Alfa Romeo 3 відгука про Alfa Romeo 156 2002 року

дизайн кузова, керованість, дорожній просвіт, якість збірки, вартість обслуговування

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Alfa Romeo 156 2002

303 тис.км 6.2 л / 100 км

Загальне враження - авто чудове. Особливо враховуючи ціну, по якій даний автомобіль продається. Керованість!!!, гальма, динаміка, стиль! Незважаючи на доволі "немолодий" вік автомобіля, не відчувається, що це машина із 20-тирічним стажем. Інтер'єр, екстер'єр - стильні зі спортивними нотками. Проблем із запчастинами у мене не виникало. Ціни на запчастини - трохи дешевше, ніж на Гольф 5. Також не виникало проблем із тим, що якийсь автосервіс не хотів братись за роботу. Кузов: за 20 років, звісно почали проступати рижики, але не критично - до дірок далеко. Мотор 1,9 Jtd - надійний, динамічний і досить економний. З приводу надійності. Купував машину, в яку треба було вкластись. Але, після ремонту і заміни усього, що треба було, машина не капризує. Тож відгуки, які читав перед покупкою авто, що ніби-то авто ненадійне, запчастин немає, запчастини дорогі і ніхто братись за роботу не хоче, не відповідають дійсності. Єдине, що мені не дуже подобається - підвіска. Воно жорсткувата для наших доріг, але це було зроблено в угоду керованості, тож не можна назвати це недоліком, бо керованість тут на висоті. Незважаючи, на те, що авто універсал - спортвагон скажуть альфісти - заходити в повороти, перестроюватись у міському потоці, обїжджати перешкоди у вигляді ям - одне задоволення. Тож низькі ціни на даний автомобіль, як на мене, пов'язані із упередженнями, які віддалені від реальності

Alfa Romeo 156 2002

Красивый дизайн внутри и снаружи, уверенно идет по трассе, эксклюзив

Запчасти только на заказ, мало специалистов на такие машины, очень низкая, все кочки будут ваши

Как я писала в некоторых своих отзывах, занимаюсь продажей машин. БЫла у нас Альфа Ромео 2002 года выпуска. Машина для нашего Казахстана очень редкая, можно сказать эксклюзив. А эксклюзивов у нас боятся, т. к. запчасти очень дорогие и все на заказ, сервисов, занимающихся их ремонтом, нужно оооочень долго искать и возможно не найдешь, т. к. город у нас небольшой. Т. к. вот вылезла у нас ошибка на бортовике, срочно едьте на сервис, проблема с двигателем. Объездили весь город, нет компьютерной диагностики на такую машину. Уже отчаялись и вот удачи нашли сервис. Оказывается ничего страшного не было, проблемы с лямбда зондом. Но уже предстваили, что нужно делать капиталку двигателя. Дизайн и снаружи и внутри очень необычный. К сожалению, фото сейчас с собой нет, так бы выставила. Задние двери очень замаскированы, кажется, что купе, на самом деле ручки где задние стекла. Внутри кожа, клима и супер-пупер родная аудиосистема Бос кажется называется. У меня первая ассоциация, когда села в машину, похожа на космический корабль, полно разных кнопок, сделана очень красиво. Если бы не для продажи машина была бы, то себе бы с удовольствием оставила

Alfa Romeo 156 2002

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, вартість обслуговування, керованість

на одной машине проблем практически не было, на другой по гарантии заменили радиатор, гидроусилитель, блок абс, передний стабилизатор. вытекли передние амортизаторы н 30т. после истечения гарантийного срока ничего серьезного не было. необходимо знать о замене рычагов предней подвески и тяг задней раз в 30-40т (но не дорого). еще у этого движка требуется замена ремня грм раз в 40т. также необходим постоянный контроль и долив масла (на 1000 около 100г, но это относительно из-за стиля вождения). совсем забыл отметить: мой рост 185 и мне сложно найти правильную посадку (выход тольк один-замена водительского сиденья).

эксплуатирую два почти одинаковых авто (одна 2001 года, вторая 2003). разница между ними- рестайлинг. авто имиджевое, удивительно управляемое, достаточно надежное, неугоняемое и недорогое в ремонте. после альфы пересаживаться на другие марки проблемтично из-за привыкания к завышенным требованиям к управляемости автомобиля. есть минус (кому то, например мне, плюс)- жестковатая подвеска, очень острый руль и шум двигателя на высоких оборотах. приятный плюс-заводилась в -35, хотя японки и немцы стояли большей частью мертвые. также задняя подвеска (подруливаемая) и система стабилизации авто выше всяких похвал.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 69 відгуків про Alfa Romeo 156
  • Alfa Romeo 156 1998

Alfa Romeo 156 1998

Alfa Romeo 156 1998

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція

Машина принесла много эмоций за краткий срок эксплуатации. Несмотря на свои года двигатель живой был и ехал на УРА! Проблемы с корозией кузова не кто не отменял, и все днище и пороги были трухлые, из за чего и пришлось продать

Александр

Дивитися всі 242 відгука про Alfa Romeo
  • Alfa Romeo 159 2005

Alfa Romeo 159 2005

Alfa Romeo 159 2005

дорожній просвіт, простір салону, витрати палива

Брав під розмитнення. Автомобілем повністю задоволений. За 3 роки експлуатації міняв тільки ходову та 1 датчик це автомобіль який 2005 року випуску! Динаміка супер, двигун 1.9 дає жару по трасі нормально! З мінусів це кліренс та місткість салону! Витрата палива 10 - 14 літрів, але воно того стоїть, але хто як, якщо їхати спокійно 120 то буде 9! Але багажник досить великий. 10 з 10 за такі кошти!

Виталий Валентинович Савастов

Відгуки про моделі Альфа Ромео