16 925+ отзывов об автомобилях

Ford Escape 2015

Ford Escape 2015

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

расход топлива

Описати автомобіль можна однією фразою
«Найкращий автомобіль ціна-якість»
Власникам даного апарата повезло що у всіх ще з нульових в голові залишився ваг чи японець тому ціна на них дуже низька і автомобіль явно недооцінений
Цей автомобіль не поступається нічим по комфорту, якістю німцям чи японцям навіть преміум сегмента
З плюсів не реально практичний та великий салон з багажником, якщо не помиляюсь найбільший у класі багажник.
Крутий, сучасний і приємний інтерʼєр
І навіть у низькій комплектації є багато класних фішок
Якщо брати цю модель то тільки титаніум там комплектація як у лексуса чи ауді а то і краща.
Класний дизайн який виглядає одночасно і агресивно і стримано.Не надоїдає постійно обертатись і дивитись на неї коли залишаю на парковці
Головний плюс цієї моделі являється її потужний та неприхотливий двигун.
Не існує просто автомобіля такого року такої ціни з такими характеристиками розгону 0-100 в місті 99% трафіку на світлофорі обганяє і не рідко в очах водіїв зауважував здивування що якийсь форд джипик так їде
Справді дарує емоції.
Керованість також на висоті як на такі габарити та кліренс
Хоч і автомобіль добре керований але на поганому дорожньому покритті гарно себе показує дійсно мʼяка підвіска яка добре відпрацьовує нерівності.
Якість лкп середнє
Є момент і це болячка всіх ескейпів зʼявляються рижики на нижній внутрішній частині дверей там де герметик ціна питання 1500грн одна дверка
Шумка як для такого класу автомобіля достойна феноменально але вікна подвійні і звуків вулиці майже не чути як і коліс
З мінусів на трасі відчутно шумить вітер в ділянці лобового скла зверху.
Запчастини дешеві і є завжди в наявності як оригінал так і аналоги ціни на обслуговуваня також низькі
Заміна мастил/фільтрів раз в 7тис обходиться в 2500грн і це за мастило motull
За два роки і 30тис км серʼйозних поломок не було по ходовій дрібниці навіть не памʼятаю автомобіль виявився дійсно надійним та якісним всюди відчувається якість, ніколи не буває такого дешевого відчуття як в інших авто цього класу
З головних мінусів цієї моделі можна відмітити: акпп гідротрансформатор який часто не розуміє куди перемикатись і має специфіку пинання але всеж надійний і проблем немає якщо змінювати масло.
І розхід палива реальний в місті 15 літрів якщо їздити і не думати про економію
Якщо їзди в максимальному режимі економії то виходило 10л по місту і 5,2 по трасі при швидкості 80-90км без обгонів
Але реально це 15 місто і 10 траса якщо їхати 130-140
Круте авто і навіть маючи бюджет +10ти$ немає автомобіля щоб сутєво був кращим тому моя наступна покупка буде ескейп але на кращій комплектації

Suzuki Vitara 2019

Suzuki Vitara 2019

шумоизоляция

Первый владелец 45 тыс.км 7.5 л / 100 км Семья

Класне авто за свої гроші. Гарний дизайн, підвіска універсальна, не ламається. Хіба що дрібні проблеми. Кузов досить тонкий, і мотор не для гонок на трасі. Ще конструктивний прикол - погано зачиняється багажник. Салон зручний, в базі є навіть підігрів, телефон на кермі та підрульові лепестки, але нажаль парктронік треба доставляти. АКПП надійна, плавно перемикає. Світло фар таке собі, але це бюджетне авто, що поробиш... Авто ідеальне по місту - влізеш кругом, високий кліренс, невеликий розхід, надійний двигун, якому пробки та якість пального не страшні. Вартість обслуговування взагалі смішна...

