Buick 1 відгук про Buick LaCrosse

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

витрати палива

Дивитися всі вживані Buick LaCrosse
Buick LaCrosse 2015

Buick LaCrosse 2015

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Цей автомобіль дає можливість відчути це неперевершене відчуття, абсолютного індивідуалізму, не номера, які можна купити, а цілий індивідуальний автомобіль, також в поєднанні з прекрасною прохідністю весняними лісовими болотами, так сталось що випробував, простором салону, комфортом, оздобленням, та відомою надійністю бюіка, хочу сказати одне даний автомобіль надзвичайно недооцінений. Що стосується ремонту нічого сказати не можу, у 5 річному віці Бюіки зазвичай не ломаються і думаю років ще років 5 про ремонт думати не прийдеться. Умоєму житті було багато авто, але аналогів у такому бюджеті я точно не зустрічав.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 30 відгуків про Buick
  • Buick Regal 2011

Buick Regal 2011

Buick Regal 2011

187 тис.км 12.5 л / 100 км Сім'я

Всім привіт, вирішив залишити цей відгук, через півтора року з моменту придбання та експлуатації даної автівки, для людей які в майбутньому розглядають це авто. [ ] - дужки Маркування двигуна - A20NFT [ також ставився на Європейські версії, двигун підтримує спиртовий бензин, більш відомий як Е85 або етанол] Маркування акпп - Aisin af-40 [Простий 6 ступ. гідротрансформатор] Розпочну з доволі популярного питання, "Де взяти запчастини на цього америкоса?!". Відповідаю, абсолюно всі запчастини, [окрім логотипа buick], підходять з Європейської версії, тобто з Opel insignia, різниці в запчастинах абсолютно ніякої немає. А тепер ближче до сенсу. За час експлуатації buick - а, з пробігом 175 тис. км. [ на момент покупки ], авто не зробило ніякого «головняка», звичайне обслуговування, підтримного авто, тобто замінювалися такі деталі, як: повітряний/салонний фільтр, мастило в двигуні/акпп, елементи ходової, такі, як: передні стійки [запотівала одна, замінили зразу дві] задні сайлентблоки, підшипник ступиці, актуатор турбіни, клапан vvti якщо переводити в гроші за цей весь час, обслуговування стало в ~700$. По комфорту, динаміці, керованості, слова не підібрати, за $10к, тверда 10 з 10! [ Звісно це не 340-ва ф 30, на B58-мому моторі на спорт ходовій, але й Buick Regal 2011 року, не коштує $20к+]. Витрата палива по місту в середньому стилі їзди 12-13 літрів 95 [ ціна за літру +- 53 грн ] , якщо заправляти етанолом витрата 14-15 літрів [ ціна за літру +- 36 грн ]. Якщо включити так званий режим "тошнотіка" [а це у вас навряд чи вийде, машинка так і манить нажати в пол] витрата 11 літрів 95, 12-13 літрів етанолу, що досить не поганий результат, як для дволітрового турбового двигуна на 260 к.с. По трасі 8 літрів при швидкості 130 км/год. В завершення цього відгуку хочу сказати тільки одне, авто на 100% варте вашої уваги! Не потрібно боятися американців! Від іншого логотипа начинка не змінюється!

Максим Мирославович Цивінський

Відгуки про моделі Бьюік

Відгуки про Бьюік LaCrosse по рокам

Хочете придбати Бьюік та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Buick LaCrosse від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Бьюік будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.