Alfa Romeo 1 відгук про Alfa Romeo 90

якість збірки

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Alfa Romeo 90
Alfa Romeo 90 1987

Alfa Romeo 90 1987

якість збірки

Из недостатков этой модели Альфа Ромео могу сказать, что в ней стоит довольно слабый отопитель, что чувствуется во время зимы.

Давно собирался поменять свою старенькую девятку, и вот мой выбор пал на ALFA ROMEO 90. Взял я ее примерно 2 года назад, машина конечно не из современных моделей, но очень неприхотливая, да и с хорошей живучестью. Ремонт на ней естественно скоро понадобится, но и это не большая проблема, запчасти можно найти без труда. В общем своей машиной я доволен и не жалею о покупке.

Дивитися всі 241 відгук про Alfa Romeo
  • Alfa Romeo 147 2003

Alfa Romeo 147 2003

Alfa Romeo 147 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

Сім'я

Машина ни разу не подвела. Раз в два года ремонт подвески на 1500-3000 грн. На 150000 начала кушать масло,- сделан ремонт двигателя, почти капитальный, без замены коренных. Стоимость около 12000 грн. Машину брал на пару лет. Но проездил 14 и остаюсь довольном.

Юрий

Відгуки про моделі Альфа Ромео

Відгуки про Альфа Ромео 90 по рокам

Хочете придбати Альфа Ромео 90 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Alfa Romeo 90 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Альфа Ромео 90 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.