ВАЗ / Lada 1 відгук про ВАЗ / Lada 21093 1998 року

динаміка, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

якість матеріалів

Дивитися всі вживані ВАЗ / Lada 21093 1998
ВАЗ 21093 1998

ВАЗ 21093 1998

Недорога и проста в обслуживании, экономичная, надёжная.

Требует доводки, качество пластика салона.

Пересел на девятку с классики 3 года назад. Первые впечатления: шустрая, динамичная, экономичная машина. Расход топлива действительно меньше, чем у классики. Если карбюратор в норме, то бегает она довольно быстро. В ремонте не дорога, запчасти доступны.Салон конечно тесноват, но, опять же для каких целей бралась машина. Если как семейный автомобиль, то вполне. Развею миф, что в девятке холодно(у меня высокая панель), три зимы, каждодневной эксплуатации показали, что при должном подходе в салоне тепло. Скрипит пластик салона это да, но, опять же, все устраняется проклеиванием. Итог: Девятка подойдёт для человека с руками и будет она не в тягость, а в радость. Ведь каждая машина требует ухода и вложений, а в Девятку этих вложений будет в разы меньше.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 35 відгуків про ВАЗ 21093
  • ВАЗ 21093 2008

ВАЗ 21093 2008

ВАЗ 21093 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, гальма, шумоізоляція

Комерційні перевезення

Покупал под работу в такси, с пробегом 60 тыс... Инжектор на газу. За 2 года, при ежедневном пробеге 100 км, поменял: радиатор, 2 раза помпу лузар не берите говно, пыльники шрусов, стойки стабилизаторов, подсветку приборки, тормозные колодки по кругу, замок на ляде, термостат и патрубки. Машиной доволен прошла 80 тыс. У меня. Из минусов кузов ржавеет, пластик салона торохтит. Плюсы это проходимость, надёжность, экономичность были бы на ней подушка, еспи и АБС можно было бы и не менять.

Ярослав

Дивитися всі 10859 відгуків про ВАЗ / Lada
  • ВАЗ / Lada 21099 1999

ВАЗ / Lada 21099 1999

ВАЗ / Lada 21099 1999

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, шумоізоляція

Купляв як першу машину, вона в мене 3 роки...за цей час вивчив напевно на 80% будову автомобіля, тому що регулярно щось ламалось...мінялось дуже багато чого, тільки ходовка виявилась дійсно надійною, міняв тільки шруси...підкапотка практично кожна деталь ламалась, або ремонт або заміна...але якщо поміняв деталь на нову, то вже забув за неї... Не можу назвати машину надійною, але і поганою також, вона відвозила нас багато, часто були поїздки по 100 км в одну сторону, по пробках у великому місті і ми благополучно приїзжали додому...Головний плюс простота конструкції автомобіля, ціна і наявність запчастин, вони є практично завжди...На мою думку краще древньої іномарки

Юлиан Галик

Відгуки про моделі VAZ / Лада