Citroen C5 Aircross 2019

Citroen C5 Aircross 2019

Первый владелец 120 тыс.км 6 л / 100 км Семья

До вибору підходив дуже свідомо. Хотів змінити свій улюблений спортейж на сучасну машину. За кілька років проїхав десятки тест-драйвів – нічого не вражало. Випадково при тесті 3008-го побачив його. Проїхав та купив. Від авто завжди хочу радості при спогляданні, приємних відчуттів від знаходження в ній і звичайно ж насолоди від водіння. Авто виділяється з натовпу як зовні так і сучасною начинкою. Проїхав уже 115т витрата радує середній 5,9 л\100км. Багато їзжу між містами України та декілька раз по Европі. Середня, крейсерська швидкість на автопілоті 115 км/год. За 3 роки та 6 місяців жодного нарікання на авто. Завжди задоволення ввд водіння та сучасного вигляду. Не дивлячись на балку сзаду - подвіска дуже м'яка. Головне не переїзджати лежачіх поліцейских на швидкості, та не заходити в різкі повороти на неровній дорозі на швидкості. Комплектація дуже висока. Після купівлі, за допомогою спеціалістів та прошивки, відкрив такі опциї як автодальній, автопарковку та діагностіка шин. Всім раджу цей автомобіль особливо з дизелем 2л 180 коней та 8 ступеневим автоматом від aisin.

Volkswagen Touareg 2013

Volkswagen Touareg 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

качество материалов, объем багажника, простор салона, тормоза

160 тыс.км 8.9 л / 100 км Семья

Доброго всі дня, прочитав багато відгуків і всі в основному на позитиві, в мене також позитивний, але з уточненнями. Дане авто купував з пробігом, оригінал, 150к для укр ринку, я такий шукав, вони йдуть з євро 4, без сажовика, едблу, додатковим вебасто, підігрівом лобового, і більшим баком 100літрів, якого хватає реально на 1150 км. До цього володів Ауді q5, проїздив 60к, супер авто дуже задоволений був, мерседес, ніссани, Рено, сітроен, Фіат, скажу по правді, авто мягко як тільки обув на зимню r17, коробка цікава, але на мерседесі хоч і теж айсін але працює краще, на q5 була дсг просто шикарна коробка, авто досить велике але в q5 місця більше, по комплектації і аергономіці Ауді набагато вище, по офф років теж, дуже багато цікавих речей немає які є в різних виробниках в базі, підігрів сидінь це просто жах, в мене в машині аж кипятить дупу, регулятори не допомагають, кліма теж якась непонятна, світло дуже хороше з цим проблем немає, кермування як на мене в мерседесі краще, витрата пального в нормі більше 10 ще не було, коли купив тільки одну форсунку реставрував, попередній власник на сервісі вклав 1000$ в ходову за 150к пробігу і все, авто як на мене таке як має бути, але всі машини які були а це порядку 15 ще жодна не сипалась до 200к, тому не розумію як можна так експлуатувати щоб авто добити в 100к пробігу, моя рекомендація, авто для сім';ї супер, правда багажник дуже малий, як на мене gle краще буде, рекондую взяти на повній комплектації, з кращою мультимедією, шкірою і регулюванням сидінь, пневма по бажанню, в товариша на пневмі теж надійна дуже, правда миє дуже часто, і краще в рестайлі, доречі в мене від замін ти до заміни 800грам масла з'їло тому не знаю чи це норма чи ні

Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

стоимость обслуживания, цена

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л.
Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно.
Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення.
Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть.
Повний привід працює бездоганно.

2.4
Chery Tiggo 2007

Chery Tiggo 2007

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, стоимость обслуживания, управляемость, цена

качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, шумоизоляция

Покупал chery tiggo у второго владельца из минусов раз в пару лет нужно менять передний шрусы постоянно ломается система топлива по очереди выходит бензонасос потом форсунки затем обратный клапан, так же бользнь с тросиками кулисы зимой замерзают на мертво, ржавеет прям на глазах если взяли с маленькими рыжиками готовьтесь через год увидеть дыры из-за плохого метала, по шумоизоляции и мягкости у меня был Опель омега 1996 то если сравнивать с ней, Чери Тиго ближе к Жигули

