Kia 4 отзыва о Kia ProCeed от первых владельцев

расход топлива, дизайн кузова, динамика, качество материалов, управляемость

дорожный просвет, шумоизоляция

Смотреть все б/у Kia ProCeed
Kia ProCeed 2020

Kia ProCeed 2020

дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, цена, шумоизоляция

Первый владелец 45 тыс.км 7 л / 100 км Поездки в городе

Купляв машину на столичному шосе,Київ,відбулася любов з першого погляду і з першого тест драйву,колір взагалі агонь!морська хвиля. Ціна нового авто,в салоні,завжди висока,але це того вартує,емоції від покупки машини в салоні непередаваемі.Це все був гарний вступ,далі по факту,саме цікаве - перші 30 тисяч,горя не знав,міняв масла,фільтра,заправляв і кайфував - місто 8,якщо наступав то максимум 9,траса 5-6 при швидкості до 110,після- 7.
Після 30 тисяч нормальної експлуатації,за регламентом,почалося саме цікаве-машину почало дригати на малих обертах,тобто я стою в пробці,або потихеньку їду і нову машину починає дригати,таке враження що вона троіть,я так і подумав і поїхав до офіціалів на столичному шосе де і купляв машину і там же обслуговувався,далі було ще цікавіше - машину продіагностували,до речі за мій рахунок,і зробили вирок - якась проблема із роботизованою коробкою,це заводське і в Кореї це страховий випадок який оплачується заводом виробником і усувається безкоштовно для власника. Як ви зрозуміли в Україні це звичайно оплачує власник і мені виставили рахунок 400$. На моє питання яка може бути роботизована коробка якщо навіть на офіційному сайті продаж,машина позиціонується як з коробкою автомат,але це піар хід,ніякої там коробки автомат немає,від слова зовсім. Порився я в своїх документах по продажу машини,акти,і знайшов в характеристиках що там дійсно роботизована коробка,вуаля… Я би зробив цю коробку за ті гроші,якби мені не попався толковий майстер з цеху,який пояснив що майже на всіх нових машинах є така суттєва проблема,і навіть ремонтом це питання не вирішується,тому що це як заводський брак і буде повторюватися знову і знову,це підтвердила власниця новенького x-ceed,яка в тей час була в салоні і вирішувала цю проблему.. Що хочу написати наостанок,хочу застерегти людей і уважно подумати перед покупкою данної машини і взагалі кіА автопрому. Всім дякую за те що прочитали,мирного неба над головою!
Ах,да,до речі,продав те га…но,і купив японця,з пробігом,не новий,але надійний,надійний і дуже надійний. Кайфую.

Kia ProCeed 2008

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

дорожный просвет, цена

Первый владелец 180 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Економний красівий автомобиль, 180 тис.км Заміна тільки масло , фільтра і свічки . Машина виготовлена в Кореї якість на високому рівні , салон не пластмасовий з м\'якого карбону.

Kia ProCeed 2008

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, объем багажника, шумоизоляция

Первый владелец 156 тыс.км 7 л / 100 км Поездки в городе

Хороше авто, користуюсь 11 років. Ні разу не підвела. Одним словом - задоволений.

Kia ProCeed 1.6 AT (130 л.с.) 2010

Kia ProCeed 1.6 AT (130 л.с.) 2010

Надежность. Простота в управлении и эксплуатации. Доступное обслуживание.

Отсутствует круиз-контроль.

Первый владелец 30 тыс.км 9 л / 100 км Семья

Рекомендую автомобиль как бюджетный вариант.
Отличный вариант для семьи с маленькими детьми (за счет отсутствия задних дверей).
И в целом автомобиль для души.

Отзывы о моделях КИА

Отзывы о КИА ПроСид по годам

Хотите купить КИА ПроСид и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Kia ProCeed от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 4 отзыва о КИА ПроСид любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.