3 900+ відгуків про 2003 року

Infiniti FX 35 2003

Infiniti FX 35 2003

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, керованість, ціна

динаміка, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

Отличная машинка для торговли лицом возле клуба, но слишком громоздкая и неудобная для повседневных задач. За 6 лет владения никаких особых проблем не было, по мелочи всякое, в основном электроника. Чисто городская машина, бездорожье для нее противопоказано. Жёсткая как табуретка. Подруги в восторге, но со временем надоедает ездить от заправки до заправки. Перехожу на электрокар, буду ездить от розетки до розетки.

Mitsubishi Outlander 2003

Mitsubishi Outlander 2003

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

217 тис.км 11 л / 100 км

Підвіска трішки жорстка,розхід палива зимою по місту склав 14.7 л літом 11л.шумоізоляція після 120 починає здаватися. Проте плюсів більше. Хороша прохідність за містом, а зимою 21 в снігах по коліна повний привід радіє. Високий кліренс, хороша якість салону, надійність двигуна кпп і підвіски.

Mercedes-Benz A 160 2003

Mercedes-Benz A 160 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

100 тис.км 6.7 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобиль порадовал с первых минут вождения: резвый, динамичный, для города весьма шустрый и довольно экономичный на трассе, в плане расхода топлива. Комфортный салон, все необходимые опции для комфортной и безопасной езды - в наличии. Видно налицо немецкое качество во всех деталях, узлах и отделке, а также надёжность бренда. Тот случай, когда автомобиль создавали грамотные инженеры, а не предприимчивые маркетологи.

Opel Combo Cargo 2003

Opel Combo Cargo 2003

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна

Роботяга, ніколи не підводила. Поломки від старості. Дуже містка, не боїться поганого палива. Машина не для комфорту, а для роботи.

• Погано
    1.8
Daewoo Lanos 2003

Daewoo Lanos 2003

141 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Много тюнинга и авто стало как нормальный автомобиль. Можно еще вкладывать, и дорабатывать. Но я уже хочу сменить не на более презентабельный автомобиль. За авто не стыдно. Много с ним пережил. Очень надежный авто. Но нужно хорошие запчасти ставить. Последние ремонты забрали все деньги.

Mazda 6 2003

Mazda 6 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Найкраще авто в моєму житті! Недороге обслуговування ходової і найвдаліший двигун 2.0! Масла не брала, двигун не підвів жодного разу! Міфи про корозію вважаю просто міфами, брав свіжопригнану з Німеччини і вважаю, що якщо в мазді немає місць куди лізуть наші кулібіни, то буде їздити як нова

Opel Zafira 2003

Opel Zafira 2003

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, коробка передач, витрати палива, шумоізоляція

В принципе не плохой семейной автомобиль, но я такой человек что меня напрягает любой косяк в авто и мне хочется это устранить. Поэтому больше брать Зафиру А с двигателем 1.8 бензин не буду. Она с завода подбирает масло, а спустя пару сотен тысяч км так вообще. На счёт дизельных не знаю, именно бензиновые моторы. Поэтому когда пишут что масло от замены до замены не подливают, скорей всего это лож, ну или очень хорошо смотрели за двигателем что очень мало вероятно. Так же 4-х ступенчатый автомат, в городе он прекрасен, но вот на трассе мне не зашёл, и меня это очень напрягало.

Skoda Octavia Tour 2003

Дуже надійний та комфортний автомобіль у своєму класі та роках. Кузов доволі стійкий до корозії. Двигун об\'ємом 1.6 надійний та не вибагливий. При елементарному обслуговуванні може ходити більше 500 т. км. Двигун не схильний до витрат моторного масла. Дуже надійна ходова. Осі сайлентблоків передніх ричагів в перпендикулярних площинах, що практично виключає проворот чи прокручування передніх сайлентблоків, в конструкції стабілізатора поперечної стійкості використано тяги на резинових втулках, які служать дуже довго. Задня підвіска проста - балка, дві пружини, два амортизатора.
Універсал має дуже просторе багажне відділення та просторий салон.

Mercedes-Benz A 140 2003

Mercedes-Benz A 140 2003

вартість обслуговування

100 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі

Дуже цікавий автомобіль. Маленький ззовні і великий з середини - коротка версія. Я, маючи зріст 1,92 м, почувався вільно, ще залишаючи достатньо місця за собою. Автомобіль виконаний якісно - салон та панель з приємних матеріалів, мійцний метал кузова. Слабе місце задні арки, кромки дверей. Автомобіль керується добре, дещо тверда задня підвіска.
Не зручне водійське сидіння, під мій ріст неможливо відрегулювати його.
По машині нічого не робив окрім заміни мастила та фільтрів.
Необхідно слідкувати за станом генератора та стартера, їх місце розташування вразливе.
Можливо як мінус специфіка розміщення силового агрегата, сендвіч панель.