Первый владелец 83 тыс.км 12 л / 100 км Семья

О Jeep Renegade 2017 TRAILHAWK. Часть 2/2 Багажник нормальний, не малиенький, но шкаф не влезет. Если разложит задний ряд сидений то перевозил и холодильник и 65 плазму. Есть рейлинги! Можно поставить верхний багажник. Двигатель и коробка передач. Двигатель 2.4 очень приемистый и резвый. Коробка автомат 9-ти ступенчатая, очень плавная. Сразу после покупки немного тупила, я даже расстроился. Но коробка оказалась автоматически программируемая напомнило коробку в CLS 350и сама, через пару десятков километров подстроилась под мой стиль езды. Имеется ручное приоритетное переключение эксплуатации авто: дождь, снег, грязь, полный привод. Коробка надёжная, легко переключается, не тупит, не думает, никаких рывков, ты о ней забываешь во время езды. Дорога. Тебе вообще не нужна дорога с таким огроменным клиренсом и дополнительными функциями для бездорожья. Ты сам прокладываешь дорогу. Ты выбираешь свой путь. Теперь время года, погода, работа комунальных служб не имеют никакого значения. Автозапуск. Полюбите зиму и получите удовольствие от автомобиля. Автозапуск бьет очень далеко. Руль, сиденья, салон автоматически прогреваются до комфортной температуры за пару минут, не успеваю закрыть квартиру и спуститься в лифту. Тёплые зимние вещи не нужны: дом, автомобиль, работа, магазин. Сплошной кайф, наблюдать как окружающие суетятся, чистя сугробы и откапывая авто, а ты нажал на кнопочку и поехал. Забудите что такое утром пол часа размораживать автомобиль перед работой. Эмоции. Садясь в автомобиль ощущаешь себя в середине трансформера. Чувствуешь себя в главной роли в съёмках новой серии фильмов от Paramount. Поворачивая любой рычаг, ролик или нажимая кнопку начинаются крутится шестерёнки и происходит трансформация. Попробуйте! Эффект гарантирован! 1 часть отзыва о Jeep Renegade 2017 TRAILHAWK, часть 1/2 читайте выше

Первый владелец 83 тыс.км 12 л / 100 км Семья

Jeep Renegade 2017 TRAILHAWK 1/2 Всех владельцев 4х4 поздравляю со снегом! Стильный автомобиль. Отличается в толпе и тянет на себя внимание. Выделяется в потоке и на парковке харизматичным внешним видом. Вы будете в центре внимания как во дворе, так и на работе. С вами будут знакомиться и распрашивать, про авто. Приобретете много новых друзей. Ренегейтс, это автомобиль в который влюбляются, а с комплектацией TRAILHAWK наслаждаются поездкой. Город. Очень маневренен в большом городе и в то же время имеет достаточно большой клиренс до 22 см. Забудьте об отсутствии места на парковке. Элементарно берет любой бордюр. Паркуетесь в любом разрешенном/неразрешенном месте. Джип небольшой и удобен для паркования. Внешние небольшие габариты и цветная интеллектуальная камера позволяет заехать в любое небольшое пространство. Плохая дорога? Нет, не слышал! Отлично держит дорогу на скорости. Автоматическое подключение задних колес или полного привода. Есть переключатель постоянного полного привода. Очень мягкий автомобиль, высокие-широкие колеса, высокий порог, высокий клиренс. Забудьте о ямах, рельсах, люках, лежачих полицейских и т.д. Ничего объезжать не надо, подвеска отлично справляется со всем. Едите туда, куда вам нужно! Устойчив к трассе, не болтает ветром и не сдувает. Держит колею уверенно. Салон. Машина комфортная, вместительная, удобная. Хороший обзор благодаря высоте водительского места. Салон огромный, широкий, все под рукой, никуда тянутся не нужно, все интеллектуально понятно, управляется в слепую. Очень удобные анатомические кресла во время дальней поездки, это единственный автомобиль после CLS от которого у меня не болит поясница. Сиденья мягкие с регулировкой по высоте и расстоянием до руля. Кожаный салон, подогрев сидений, руля, зеркал, дистанционный запуск, куча разных опций. Тихий салон. Мультимедия очень качественная, громкая связь, блютуз с телефоном конектится супер. Двух зонный климат-контроль. Дистанционный завод автомобиля с прогревом сидений и салона. Два ключа с опциями. Бесключевой доступ в авто и запуск. Сенсорный экран, большой монитор с камерой заднего вида, с навигатором и кучей всяких примочек типа - телефонная книга, блютуз, аукс, свободные руки-громкая связь, и достойная акустика!!! Большие боковые зеркала. Сенсорные ручки открывания двери. Датчики давления шин. Качество сборки и материалов 10 из 10, ничего не хрустит, не скрипит, не тарахтит. Материалы салона очень мягкие и приятные на ощупь. Шумоизоляция на высоте, не мог сначала привыкнуть что не слышно двигателя, от слова совсем. Только стрелка тахометра выдает работу двигателя.

