Отзыв Volvo V50 2010

Поездки в городе
Универсал Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
1-2 года Время владения

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет

Отзыв

Вольво мав змогу володіти вперше і відверто не хочеться продавати таке авто, адже зарекомендувало себе лише з позитивної сторони. Думаю загальні плюси і мінуси можна прочитати на просторах інтернету, там досталь відгуків, я ж хочу звернути увагу на тому, що мене приємно або не приємно вразило.
Почнемо з плюсів:
- приємно вражений якістю шумоізоляції, вона на дуже хорошому рівні, при їзді на швидкості 140 км/год із включеною музикою можна спокійно говорити з пасажиром який сидить на задньому сидінні.
- зручність сидінь, при моєму рості 193 см. максимально комфортно почуваю на тривалих поїздках 4-7 год. проте позаду мене поміститься хіба що дитина.
- якість штатної музики, я люблю якісне звучання і у вольво це був ще один приємний момент.
- доступність запчастин, не відчував жодного дискомфорту у пошуку, все з легкістю можна купити.
Тепер мінуси:
- кліренс, якщо у вас мало стажу водіння та ви не відчуваєте авто, я б не рекомендував саме цю модель вольво, адже авто дійсно низьке і часто можна зацепити днищем авто.
- це універсал, але місця для пасажирів на задньому сидінні відверто мало, часто чув скарги що всі очікували що в цьому авто значно більше місця.

Авто залишає лише приємні враження і впевнений, що всі хто володіє v50 зі мною погодяться.

Макс
01 мая 2021