FAW Відгуки про FAW 1011

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 98 відгуків про FAW
  • FAW X80 2021

FAW X80 2021

FAW X80 2021

шумоізоляція

В цього авто є тільки два недоліки: 1 - слабке ближче дальнє світло 2 - поганенькі динаміки. Першу проблему вирішив заміною ламп на світлодіоди 55 Вт + регулювання фар і отримав чудове світло. Другу проблему вирішив заміною динаміків та мінімальною шумкою дверей, тепер звук досить гідної якості В іншому - дуже гарне авто: після 6-8 годин за кермом навіть не відчуваю фізичної втоми, хоча на інших авто спина болить часто. Для сім\'ї - ідеальний варіант: в мене позаду жінка, під час зупинки, може дитину на горщик посадити на підлозі не виходячи з авто. Всі знайомі, коли не знають, хто виробник, думають що я купив його тисяч за 25-30 доларів. А коли розібрав двері для заміни динаміка, то на склопідйомниках знайшов маздовське маркування, і кажуть що там багато оригінальних деталей тупо з мазди взяли

Андрій

Відгуки про моделі ФАВ

Хочете придбати ФАВ 1011 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про FAW 1011 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про ФАВ 1011 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.