Hyundai Kona 2021

Hyundai Kona 2021

динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

Первый владелец 31 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Вважаю, що у цього автомобіля єдиний недолік - його у нас мало знають!

Переконаний, що динамічністю, керованістю та оснащеністю за свою ціну, цей автомобіль здатен здивувати майже кожного, хто перший раз його спробує!

Це скажений хот-хетч на мінімалках, хоч і у формфакторі кроссовера!

Я знайшов його колись випадково, чисто як одну з найдешевши пропозицій на нашому ринку з повним приводом. Замовив майже в сліпу, після мінімально тест-драйву і бензинової і електричної версії, переживаючи тільки, щоб його розмір підійшов моїй сім"ї, та підвіска не укачувала моїх пасажирів.
І тільки після того, як я зрозумів, що купив собі не просто черговий автомобіль, а чистий діамант, почав переглядати відеоогляди від блогерів з різних країн, щоб зрозуміти, "це тільки у мене такі щенячі емоції"?
І от майже кожен розказує про "посмішку, яка сама собою з"являється на обличчі водія, кожен раз коли автомобіль з невимушеною легкістю виконує ту чи іншу задачу на дорозі". Тож я заспокоївся, так не тільки в мене.

Це автомобіль в першу чергу для водія, який любить водити. Він дарує емоції і за них можна з легкістю пробачати твердий пластик в салоні, не дуже великий багажник та роботизовану КПП. Тим більше, що робот тут на стільки плавний і на стільки добре дружить з двигуном, що деяким гідротрансформаторам ще треба повчитися! Звісно проживе він, вірогідно, менше, але, враховуючи, що у світі таких автомобілів вже продано кілька сот тисяч, а негативних відгуків не особливо то й чути, цей робот я не вважаю мінусом.

Таким чином, раджу навіть не дивитися в сторону битків з 2.0 атмосферником /у нас такі і не продавалися офіційно/, бо з ними Кона звичайний автомобіль. А правильна Кона - це саме 1.6 Турбо! І з ним вона така запальничка, яку не соромно рекомендувати!

Hyundai Santa FE 2015

Hyundai Santa FE 2015

качество материалов

100 тыс.км 12 л / 100 км

Владею данным авто с ноября 2017г. Покупал после небольшого ДТП в США. Машиной очень доволен. Сначала о достоинствах. Автомобиль один из самых недорогих в своем классе. Очень комфортный, удобные сиденья, просторный салон, самый большой объем багажника среди кроссоверов. Несмотря на недорогие материалы в отделке салона, салон смотрится довольно представительно. Все детали салона хорошо подогнаны, ничего не скрипит. Пластик торпедо и центральной консоли относительно мягкий, поэтому царапается. Это один из недостатков. Но Санта Фе это авто среднего ценового сегмента, поэтому не стоит особо придираться. На дальних поездках получаю максимум удовольствия от комфорта, управления. Расход по трассе 10-11 л на сотню. В городе 11-12. Сравнивал с дизельной Сантой 2008г., который был у меня раньше - совершенно разные машины. Дизель тарахтел как трактор, а расход топлива почти одинаковый, да и обслуживание дизеля гораздо дороже. Как говорят профи - дизель не экономит, дизель дает взаймы. Самое приятное когда приходит время обслуживания и я сравниваю цены с другими марками автомобилей. Цена на запчасти на порядок ниже, чем на японские немецкие и французские авто. Теперь о недостатках. У бензиновых моторов 2,4 G4KJ и G4KЕ есть проблемка в маслонасосе и шатунных вкладышах. Эта проблема меня тоже не обошла стороной. Решается заменой шатунных вкладышей на более качественные и заменой блока балансиров на обычный маслонасос от мотора G4KD. В инете есть масса видео по данному поводу. Товарищ после аналогичного ремонта проехал уже больше 100 тыс. км, полет нормальный. Даже расход топлива уменьшился, а мощности прибавилось. К сожалению у всех современных авто есть свои недостатки. Мерседесы и БМВ ломаются не меньше других, только ценовая политика совсем другая. В целом, машина очень надежная. Я занимаюсь продажей запчастей, авто и ремонтом, поэтому есть с чем сравнивать. Если есть вопросы буду рад помочь, обращайтесь.

