16 915+ отзывов об автомобилях

Kia Sportage 2007

Kia Sportage 2007

объем багажника

гарна надійна машинка, за 16 років експлуатації на 162й тисячі поміняв стійку стабілізатора ліву, через пару тисяч і праву. нові стійки погані більш 5 тисяч не проходять, тепер знайшов посилені з гарантією до 50тис. буду ставити, скільки проїду напишу. своєчасна заміна масел, грм тобто розходніков. витрати пального по різному, залежить від якості пального, режиму їзди. бензин 9-10 місто, газ 10-11, змішаний і того менше. комфортна, дуже легко сідати і виходити, седіння високо і не потрібно вистрибувати щоб вийти з авто. гарний обзор. на повному приводі вилізе з грязюки. в снігу трохи важко, горне сніг защитою двигуна, піднімається вверх і колеса втрачають зацеп з грунтом. Вихід простий якщо пройти впереді протоптати під колію слід ногами, але снігу стало менше. на дорозі стійка, резина 235х60х16 корея виходжує не менш 80тис.добра машинка, але вже трохи старенька, в гарному стані, думаю ще стільки проживе, до 500тис. Як поставив газ, запасне колесо в багажнику зменшився обєм, але це не той недолік,що може бути як мінус... без фото. Зараз купив би такий новий, але вже не випускається.

Geely Atlas Pro 2022

Geely Atlas Pro 2022

дорожный просвет, коробка передач, цена

Первый владелец Поездки в городе

Купив авто по акції на початку березня 2024 року нове, але 2022 року, середня комплектація на передньому приводі на автоматі, ціна в доларах США 18200, в гривні 700 тис. Володію два тижні в можу сказати, що це дуже класне авто. По-перше, салон, все якісне, м'яке, скрізь дійсно метал, а не фарбований пластик, шикарний мультимедійний дісплей, все зроблено дійсно пристойно, за таку ціну дуже багата комплектація, починаючи з підігріва задніх сидінь, керма, автоматичного складання дзеркал, безключового доступу, шкіри, вона до речі нормальної якості, хоч і штучна, лед оптики, 3-х режимів їзди, автозатемненням дзеркал, датчики дощу, світла, закінчуючи оригінальною коробкою Айсін, клоном двигуна Вольво з потужністю 177 к.с. Достатньо високий, принаймні в місці переднього і заднього бамперу, позаду для пасажирів багато місця, якісний нормальний підлокітник, 18 диски. На ходу машина середня, не м'яка, але і не жорстка, збита, кермо тримає нормально, тяги по місту вистачає, але машина важка, і не слід від неї чекати чогось особливого, вона краще їде ніж той же Хендай Туссан, 2.0 та навіть 1.6 Кіа Спортейдж. Рекомендую, поки що дуже гарне враження, щодо надійності, то час покаже.

Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

шумоизоляция

Автомобіль чудовий за свої гроші! У мене хороша комплектація SL, є все що потрібно. На газу розхід 12-13л газу при їзді по місту, у перерахунку на бензин 6-7л. Вмісткий у салоні, 5 дорослих людей почуваються комфортно. В обслуговуванні теж норм, запчастини є в наявності, без проблем б/у чи нові. З мінусів тільки поки що шумоізоляція, а більше нарікань поки немає. Користуюсь авто більше ніж пів року, кожного дня.

Cadillac Escalade 2007

Cadillac Escalade 2007

252 тыс.км

Статусний, серйозний автомобіль. Володію Ескалейдом 2007 року вже 5 років. Задоволений повністю авто.
Перед цим був крузак 200. Небо і земля. Чесно, я не розумію чому Крузак дорожче за Ескаллейд, оскільки ця машина комфортніша, статусніша, економніша і дешевша в експлуатації. Напевно тому, що люди бояться американців? Напишіть коментар чому Ескалейд дешевше за крузак. матеріали дорожчі за крузак, розхід менший за рахунок того, що відключаються половина циліндрів при рівномірній їзді, тому платиш менше за палива. По швидкості теж крузак слабший.
Поставив колеса 20 і машина супер-м'ягка бо на низькопрофільці трішки жорстковата по львівській бруківці.
Розхід палива, як на мене перекрасний бо в мене стоїть газ. Траса 14л газу, місто 25 л газу. Заводиться з пульта, що дуже зручно зимою сідати в теплу машину чи влітку, коли шкіра нагрівається, заводиш з пульта, 2-3 хв і в машині прохолодно.
Ломалося за 5 років:
- потік бачок ГУР і тому доливав масло.
- задній аморт і передній потекли ну я замінив по колу. Це ж розхідники. Критичного нічого не було.

