Відгук Jeep Cherokee 2015

Перший власник 150 тис.км Сім'я
Позашляховик / Кросовер Кузов
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма

Всі пишуть відгуки на емоціях, а це перші 3-6 міс володіння. В мене 3.2 білий латитюд +. Після того як купив, зробив - враження дуже хороші, вже проїхав на ньому за 1,5 роки 70 тис. брав 62 тис. миль-100 наших. Динаміка шалена, траса, місто все ок, розхід для такого мотору ок. Підвіска жорстка, багажник малий, передні стойки широкі, це всі пишуть згоден. Газ стоїть. Прохідність дуже не погана, пісок, сніг - навіть не очікував, маю УАЗ і ниву для риболовлі, другий рік стоять практично, бо цього вистачає. Комфорт норма. Але після 6 го місяця почали вилазити вроджені болячки двигуна саме, почав читати з своїм майстром і так: має 5 болячок, тече радіатор двигуна, теплообмінник після 130-тис починає потіти, низька якість рокерів у клапанній кришці, вакуумний насос, і низька якість вкладишів із за чого після 150 тис. вони просто зносяться і стукають це багатогодинні копання сайтів наших, європейських і американських і всі пишуть те саме. За останні пів року поміняв радіатор, поміняв теплообмінник, поміняв передню голову рокера, зносились, довго шукали причину стуку, вони розбили розпредвал і все, приїхали. Коли чекати останні 2 проблеми не знаю, це дратує і трохи вже наганяє на думку продажу авто, ці ремонти вже вилились понад 1,4 тис. доларів, плюс поки шукають причину, потім деталі з Польщі проходить 2-3 тижні і в цей період ти без машини, добре є стара добра шкода напохваті. Тому змушений написати цей відгук не як людей лякати - не беріть, а просто констатую факт як можна попасти, хоча це, думаю, виняток з правила, а не аксіома - як кажуть в нас, з моїм щастям! Всім бажаю добра і миру, не судіть за відгук, насправді машина хороша і подобається навіть не дивлячись на нюанси. І про заміну на іншу думаю, думаю, думаю, а в голову лізе черок свіжіший, тільки десь 19-20 року і все....як казав наш спільний знайомий, думайте.

Михайло
29 травня 2021