Buick Envision 2018

Buick Envision 2018

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Придбав на початку 2023 року з пробігом 86 тис.км.
Авто дуже м'яке і при цьому гарно тримає дорогу.
Динаміки вистачає щоб обігнати за 2-3 секунди трафік, що рухається 90км/год.
Дуже задоволений цим автомобілем.

Салон комфортний і просторий, ззаду місця як в лімузині, або довгому ренджровері.

За 19тис долларів це ідеальне авто при мінімальних витратах.
Коробка - класичний гідротранчсформатор

- Зима траса # 90 км/год - 8 л/100 км
- Зима місто - 11.5 - 13 л/100 км

Nissan Rogue 2017

Nissan Rogue 2017

дизайн кузова, дорожный просвет, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

динамика, шумоизоляция

Гарний бюджетний кроссовер за свої кошти. Вибирав довго серед конкурентів, але переміг саме Рог, який трошки більше сподобався чисто візуально. Машина для спокійної їзди, динаміка так собі, але мені була потрібна машина для сімейних поїздок без амбіцій на спорт та дріфт. Керованість та гальма на висоті. Шумка зовсім слабка. У варіаторі відразу ж замінив мастило і фільтра. Коробка імітує переключання передач. Газ поки що не ставив, розхід радує, 8 трасса 110-120 км., по місту 11-12. Але це спокійний стиль їзди. багажник великий. По м'якості я б сказав середня, думав буде м'якіша, але дивлячись з чим порівнювати. Місця в салоні вистачає з головою. і з переду, і позаду. мій ріст 182 см., сидіти комфортно. Кліренс 21 см. На рибалку та по гриби їду спокійно. Якщо пересів на Рога не з жигулів чи ланоса, то вау ефекту не буде, просто звичайна автівка, але досить гарна за свої кошти.

Dacia Duster 2010

Dacia Duster 2010

дизайн кузова, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, стоимость обслуживания, управляемость, цена

расход топлива, шумоизоляция

200 тыс.км 9 л / 100 км

Залюбки хочу поділитися відгуком про Дастера. Купував автівку з Європи у 2021 році з пробігом 180 000 км. Продавці зробили повне обслуговування по автівці, тому за 2,5 роки тільки міняв розходники. В моєму авто була розповсюджена болячка Дастера, заливало третю свічку омиваючою рідиною з під бризгунка на капоті. Замінив шлангочку і ущильнив з'єднання і питання вирішив.
Але кліренс даного авто - то знахідка. Можу проїхати або запаркуватися там, де інші не можуть. Люблю їздити на гриби та риболовлю, бо авто проходить майже всюди.
Також перевагою є радіус розвороту, колісна база /відстань між мостами/ та довжина автівки. Не треба по 10 раз крутитися вперед-назад.
Можливо щось пропустив. Авто варте уваги.

Mitsubishi Outlander 2008

Mitsubishi Outlander 2008

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Вибирав кросовер в районі 8-9тис. У. О. Вибір був між бензиновими аутлендером 1, туксоном 1 і спортеджем 1. Опишу чому вибір впав на аутлендер, які в нього об'єктивні переваги:
краще тримає трасу;
двигун має гідрокомпенсатори;
класична міцна роздатка без технічних слабостей " в інших передній підшипник кардана засипає дорожною пелюкою, що з часом призводтюить до розбивання вузла де кріпиться підшипник;
більший багажник;
комфортніший салон;
сколи краски не призводять до рижиків та іржі на блясі та у швах де нанесений герметик" чим можуть страдати інші залежно від заводу і країни виробника;
класний спортивний вигляд.