Dodge Journey 2017

Dodge Journey 2017

качество материалов

Поездки в городе

Хочу написать по максимуму правдивые впечатления .
У меня автомобиль с обьемом 3,6 это именно тот двигатель который ставится на огромное количество американских и европейских авто в том числе на Черокки , Челенджер и т. д.
Главное - если вы собираетесь ездить кроме супермаркета за продуктами куда то еще и управление автомобилем для вас это удовольствие а не просто из точки а в точку б , не жлобтесь берите 3.6 Это полное ощущение владением и подчинением себе на дороге автомобилем . Машина максимально отзывчива
резвая и мощная это нужно просто прочувствовать .
Полный привод - Конечно полный привод ! Вопрос - зачем вообще брать кроссовер если привод только передний ?
Это лично мое мнение не навязываю ни кому .
В любом случае у вас будут ситуации когда вы это оцените .
Внешний вид , здесь писали что у него устаревший дизайн .. так вот - задам вопрос , вас еще не тошнит от вытянутых фарок и аля - модных однотипных мордочек современных авто ? Меня лично мутит . Так вот у Джорника - строгий , классический где то даже брутальный образ - такого классического американского героя - кто смотрел американские фильмы 80-х - поймет меня .
По подвеске- она не валкая - это точно могу сказать но и не дубовая пробивная - какая то золотая середина
По поводу салона и материалов салона - можно сказать так - они уже ни когда не будут к большому сожалению как на авто -90 х Есть вариант более менее и трэш , так вот это вариант- более менее .
Обслуживание - оно просто дешевое - да именно дешевое
на него ну просто очень много всего и самых разных производителей - так как автомобиль ну очень распространенный .
В общем хочу сказать - одна из не многих авто которая смогла сохранить свой стиль и свой вектор .
\В общем - довольно не плохо .

Alfa Romeo Stelvio 2017

Alfa Romeo Stelvio 2017

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, тормоза, управляемость, шумоизоляция

качество сборки, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания

57 тыс.км 11.5 л / 100 км Семья

Шукав машину на заміну mazda cx9, а до неї ще була сх5. Мазда хороша, надійна але так і не звик до габаритів . Сх5 оптимальна була по розмірам і якраз шукав такий формат. Дивився багато варіантів : f pace, x3, q5 , nx 300 і т.д. Та ось побачив stelvio і щось йокнуло всередині. Років зо 5 попав на тест драйв червоної альфи і закохався. Я розумію чудово , що це не найкращий вибір, але тут як з жінкою ти або закохався, або пройшов і не помітив . Ну по порядку: мотор казка, коробка теж , гальма - треба звикнути, але нічого, комфорт не ідеал , але не витрясає душу. Багажник нормальний , як у конкурентів. Задні міста тісні та й не регулюються. Матеріали нормальні , але на 24 рік то салон вже застарів. Хоча він просто функціональний, мені зайшов. Сидіти комфортно . Їде цікаво , не схоже на інших. Більш на Макан по їзді я б сказав схожий. Руль гострий але не нервовий. Мені подобається, наче помолодів років на 10 з нею. Динаміка більш чим достатньо, проти мазди звір. Так, тепер недоліки . Пороги не закриті дверями, завжди грязні штани. Дітей позаду вкачує постійно. Тісно сзаді. Незрозуміла робота клімату - то жарко то навпаки. Обзор так собі. Дорого у офіціалів сервіс, але в мене не гарантія вже. Проблема з поплавком в бензобакові - можете раптово залишитися без бензину. Ще високий розхід палива , але тут від того як їздити . Просто вона заводить! Розхід: місто 11-12 , траса 7-8,5 . Можна трохи менше , а можна набагато більше.
Ну що ж , скажу чесно- якщо ви не чули про цю марку , чи не її фанат - не треба і думати за неї. Вона не ідеальна. Але може саме цьому вона і подобається , бо всі ми не ідеальні. Тому хоч на тест драйв але спробуйте.

