Відгук Alfa Romeo 156 2002

Унiверсал Кузов
Дизель Двигун
Передній Привід
2-3 роки Час володіння

Загальне враження - авто чудове. Особливо враховуючи ціну, по якій даний автомобіль продається. Керованість!!!, гальма, динаміка, стиль! Незважаючи на доволі "немолодий" вік автомобіля, не відчувається, що це машина із 20-тирічним стажем. Інтер'єр, екстер'єр - стильні зі спортивними нотками. Проблем із запчастинами у мене не виникало. Ціни на запчастини - трохи дешевше, ніж на Гольф 5. Також не виникало проблем із тим, що якийсь автосервіс не хотів братись за роботу. Кузов: за 20 років, звісно почали проступати рижики, але не критично - до дірок далеко. Мотор 1,9 Jtd - надійний, динамічний і досить економний. З приводу надійності. Купував машину, в яку треба було вкластись. Але, після ремонту і заміни усього, що треба було, машина не капризує. Тож відгуки, які читав перед покупкою авто, що ніби-то авто ненадійне, запчастин немає, запчастини дорогі і ніхто братись за роботу не хоче, не відповідають дійсності. Єдине, що мені не дуже подобається - підвіска. Воно жорсткувата для наших доріг, але це було зроблено в угоду керованості, тож не можна назвати це недоліком, бо керованість тут на висоті. Незважаючи, на те, що авто універсал - спортвагон скажуть альфісти - заходити в повороти, перестроюватись у міському потоці, обїжджати перешкоди у вигляді ям - одне задоволення. Тож низькі ціни на даний автомобіль, як на мене, пов'язані із упередженнями, які віддалені від реальності

Артем
01 липня 2022