Hyundai Tucson 2021

Hyundai Tucson 2021

дизайн кузова, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

дорожный просвет

15 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Автомобіль дуже сильно привертає до себе увагу. Приємна динаміка як для міста так і на дальняк. Розхід 6.5 середній, доволі економно, на трасі стоїть впевнено, швидко прогрівається, достатньо місця в салоні, ходовка подібна до німців, руль чіткий, в спорт режимі стає важчим. Дуже чіткі гальма, 35м зі 100км.
Якісна збірка, без грюків, стукув, скрипів, як літом так і взимку. Шумка теж на рівні але позаду трохи гучніші ніж спереду.
Кліренс достатній для виїзду на природу. Сподобається як чоловікам так і жінкам. Найкращий в своєму сегменті. В салоні дуже спокійно та затишно, матеріали практичні але не дешеві, задня спинка регулюється по нахилу та складається в рівну підлогу. Якщо автомобіль вам подобається по дизайну то в усьому іншому він теж вам сподобається! Ну і на останок, дизайн дуже своєрідний та брутальний, особисто дуже подобається!

Volkswagen Tiguan 2017

Volkswagen Tiguan 2017

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

стоимость обслуживания

Купував з пробігом 220 тис. Реальна витрата палива до 8 літрів в середньому траса, село, місто. У мене мотор на 190 к.с. У порівнянні за Santa Fe 2,2 дизель 202 к.с. Їде не гірше. По коробці на холодну є невеликі поштовхи на перших передачах. За увесь час експлуатації авто мінялись тільки розхідники. На 220 тис. Замінені передні стійки. Є стукіт в рейці рульовій, потрібно міняти підшипник, вже скріплять пружини. Дуже економна, можна на трасі зменшити витрату до 5,5 при їзді до 100км/год. Класна річ webasto заводське, реально прогріває швидко авто. Перевірив на прохідність по снігу в полі, впевнено проїздах якщо сніг не дістає до днища

Toyota Land Cruiser Prado 2023

Toyota Land Cruiser Prado 2023

дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива

Первый владелец 3 тыс.км 10 л / 100 км Поездки в городе

Взял в простой комплектации - тканевий салон, 17 диски, потому что искал именно машину которая будет слушаться и ездить, а не заниматься своими делами пока я за рулем.

Киев - считаю местностью сравнимой с бездорожьем. Не тяжелим, конечно, но все же бездорожьем. И только на Прадо я почувствовал уверенность что можно не тормозить перед трещинками, не вилять между люками, не сжиматься при заезде и сьезде с бровки. Как оказалось, все поездки состоят именно из єтих переживаний. Есть и у нас хорошие дороги, но между хорошими дорогами - обязательно приходится ехать по раздолбаним в жару полосам, проваленим или випирающим люкам, и реально каждий день мне нужно парковаться с заездом на бровку.

дизель 2.8 и прадо - єто не гоночний авто, но 10 сек всегда хватает если только специально не гонятся за бензиновими авто у которих 8 сек до сотни.

все что нужно перевезти - помещается в багажник + пасажири. Раньше мне постоянно не хватало места и опускал задний ряд.

расход - спасибо, лично у меня 10-11л. бивает меньше когда без пробок. бак 90л, заезд на заправку раз в 700 км. не напрягает. по трасе думаю 1000км без дозаправки.

что интересно - ранее бил Споредж и Сорренто - думал Прадику будет тесно в городе - но нет, все точно так же.

Что НЕ нравится.
- багажник - дверца. а хочется как у всех - вверх с електроприводом. ну вот несешь в руках коробку - как отркить багажник? спрятаться от дождя? при вигрузке вправо куда откривается багажник - нужно проехать на 2 м дальше чтоб обходить дверцу.

собвственно єто все. плюси очень сильно перевешивают єтот недостаток.