Skoda Kodiaq 2021

Skoda Kodiaq 2021

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

коробка передач

45 тыс.км 8.5 л / 100 км Семья

Модель FL 2.0 двигун 200 л.с. коробка DQ381.
Дуже допомогли відгуки коли обирав авто тому вирішив обов'язково залишити свій. Зараз час переходу на інші технології Електро та Гібрид. Але жодна компанія ще не пропонує впевнено якісну та довговічну технологію. Їх велике різномаїття, з за цього бракує запчастин та сервісу. Я вирішив не ризикувати та почекати ще років з 5 А поки поїздити на дизелі. Я другий власник цого авто і їжжу всьго два місяці. Але певне враження у мене склалося. Брали авто як сімейне. Діти виросли, не влізали у Туран. У мене приватний будинок і листя вивозити потрібен багажник. Коли не має війни ми багато їздимо автотуристами.
Сподобався Кодіак давно тому розглядав саме його. Хотів новий але коли підвернувся варіант 2.5 роки 44т пробіг, вирішив не переплачувати. Чому саме Кодіак? Ось переваги які мене переконали. 1. За невеликих габаритів він дуже вмістовний. У мене ріст 188 см, у сина 190 см, він за мною сидячі закидає ногу за ногу. Багажник 720л.....Мало у яких кросоверів такі багажники. 2. Зовнішній вигляд. Ну як вам сказати, він виглядає по-чоловічому і відноситься до таких дизайнів які не виходять з моди. 3. Двигун-трансмісія. Я відверто кажучі розглядав з початку 190л.с. та коробку DQ500 але вони у FL моделі доробили та вийшов 200 к.с та коробка доопрацьована DQ381 Я ризикнув тим більше що принципово там нічого не змінилося За весь час експлуатаії цих агрегатів я не побачив жодного відгуку про їхні проблеми або хочаб ремонт. У мене по сервісній проблем немає так само. Тому чекаю наступного сервісу. Поки все ок. 4. Динаміка. Є у них двигуни 150к.с, їх хвалять вони економні та потужні. Але я вже маю певний досвід і вважаю що двигун . та коробка працюють довше і меньше ламаються коли є запас потужності. Я їжжу спокійно, але коли потрібно натискаєш на тапочку і авто їде. Підхват моментальний, за цієї потужності двигун зкидає не 2- 3 передачі а 1-2 тому набирає швидкість дуже легко та комфортно. 5. Розхід. За містом їздив мало, може пізніше розповім додатково про враження. На сьогодні всі мої пересування містом. Найжвавіший відрізок руху з світлофорами та тягнучками. Короче центр. Поки всі пересування взимку. Розхід такий. Якщо авто холодне, кручуся у центрі, короткі переїзди часто дворами розхід 9,5-10 літрів. Якщо проїздив центром на розігрітій автівці 15-20 км, 8.5 літрів. Якщо пересуваєшся не тільки центром але й десь на масиви заїжав, 7.5-8 літрів. Просто зараз зранку прогрівся, завіз дитину до школи, повернувся, десь 5км по ранкових заторах, 9,4 літри. За три години тей самй маршрут, рух трошки вільніший, у центрі крутнувся по справах, повернувся, 7.6 літрів..
Мультимедіа безключовий доступ, голосовий помічник та інше не описую, це все для мене другорядні речі. Хіба що Карплей на айфоні конектиться миттєво, без зайвих рухів. Просто сів, пару секунд і на моніторі твій телефон, музика та інше.
Повний привід, кліренс, керованість, чорні пластикові бампера та підкрилки.які не дряпаються. За різких поворотів авто не перехиляється. Простота та ергономіка. Відсутність сотні зайвих кнопок так екранів, які потім ламаються та не працюють але увагу відволікають. Це все для мене переваги европейського авто. Матеріали якісні, шумка на висоті. Ергономіка проста та зручна. Привикання фактично немає. Сів та поїхав. Кітайські-корейські автівки не погані але ну перебор там. Це як кому подобається але це мій відгук тому пишу як є.
Що на сьогодні засмутило. Робота коробки. Вона коректна але з 2 на 3 передачу перемикається іноді з ривком. Я не знаю, багато пишуть що так буває. У мене до того було 2 ДСГ і обидві працювали по свойому та не ідеально. До всього прилаштовуєшся. Тому просто спостерігаю. На сервісі казали все ок. Тому не поспішаю. Ще півтора роки гарантії є час виявити чи це поломка чи просто властивості коробки. Загалом це ніяк не заважає. Надіюся мій відгук вам допоможе.