ВАЗ 2109 2003

ВАЗ 2109 2003

174 тис.км 8 л / 100 км

Практичне авто, зовсім не дороге в обслуговуванні й запчастини завжди в наявності в кожному магазині автозапчастин, найкращий варіант як для першого автомобіля, після незначних доробок, отримуємо актуальне авто.

Mercedes-Benz E 200 2003

Mercedes-Benz E 200 2003

витрати палива

246 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Якщо закрити очі на розхід палива в міських пробках.то ідеальна машина, поставив газ і перестав звертати увагу на розхід.Поїздки на довгі дистанції взагалі не втомлюють.По ремонту мене все влаштовувало, поставив і забув, ремонтував рідко, але завжди вчасно.

Smart Fortwo 2003

Smart Fortwo 2003

об`єм багажника, шумоізоляція

Це ідеальна машина для міста, економічна, зручна в паркуванні, проста в обслуговувані, більше + аніж -

Daewoo Nubira 2003

Daewoo Nubira 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Машина очень вместительная, довольно комфортабельная, и за счёт независимой подвески очень мягкая в ходу.

Renault Clio 2003

Renault Clio 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

Автомат работает отлично, неудобств не доставляет , дешёвые запчасти, оцинкованный кузов,98л.с едет бодро

Mercedes-Benz S 600 2003

Mercedes-Benz S 600 2003

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Поїздки в місті

Машина бизнес класса. Салон просторный и удобный. Комфортный и представительский автомобиль.

Skoda Octavia Tour 2003

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

240 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Гарне авто для користування як для роботи так і для сім\'ї дуже економне авто великий багажник не дорогий в обслуговуванні

Skoda Fabia 2003

Skoda Fabia 2003

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

Автомобілем задоволений сповна. Купували як своє перше авто. Просте у використанні, практичне, не дороге в обслуговуванні. Комфортне як для їзди по місту, так і для подорожей країною: влітку на море, взимку в Карпати. При цьому вартість поїздки вдвох є дешевшою аніж автобусом чи поїздом, і не на бензині. По трасі 6-6,5-л. на сотню., а може навіть і дешевше.
Запчастин навалом, не дорогі, але якісні аналоги, все підбирається без проблем.
Рекомендую.
Хочу змінити на всюдихід

Lincoln Town Car 2003

Lincoln Town Car 2003

витрати палива, вартість обслуговування

Очень мягкий,езда в городе средней сложности, потому как длина авто 7,8метра, крепкий, надёжный,мало затратный по сравнению с европейскими авто такого класса,к топливу не превередлив,мощный двигатель,отменная работа АКП,запчасти под заказ от 7дней.Красивый дизайн,изобилие хрома,крупная оптика,по салону только натуральные материалы.

Opel Vectra C 2003

Opel Vectra C 2003

вартість обслуговування

263 тис.км Поїздки в місті

Надійне велике німецьке авто. Вчасне технічне обслуговування і буде служити довго і безвідрадно, довозити з пункту А в пункт Б. З мінусів з кожним роком стає все старше і старше роки пробують забрати своє, але Німці в цій моделі зробили супер кузов "луджений" який вправно витримує удар часу і наших комунальників з сіллю. Ходова в наш час це розхідники, які не дуже приємно та не завжди дешево замінювати. А так любиш кататись люби й катайся. Любив і катався більш як 60 тис. км

Honda Stream 2003

Honda Stream 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

Надійний і комфортний автомобіль для сім\'ї, теплий і просторий. Японська якість, основні вузли мотор, коробка автомат і рульова рейка мега надійні, слабе місце кузов який варто обробляти після зими від солі і швидко реагувати на ржу методом обробки мовілем. Хонда заворожує манерою водіння, далекі поїздки на 1000 км долаються легко без надмірного напруження. Варто основні вузли замінювати тільки на оригінальні запчастини, часто замінювати масло в двигугі 6-7тисяч тільки синтетику 5w 30, інакше розпридвали поруйнуються і рівень масла більше середини майже максимум, регулювати клапана кожних 30 тисяч і буде вам техніка вірно служити. Надійна і безпечна, шумоізоляція могла б бути кращою але не критична. Клімат працює відмінно. Машинкою дуже задоволений після того як продав розглядаю тільки Хонду а саме два гібрида honda insight або crv. Дякую за увагу, вдалих покупок.