Відгук Volvo XC60 2015

6-12 місяців Час володіння
Погано
1.0

дизайн кузова, дорожній просвіт

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Це просто жах, а не машина, особливо з Америки. Гірше машин я не бачив реально. Купляв на аукціоні, з пробігом 185тис км, по ромовам усіх для Вольво це не пробіг, АЛЕ для неї це завеликий пробіг, кусаю локті що купив її. Якщо її брати не з салона то це проблема нереальний. Мимо того що в місті в мене ними не займаються немає нормальних мастерів так запчастини на неї коштують як крило до літака. Багато чого немає в наявності в Україні і якщо наприклад зломився датчик якись низького тиску палива то машина може стояти більше ніж тиждень поки приїдуть з Європи на неї запчастини. На розборках теж проблеми з запчастинами так як всі вони оказується різні автомобілі і різні запчастини. Мало вони пересікаються між собою. Отже замовив я її в Америкі і в зв'язку з війною я за неї переплатив тисяч 3 доларів а також чекав її рік поки її довезуть в Україну. Удар був не великий, переднє ліве крило, накладка порога і все остальне все ціле. Насилу вона до мене добралась, я обрадувався вже думаю зроблю та буду їздити собі насолоджуватись. Як я помилявся... Весь пластик роздовбаний, все скрипить рипить, кріплення всі повідломувалися, пластик дерев'яний і це не пов'язано з експлуатацією Амереканців її просто воно таке і є, по якості салона це просто жесть гірше Китайця. Ідем далі, за цей період вона не погано так поржавіла Кажуть у Вольво крута якість кузова так от неправда! Жах, по зрівняню БМВ, Мерседес, Ауді типу конкурентів серед яких вони себе рахують просто не якісна, що збірка, що кузов! Ходовка... вона просто як табуретка, жорстка до неможу і із-за цього їдиш по ямах і воно в салоні все скрипить рипить, стукає просто немає слів... Так для розвитку оказується на неї 9 видів різних розмірів рульових тяг! І попробуй вгадатти який на неї ставиться, так же само і рульовий накінечник і все остальне. Ну цікаве ще тільки починається, висвітився ЧЕК помилка по датчику тиску палива високого тиску, я його вже ледь не купив, добре що одна людина підсказала що звичайна ОБД може брехати і потрібна тільки ВІДА офіційна якої в мене в місці немає. Знайшов електрика толкового продіагностували виявився датчик палива малого тиску... я його шукав 4 дня новий був тільки під замовлення з Європи аналогів немає і ціна 7тис я афігєл, найшов на розборкі за 4 тис грн бо не було часу чекати. Ідемо далі, потім вона мені показала пропуски запалювання 2,3 циліндр то є то немає, двигун троїть, свистить, тяги і динаміки немає. Поміняли місцями катушки се одно пропуски залишились в тих циліндрах що і були. Форсунки чищені і т.д. Залишається тільки одне або не тримають клапана ГБЦ або позалягали кільця на поршнях або йому просто тому двигуну хана наміті. Сьогодні виїхав почало щось стукати в торпеді хоч вчора все було нормально. Короче скажу одне! НЕ ризикуйте тим патче не замовляйте з Америки ці дришпалки. це наскільки геморна машина навіть просто по запчастинам що це просто жестяк, я 10 раз жалію що взяв і вляпався в це. Тепер я Вольво не навиджу сама гірша машина серед яких в мене були. Хюндай, Фольксваген, Нісан, Мазда

Віталій
10 листопада 2022