Volvo XC60 2019

Volvo XC60 2019

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

150 тыс.км 5 л / 100 км Путешествия

Якість збірки на висоті,дизельні мотори міліонники,по трасі відчуття їзди як пливеш на яхті.Єдине авто це вольво з 2018х років де нереально зкрутити пробіг.Про безпеку я мовчу,адже вона одна з кращих у світі в цьому ціновому діапазоні.
Хтось пише про дороге обслуговування, дурня,всі запчастини коштують як на звичайний автомобіль, заміннків безліч,неоригінальні запчастини взагалі копійки коштують.Недешеві тільки кузовні запчастини адже вони міцні та безпечні тому і ціна.
Дуже задоволений дизельним 2л.дизель

Subaru Forester 2013

Subaru Forester 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

стоимость обслуживания, шумоизоляция

Доброго дня шановна спільнота автовласників. Ну що можна розказати про цю автівку, взагалі що очікував то і отримав: хорошим прохідний кросовер, повністю управляємий, в порівнянні з опонентами хороший розхід палива, якість авто на рівні японського середнього класу. Як то кажуть, японський уазик. Доволі збалансована машинка, вже на порядок більша за 2 форестер. Рахую, що машина коштує своїх грошей. Хейтерам цієї марки хочу сказати , що вона повністю обслуговується, газ нормально експлуатується на ній, коробка їздить, і не дорожча в обслуговуванні за любий середній японський автомобіль.
Всім мирного неба та бережіть себе на дорогах!!

Toyota Highlander 2009

Toyota Highlander 2009

расход топлива

Первый владелец 78 тыс.км 18 л / 100 км Поездки в городе

Автомобилем пользуюсь полтора года ! За это время делал только то . Перед Highlander был Prado 120d . Машин было много но все таки Тойота есть тойота . Конечно жаль что нельзя объединить два авто в один у каждого есть свои плюсы и минусы . Можно сравнить не много эти авто 120 боится кренов на крутом повороте чуть не перекинулся - зато хайлендер держит отлично . Сказывается высота и рама на 120 м . но все таки вернусь к хайлендеру все отлично но есть минусы : нет регулировки фар , посадочное место воздушного фильтра - короб нужно менять , да и не много жестковат, а самое главное сильно прожорлив . Но за все хорошее надо платить . Зато салонище большой на природе спиш как на кровати ноги не упираются для туристов большой плюс .Ехать на большие расстояния можно без проблем , движок мощный на обгон идет не напрягаясь в салоне более менее тихо . Вообще машина отличная !

Haval Jolion 2021

Haval Jolion 2021

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, расход топлива

Подорожі Автоматичне паркування , тримання в полосі, підігрів передніх та задніх сидінь, мінімалізм у кнопках, це прям моє. Експлуатую авто не довго , але досвід володіння різних авто великий , тому порівнювати маю з чим. Не усі авто з цінником понад 30 тис. $ мають плюшки такі, як в ньому. Щоб зрозуміти, що я хочу донести , варто сходити на тест драйв різних автомобілів. В цілому автомобіль достойний уваги! Авто хороше, країна виробник ні.

Volvo XC90 2005

Volvo XC90 2005

стоимость обслуживания

273 тыс.км Путешествия

Авто яке купується не на останні гроші, так як при пробігу є певні вкладення до яких треба бути готовому матеріально.

Я перший власник, який обслужив - ходову, повний привід.

