці дришпалки. це наскільки геморна машина навіть просто по запчастинам що це просто жестяк, я 10 раз жалію що взяв і вляпався в це. Тепер я Вольво не навиджу сама гірша машина серед яких в мене були. Хюндай, Фольксваген, Нісан, Мазда

Ford Fusion 2015

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива

Хороший надёжный автомобиль, брал 2.5 под гбо 4, из проблем с которыми столкнулся это слабое лкп на капоте, крайне низкий клиренс и как узнал на официальном сервисе есть небольшое поддекание передней крышки двигателя, это чистая проблема 2.5, кто-то решает, кто-то так ездит, если не критично. На момент написания, 1.11.22, стоимость решения 10т грн у оф, мб в гаражах дешевле. Машина не подводила, в спорт режиме может даже бодро так идёт, хоть атмосферник и считается самым слабым из линейки движком, буду менять наверное на рог, тк реально хочу что-то по выше, думаю расход будет идентичный. Город 12 бенз или 15газ, трасса круиз показывал 8-9,

Volkswagen Passat B7 2015

Volkswagen Passat B7 2015

158 тис.км Подорожі

Пассат 1.8 TSI Владею данным авто 2 года
Хороший авто, практически не требует вложений. Динамика радует,расход в городе 10 л, по трассе на круизе при 150 км/ч 7,5 литров. В салоне, очень просторный, багажник большой.
Из минусов, которые лично мне не нравится
1. В поворотах кренится
2. Передняя подвеска поскрипывает, это их проблема
3. Шумка салона ,на троечку
4. Обслуживание двигателя дорогое
Свечи 80$
Помпа, у кого как, у меня потекла на 120 тис/км. Не оригинал 250$, оригинал 400+ замена 50$
Цепь грм заводская выхаживает 150- 160 тис, хотя рекомендуется менять при 120.
Не оригинал 600$ + работа мастера 200$
Впринцыпе, раз сделал и забыл. Машина стоящая.

Ford Fusion 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, ціна

Волдів фюжном 4 роки, 2.0 екобуст показав себе як із хорошого так і з поганого боку. Постійно після гарного драйву заогряється чек по турбіні і вона просто тупо не хоче їхать!!! Це жах! Жирний плюс, як не дави в тапку, більше 10,5л/100км я не зміг видавить. Павершифт-це рідкісне чудо-робот чорт зна що. Постійно пинки, неадекватна їзда і куча потрачених нервів. На далекі відстані, це просто кайф. Їде дуже добре, дорогу тримає чудово. Повний привід зимою супер клас допомагав. В цілому прикольний приємний зовнішній вигляд. Не рекомендую з таким двигуном та коробкою.

Infiniti Q70 2015

Infiniti Q70 2015

Прекрасный автомобиль. Отличный дизайн, мощный и надежный атмо мотор vq37vhr с расходом 12-13 л. в городе. 7 ступ гидротрансформатор, прекрасная связка мотор-коробка.
Комфортный салон из качественных материалов, не скрипит с пробегом 150к км, не затирается, вид имеет.
На заднем приводе зимой никаких проблем, в черте городе так точно.
За такой ценник это идеальный авто с кучей функций начинаю от 4х камер и заканчивая обдувом сидений и подогревом руля.
Комфорт и кайф обеспечен.

Peugeot 5008 2015

Peugeot 5008 2015

вартість обслуговування

168 тис.км 5.5 л / 100 км

По рахунку в мене вже дев'ятий автомобіль, є з чим порівнювати. Двигуна 1.6 з АКПП айсін 120л.с. хватає повністю , рєзвий та економічний авто . Росхід пального на трасі 5.2л, по місту 7 л. , середній 5.9л.Трансформація салону дає можливість використовувати авто на любі потреби. На дальні відстані дуже комфортно. Якість салону на високому рівні.

ЗАЗ Forza 2015

ЗАЗ Forza 2015

дорожній просвіт, шумоізоляція

Перший власник 200 тис.км 7.2 л / 100 км Комерційні перевезення

Заз форза выпуск 2015 року купив 2016 році я перший власник комплектація люкс хечбек синього кольору. Машина на сьогодні пройшла 200000км двигун не вскривався коробка теж не трогалась масло лью джм його лили офіціали. З то проходив лише нульове і перше потім все сам. Масло в коробке раз в рік міняю ну може півтора року лив вольвер. За в середньому пробіг тищ 40 працює торговим представником. Іздив кругом в
болоті в снігу виїжала завжди. Машина крепка, збита. Із завода вони іде низька поставив поставки спереді і заді. Ходова свя з фольца іауді вохожує по 50 тысяч тобто роблю кожний рік міняю саленблоки передніх ричагів а це аж 500 гривнів на запчасті аж самому смішно. Саленбло задньой балки поміняв на 180000 і тодіж тяги рульові. І шарові рідні теж на цьому пробігу. Да за корозію а корозії маже нема є там де сколы на капоті не корозія жортий скол ні є на дверях камінь прилетів був великий скол рижик получився маленький. Пороги цілі без рижиків.Ремні грм міняю сам кожні 45000 раз на рік, помпу надва роки кожні 90000 підходе з форда один в один. Машина проста і зручна все можна робити самому в гаражі. Ну хто так не хоче не вміє або руки незтого місця ростуть то вних машина і скрипит і ржавіє і якість метала гавно. Хоч метал на форзі по дні хороший там в реальності два швелєра іде. ВСЕ супер мінять пока не збираюсь хоч і пробіг уже нічого так.