Saab 2 відгука про Saab 9000 1989 року

4.9

якість збірки, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Saab 9000 1989

Saab 9000 1989

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Пусть нас мало зато мы на Саабах!!!

якість збірки, вартість обслуговування

Когда только купил запчасти были дорогие, но через пару лет стали более доступны, сейчас дешевле чем на AUDI. Стоимость новых запчастей иногда быает даже дешевле чем на разборке просят. А вообще я почти не ремонтирую, только масло меняю.

Очень хорошая надежная машина, жалко только то что она сейчас уже морально устарела

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 80 відгуків про Saab 9000
  • Saab 9000 1989

Saab 9000 1989

Машина просто супер, покупал как первое авто, приехал, посмотрел - старый, квадратный, думаю уже нет не надо, проехался на ней и понял, что хочу именно эту машину, впечатлений было выше крыши: разгон, динамика, управление, салон..... - всё на высоте, мало новых машин премиум сегмента могут дотянуть до уровня SAAB 9000. Тачка надежная, но любит уход и заботу, не переносит китайские запчасти, лучше выложиться купить оригинал и забыть, тяжело найти СТО для нормального обслуживания авто, те кто шарят ломят цены будто к ним 222 мерс заехал, по крайней мере в Киеве так, но если руки не кривые можно все делать самому, информации в инете полно. Что реально не устраивало так это фары, светят до 80 км/ч. Не верьте тем, кто говорят мол дорогие запчасти, если сравнивать с Жигулями то да - дорогие, но не дороже BMW, Subaru и тому подобных. Всем удачи. Пусть нас мало зато мы на Саабах!!!

Алексей

Дивитися всі 236 відгуків про Saab
  • Saab 9-3 2006

Saab 9-3 2006

Saab 9-3 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, простір салону, витрати палива

Надійне та не вибагливе авто. Ходова, двигун, коробка 90% підходить від OPEL VECTRA C. Підвіска жорстка, але це компенсується впевненість в управлінні на високих швидкостях. По панелі цвіркуни. АКПП на 4, але кузов добре оцинкований і тому ржи не спостерігав. Передні крила тр. капот алюмінієві.

володимир

Відгуки про моделі Сааб