Специфіка авто така - робити треба комплексно і все. Якщо пропустите хоча б один елемент - будете переробляти все.

Будьте готові до самого дорого ТО , так як з чесним пробігом машин мало.

Витрати палива : місто 10,2 траса 7,1 дуже залежить від стилю керування.

По двигуну проблем із запчастинами немає, так як це двигун рено. Все в наявності на наступний день.

Коробка айсин - правильно обслуговуйте і вона буде ходити довго.

Халдекс - треба обслуговувати регулярно.

Є свої болячки, але маючи прямі руки їх можна вирішити в мінімальні кошти.

SsangYong Actyon 2009

SsangYong Actyon 2009

дизайн кузова, дорожный просвет, качество сборки, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

коробка передач, стоимость обслуживания

Машина 2009 року. В цілому супер.
З мінусів - 6 Ступка АКПП. Ненадійна. Буває пинається. Її кап Ремонт до 2000 у.е. І проблема навіть не в ремонті, А в запчастинах. Мотор чудовий, ходова сильна, але треба дивитися за підшипниками на задніх колесах. Розхід змішаний 10. По місту 11. Траса 8. Якщо багато 4*4 то 13.
4*4 відпрацьовує по повній. В цілому, якщо дивитися то невбиваєма крім АКПП.

Nissan Qashqai 2023

Nissan Qashqai 2023

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

расход топлива, цена

Первый владелец 3 тыс.км 9 л / 100 км Путешествия

Володію новим кашиком близько 3 х місяців, до цього був також кашкай попередньої генерації 1.2 МТ. Якщо порівнювати з попереднім кашкаєм то звісно відчувається що авто побудовано на новій платформі. Двигун 1.3 в поєднанні з електродвигуном дуже потужний , варіатор працює також класно, якісні матеріали в салоні, підігрів керма та ін. додають комфорту. Цей кашкай став м'якше їхати , більше місця в салоні , трохи покращили шумку. Єдиний мінус це поки що по місту високий розхід палива 12-13 але це якщо в режимі спорт чи стандарт , якщо в економ режимі 7-8 літрів, є перемикач на 3 режими спорт,стандарт та еко. Загалом авто задоволений

SsangYong Rexton 2013

SsangYong Rexton 2013

Пересів з Санта Фе 2011 р.в., до цього було Вольво ХС 60, Мерседес GL 550...
Від Рекстона отримую кайф та задоволення.
Прекрасний позашляховик в Своїй ціні.
Проходимість супер.
В Мене версія на незалежній підвісці, має досить прекрасні вивіси коліс.
За період користування, Я дуже задоволений Своїм вибором і ні одного дня не пожалкував про цей вибір.
Машина маневрена, економічна, проста та відносно однокласників, дешева в обслуговуванні.
Єдине що би покращив - це шумоізоляцію, але порівняно з новими автомобілями, вона шикарна...

SEAT Altea Freetrack 2011

SEAT Altea Freetrack 2011

динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, цена

дизайн кузова, качество материалов, тормоза, шумоизоляция

252 тыс.км 10 л / 100 км Путешествия

Владел автомобилем пол года. Очень надежный автомобиль, мотор 2.0 tsi с коробкой DSG 250 дарит одни эмоции, не смотря на внешний вид машины. Расход по городу 12 л, трасса 8 на круизе 150 км/ч. Кузов очень крепкий, оцинкован качественно. Вместительный багажник, да и в салоне место очень много. Ходовка крепкая, сбитая. Из минусов это качество материалов внутри, все быстро затирается, сидения рвутся. В целом автомобилем остался доволен.

Mazda CX-5 2013

Mazda CX-5 2013

дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость

Мазда гарний кросовер з мінімальною витратою дизеля як для такого авто 7л у місті.
Якщо ви збираєтесь купляти собі таке авто то слід звернути увагу на таке:
до 200т.км прогорає прокладка гбц
шайби форсунок кожні 60-80т.км інакше клин двс гарантовано
маховик до 250т.км
Форсунки до 250т.км
цеп грм до 250т.км
ціни на роботи по даному авто тільки радують[майстрів]
ціни на оригінальні запчастини також КОСМОС в порівнняні з ціною автомобідя[мазда 12т.уо. маховик+-1100уо.]

