Renault 4 відгука про вантажівки

витрати палива, ціна, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Renault Trafic груз.
Renault Trafic груз. 2017

Renault Trafic груз. 2017

вартість обслуговування

211 тис.км 7.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Класний автомобіль, дуже легкий в керуванні, і економний, їдеш бусом, а здається що легковиком, взагалі задоволений. Що мав досвід поїздити таким автомобілем!

Renault Trafic груз. 2013

Renault Trafic груз. 2013

шумоізоляція

Перший власник 230 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина добра. Це в мене був вже другий трафік. Перший 2002 року, з мотором 1.9, поїздив, сподобалось, вирішив купити такого ж, але новішого. Новіший був з мотором 2.0. Хлопці, моя Вам рекомендація — лийте якісне пальне, я, наприклад заправлявся на шелл і кожні 10 тисяч міняйте масло. Масло заливав ельф 5в30, фільтра брав дорогі. Якщо будете так робити, то авто буде Вам служити довго і надійно.

Renault Trafic груз. 2014

Renault Trafic груз. 2014

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону

Очень неплохое авто. Экономичный, не дорогой в обслуживании. Не много жесткая подвеска. Для своего класса очень даже нечего.

Renault Trafic груз. 1994

Renault Trafic груз. 1994

Все в порядке, проблем при использовании нет.

Большой возраст, года берут свое.

На свою цену оптимальное соотношение качеств. Владел данным автомобилем последние 16 лет. За это время ни разу не пожалел о его приобретении. Автомобиль экономичный и экономный. Моя версия была с мотором 2.5 литра дизель фирмы Фиат. Считаю этот двигатель самым удачным для этой машины, та как не имея турбины мень ше мощности будет недоставать , а 2.5 в самый раз.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Трафік вантажний по рокам