Saab 2 відгука про Saab 9-7X

динаміка, якість матеріалів, витрати палива, вартість обслуговування

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Saab 9-7X
Saab 9-7X 4.2 AT 2009

Saab 9-7X 4.2 AT 2009

витрати палива, вартість обслуговування

Стоимость, как в Х5, а запчасти в 5 раз дешевле, меньший расход топлива 12л трасса 14л город с кондиционером или климатом, мягкие диваны.

Saab 9-7X 2005

Saab 9-7X 2005

динаміка, якість матеріалів

Проблем всего то две: пацики которые пялатся из Жигулей и менты на дорогах.:)))

Не давно папу крутанула на новую тачилу. Долго думала, что взять, знакомый пацек посоветовал SAAB. Я сначала была культурно возмущена, как так, у всех подружек мерены и бумеры, а мне какой то SAAB. НО когда я на нём рассекаю, мерсы и бумеры в хвосте тащаться. Я конечно в машинах не слишком спец, и у меня чего только не было, но за зтот год что я на ней зажигаю, то папа с механиками проблем не имеет( ну и я тоже). Супер машина и я очень довольна.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 236 відгуків про Saab
  • Saab 9-3 2006

Saab 9-3 2006

Saab 9-3 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, простір салону, витрати палива

Надійне та не вибагливе авто. Ходова, двигун, коробка 90% підходить від OPEL VECTRA C. Підвіска жорстка, але це компенсується впевненість в управлінні на високих швидкостях. По панелі цвіркуни. АКПП на 4, але кузов добре оцинкований і тому ржи не спостерігав. Передні крила тр. капот алюмінієві.

володимир

Відгуки про моделі Сааб

Відгуки про Сааб 9-7х по рокам

Хочете придбати Сааб 9-7х та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Saab 9-7X від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Сааб 9-7х будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.