Toyota Venza 2013

Toyota Venza 2013

расход топлива

В моєму житті це вже друга Venza… Машина - бомба !!! Реально, дуже зручна, при моєму рості біля двох метрів - дуже зручна для управління… Вражає своєю проходимістю… куди тільки я не ліз на ній , в які сніжні кучугури… навіть натяку не було , що машина забуксує… Трохи засмучує розхід топлива… при моєму стилі водіння , це 15-18 літрів газу в місті… хоча , дружина вкладалася в 12… але , за містом при швидкості 100 км/год розхід газу - 10-11 літрів на 100 км… та , все ж , не треба забувати , що вага машини - 2 тонни… Ще мінус - відсутність буксировочних крюків… але , є вихід - встановити фаркоп… Оцінка автомобіля - 5 з плюсом !!!

Mazda CX-9 2014

Mazda CX-9 2014

динамика, дорожный просвет, качество материалов, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, цена

расход топлива, шумоизоляция

В своем классе наверно самая лучшая за свои деньги. Немного устарелый дизайн, пережил с 2008г два фейс-лифтинга которые не затронули техническую часть, а только внешне нацепили новые фары/бампера, решетку радиатора. Наверно это больше плюс, чем минус, взаимозаменяемость запчастей и сравнительно недорогие запчасти с тем же Explorer и Edge, к примеру те же тормозные диски/амортизаторы, большое наличие аналогов , в отличии от сородичей того же Explorer. Технически имеет две конструктивные проблемы. Это помпа под крышкой грм крутится через цепь чтобы ее поменять надо производить снятие крышки ГРМ, а это уже практически его замена по работе… Помпа имеет одно/два дренажных отверстия , через которые она сначала туда погонит антифриз, если сальник начнет давать слабину, а затем погонит в двигатель, главное не пропустить этот момент. Ресурс помпы 150~200, но на практике может и больше проехать, а может потечь и на 100т… Цена помпы аналог 50$ оригинал 100-150$, замена ~150$И второй это слабая шлицевая соединения коробка/раздатка, а точнее ее конструктивный дефект, не плотное прилегание шлицов. Такие же проблемы наблюдаются и на Kia/Hyundai, но у них они просто гниют от попадания грязи.. Ремонт полного привода обходится 300$ ремкомплект шлицевойберете восстановленную, старую отправляете им. И 300$ работа по её замене. Привод выхаживает по разному, все зависит от условий эксплуатации, поломки наблюдаются на пробегах 150-300т, один раз сделав, восстановленную , хватит на весь срок службы.. В остально, двигатель ресурсный, цепной привод ходит 250-300т без проблем, цепь не тянется , а если уже появляются соответствующие проблемы то только от пластмассовых башмаков которые стираются. Коробка автомат обычный гидро-трансформатор, 6ст отсутствует поддон коробки, фильтр находится внутри. По электрике нечему ломаться, только мелочи. Салон большой, вместительный, третий ряд поместит спокойно двух взрослых небольшой комплекции, при этом еще останется место на два чемодана в багажнике. Расход тут не может быть 12-13л как на двухлитровом моторки, надо учитывать что тут полный привод практически постоянный и двигатель v6 на 277л.с. Расход в городе от 14л, трасса на круизе 100-110 до 10л. Машина спокойно переваривает газ и без проблем берет в районе 16-20л в городе. Трассат от 12 газа.
В целом неплохой автомобиль за свои деньги , в своем классе, недорогой в обслуживании, много аналогов по запчастям Официально продавался в Странах СНГ, много информации и решенных проблем по его ремонту если таковые возникнут.

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, стоимость обслуживания

130 тыс.км 6.5 л / 100 км Путешествия

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова.
Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною.
Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Хотите купить автомобиль и сомневаетесь в правильности выбора? Читайте отзывы от владельцев машин, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 16 915+ отзывов о любых марках и моделях авто, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины. Отзывы об авто учитывают советы и опыт автовледельцев машин разных годов, комплектаций и модификаций.