Renault 3 відгука про Renault Trafic груз. 2007 року

3.3

ціна, дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Renault Trafic груз. 2007

ціна

Продаю из-за денег, а так никогда бы не продал.

Машина из Франции - почтовик, я первый владелец на Украине. Облагородил салон. Поставил противотуманки. Новая летняя резина. На прошлой недели поставил новый не дешевый аккумулятор.

Не машина, а ласточка.

Renault Trafic груз. 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна

якість матеріалів, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

320 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Потужний мотор, добре тримає дорогу. Швидкий. Надійний. Мінуси слабенький кузов.

Перший власник 260 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

Автомобиль на все случаи жизни.
Безотказный помощник. рекомендую купить

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 21 відгук про Renault Trafic груз.
Renault Trafic груз. 2013

Renault Trafic груз. 2013

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

180 тис.км 7.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Идеальный бус для бизнеса. За рулём не устаешь, высокая посадка, хороший обзор, свет, динамика, расход топлива, кузов не гниёт. Если ехать 90 км в час, то расход на 6 той не превышает 6 л дизеля, так же можно и 100-110 до 7 л 120 8 л 130-150 от 10 литров и выше.

Максим

Дивитися всі 6054 відгука про Renault
  • Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

315 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Купував як перше авто, в 2021 році вже з чималим пробігом - 271 000 км. На наше щастя нам попався досить живий і безпроблемний варіант в офігенній комлектації, як для 2006 р - клімат, панорама, автоматичний люк, автосвітло, автодощ, круїз контроль. Двигун к9к дійсно легендарний і безпроблемний - авжеж при правильний екплуатації - міняв масло кожні 8000 км і тільки ELF. В обслуговуванні відносно не дорогий, розхідників маса варіантів на будь-який бюджет. Що ремонтував - форсунки, але не через якісь технічні нюанси, а через якість ДП. Що не подобається - досить жорстка підвіска, тіснуватий салон і абсолютно відсутня шумка. Із плюсів - витрата палива, недороге обслуговування. В мене версія на 86 к.с. то динаміка норм, трасу тримає добре, 120-140 взагалі без проблем. Наче все. Удачі на дорогах!

Павло Карапуд

Відгуки про моделі Рено