Відгук Subaru Forester 2003

Позашляховик / Кроссовер Кузов
Газ/Бензин Двигун
2 (л) Об’єм двигуна

шумоізоляція

Особисто мені автомобіль дуже сподобався брав його вживаним, в досить-таки пошарпаному стані, але за подібну ціну альтернатив просто немає. Колись заміню його на Outback 3.0 але поки ще катаюсь. багато чого довелось замінити на нове після попереднього власника, бо за машиною погано слідкували Але надійсність на висоті, навіть у тому вигляді як машина мені дісталась, експлуатація йшла без проблем декілька місяців. Машина з турбованим двигуном, потужність близько 200 сил. Недолік - не дуже гарно тягне знизу (специфіка турбових двигунів) Коробка ручна, п'ятиступінчата. Особисто я був би радий бачити понижений ряд і на турбових версіях також (в атмосферних Форестерах зустрічається коробка dual range) Салон спартанський, нічого зайвого немає, все необхідне є. Сидіння шкіряні (планую замінити на велюрові, бо шкіра не подобається, слизька) Досить великий дорожній просвіт в стоковій машині, без проблем стають більші шини, та проставки. Поставив 215/70 R16 та проставки 30мм - машина стала суттєво вища. Збираюсь встигнути до зими встановити задній диференціал з блокуванням. Галогенні фари не дуже добре світять, планую найближчим часом ставити тридюймові біксенонові лінзи (на попередній машині так зробив, дуже сподобався результат) Машина не має заводського антикорозійного захисту, потребує додаткової обробки. Також варто зробити додаткову шумоізоляцію, поміняти вихлоп на якийсь тихий (навіть стоковий шлушник - досить шумний) Встановив голандське ГБО, середня витрата бензину - 12 літрів, пропану - 15 Цілком задоволений, за рік експлуатації машина показала себе як надійна та невибаглива

Володимир Вікторович
07 серпня 2018