Alfa Romeo 1 відгук про Alfa Romeo Alfetta

простір салону

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Alfa Romeo Alfetta
Alfa Romeo Alfetta 1984

Alfa Romeo Alfetta 1984

простір салону

Изъяном в Alfa Romeo Alfetta можно считать достаточно дорогие запчасти, хотя этот недостаток компенсируется тем, что ремонтировать это авто приходится совсем не часто.

Этот большой седан был приобретен мной несколько лет назад, чему я до сих пор невероятно рад. Эта машина обладает практически безупречной проходимостью, хорошей управляемостью и не смотря на свой можно сказать древний возраст (84 года выпуска) неплохой живучестью. Просто огромный салон и большая вместительность багажника сочетается в этой модели с невероятной легкостью в управлении, чем отличаются все модели ряда Альфа Ромео.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 242 відгука про Alfa Romeo
  • Alfa Romeo 159 2006

Alfa Romeo 159 2006

Alfa Romeo 159 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

208 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Шикарний автомобіль: економічний, потужний та дуже вмісткий. 2,4 дизель, 200 коней, найкращий двигун як на мене в цьому кузові, хотілось хіба повний привід. В мене як я не ганяв по трасам, також де по правилам виходив розхід 7 літрів. При 200км/годин розхід 11 літрів. Замінити всі фільтри та масло коштувало менше чим на бензиновому фольці. Ходова крепка, замінювати можна не все в зборі, а якісь саме вузли тому виходить дуже економно. Дуже круто входить в повороти, динаміка, авто всеж має в історії ралійного та формули 1 дуже високий рейтинги. З мінусів, можливих, трішки жорстка але вона би так не тримала дорогу. Кузов доволі крепкий, але з часом потрібно буде полірнути, підкрасити.

Alex Timkov

Відгуки про моделі Альфа Ромео

Відгуки про Альфа Ромео Альфетта по рокам

Хочете придбати Альфа Ромео Альфетта та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Alfa Romeo Alfetta від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Альфа Ромео Альфетта будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.