Chevrolet Captiva 2013

Chevrolet Captiva 2013

207 тыс.км 11 л / 100 км

Моё мнение касательно данной марки только положительное! На данном этапе уже владею третьей каптивой и не могу нарадоваться!
Первая captiva С100 бензин 2008г.в., вторая С140 дизель -2013г.в. и сейчас C140 дизель - 2015г.в.
Комфортная, вместительная не прихотливая, качество лакокрасочного покрытия отличное. Содержание по сравнению с другими красоверами - НАМНОГО ДЕШЕВЛЕ. Большое количество запчастей как оригинальных, так и аналогов.
Считаю по опыту, что самый удачный и хороший вариант - это 2.2 дизель 184 л.с. с автоматом GM 6T50 .

объем багажника

Другий рік катаю. На рахунок розходу, по бензину 9.0 змішаний 50/50 місто/траса. По газу на трасі біля 10л, по місту Київ 13л на сотку. Виходить якось так.
Обслуговування ціну, якщо порівнювати з акцентом 1.4л G4EE, на відсотків 30 дорожче, розход приблизно так само, або й навіть менше.
Лише регламент, не ламалось ніц. Пробіг близько 20-30к за рік туди-сюди.
Дистанційні запуски і всякі ніштяки, включаючи підігріви взимку, які теж самі включаються - супер.
Посадка дуже висока та комфортна. Місця у авто вистачає.
Багажник цікава тема, якшо з ГБО то малуватий, але вистачає якшо 2 метрові шкафи не тягати. Впринципі крісла складаються і багажник стає цікавий.
Доречі якшо не має ГБО, то там дуже глибочезна ніша.
Авто з харизмою! Рекомендую цікаве авто.
І як висновок до всього, за таку ціну конкурентів не має.

MG ZS 2021

MG ZS 2021

стоимость обслуживания

Первый владелец 18 тыс.км 9 л / 100 км Поездки в городе

Всім привіт ! Авто в комплектації COM 1.5 на варіаторі, на даний момент пробіг 18 тисяч, все працює як треба. Чому самє MG ZS? Я об'їздив усі салони, де були кроссовери на автоматі до 19-20к$ , чесно кажучи не знайшов нічого нормального, я не хотів авто в комплектації "пусто" , а в цю ціну у всіх були тільки пусті комплектації, якщо принципова не хочете брати китайця, то краще вже дивитися бюджет 25-29к$, там хочаб Tucson/Sportage э. Из плюсів: Зв'язка двигун+коробка, все працюе плавно, дуже комфортно їздити по місту. Якість збірки та матеріалів , тут теж все добре, були невиличкі цвіркуни, але зараз все тихо. Ходова теж добре себе показала, та і кліренсу вистачає по місту и щос на природу виїхати. Розхід десь 8-9 по місту, якщо без заторів І 6-7л по трассі, на швидкості 100-110км Комлектація - є все що потрібно для ізди по місту, дуже радує applecarPlay/Android auto і те що є куди покласти смартфон Кузов - оцинкований, вже перевіряли спец прибором, всюди є оцинковка, окрім даху. За 2 роки вже є невеличкі сколі та подряпини - нічого не ржавіє та не гниє. З мінусів: Підтримка виробника, є невеличка болячка с паливною коррекцією, плавают холості оберти, вже як два роки від воробника ніяких дій, хоча просто потрібно прислати нову прошивку щоб пофіксити це, до дилера претензій нєма. Вартість ТО та запчастин Розумію що це не "ланос", але наприклад свічки запалювання коштують 900грн за штуку, тут простий атмосферний двигун, не розумію звідки така ціна. Відсутність регулювання керма по вільоту, тільки по висоті, я вважаю що в цьому ціновому сегменті можно було додати це. Підсумок: Це гарне авто для їзди по місту/трасі. гарна комплектація та зовнішній вигляд, якщо в майбутньому виробник буде приділяти більше уваги клїентам - буде взагалі супер, + гарантія 5 років або 150тис

Хотите купить автомобиль и сомневаетесь в правильности выбора? Читайте отзывы от владельцев машин, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 16 925+ отзывов о любых марках и моделях авто, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины. Отзывы об авто учитывают советы и опыт автовледельцев машин разных годов, комплектаций и модификаций.