54 175+ отзывов об автомобилях

Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

210 тыс.км 6.3 л / 100 км Путешествия

Вітаю усіх!Автомобіль був пригнаний з Голандії з пробігом 179 тис.км.На мою думку автомобіль без конкурентів,а ні з Фокусом а ні з Лансером вона на мою думку не може конкурувати, Октавія вище по усім параметрам , як на мене.Зараз пробіг 210 тисяч, з моменту покупки нічого не зламалось ,лише заміна лампочок.Мотори загалом усі хороші які встановлювались на цих авто.У мене 1.6 BLF 115 к.с.,дуже задоволений ним. Розхід 5.4-8.6 літра.Авто яке без сумніву потрібно купувати, задня незалежна підвіска яка чудово тримає дорогу,6 подушок безпеки, мінімальний розхід палива.Рекомендую купувати бензинові версії , так як там є можливість купити авто з малим пробігом,+бензинка буде значно комфортніша ,тихіша та дешевша в обслуговуванні.Загалом мінусів не виявленно, автомобіль який комфортно довезе вас з комфортом в любу точку світу.Мотори , які оснащенно прямим впорскуванням бензину потрібно заправляти лише хорошим бензином ,а це 2.0 FSI,1.6 FSI,1.8 TSI.,за це вони дарують вам динаміку та економію палива.Наприклал мій 1.6 їздить на 100 бензині і чудово себ почуває,так як по заводу потрібно в нього заливати 98 бензин,якщо немає такого то не нище ніж 95 .Якщо ви до цього не готові беріть 1.6 MPI, зі звичайною системою подачі палива , на 105 кс.там лийте яке забажаєте але майте на увазі що розхід буде значно вищим.Всім дякую за увагу!5 зірок з 5!Всім вдалих покупок.

Honda CR-V 2008

Honda CR-V 2008

дорожный просвет, шумоизоляция

Володію більше року, третій власник по тех. паспорту, купували у знайомих а ті із салону.
У цілому задоволений, нарікань немає, дуже надійне авто, все міняли по регламенту але більше усього ремонтували підвіску дяка нашим дорогам а саме втулки, стабілізатори та сайлентблоки, стійки та ричаги не міняли.
Все круто але є декілька технічних особливостей саме цієї моделі.
1. З часом потрібно міняти задні ричаги на розвальні.
2. Вигорають лінзи, потрібно міняти на Bi Led.
3. Низькуватий кліренс, не на кожен бардюо виїде, допомагають проставки.
4. Жорсткувата підвіска, але це рамний паркетник і досить не погано курується, не розкачується.
5. Штатної шумоізоляції невистачає, потрібно робити, особливо двері, задні арки та багажне відділення
6. Не зовсім зручна кришка багажнику, трохи іржавіє де номерний знак та незручно стікає вода, спина після мийки та доща завжди мокра, з підняної кришки тече прямо на спину...

При динамічній їзді у мене щоденний середній розхід 15л/100км газу 2.0 IVTEC, по трасі 10 л. газу при кліматі та круізі на 130км/год.
Динаміки вистачає, повний привід не підводив, трохи жере масла 0.5л/10тис але це особливість цих двигунів, така плата за надійність, до 500тис. без кап ремонту при регламентному обслуговуванні.
Досить зручна для сімї, безліч різних регулювань та іншого.

Volkswagen T-Roc 2019

Volkswagen T-Roc 2019

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, тормоза, управляемость

качество материалов

На мою думку це один з кращих варіантів для міста на кшталт Києва, де одночасно поєднуються ідеальні дороги з вирвами і стирчащими в гору каналізаційними люками. Кліренсу вистачає щоб, з розумом, штурмувати бордюри і комфортно себе відчувати на будь-якому покритті в місті та за його межами. Поєднання двигуна та коробки доволі вдале, швидкість цієї комбінації немає сенсу заперечувати, розгону для міста за очі і на трасі аж ніяк не відчуваєш недостатність потужності. Основна претензія «знавців» до якості матеріалів, дешеві пластики. Дійсно це так, але мені це ніяк не заважає, до нього все одно майже не торкаєшся, а от технологічність рішень на високому рівні. В середній, офіційній комплектації Style вже є адаптивні фул лед фари з автодальнім, фул безпека, утримання в смузі, автогальмування переднім і заднім ходом, адаптивний круїз - обʼєктивно не багато конкурентів може таким похвалитись.
2 мінуси, які я можу для себе виділити це пустотні звуки в підвісці під час проїзду наприклад лежачих п поліцейських, але це мабуть візитівка vw та відсутність зажимів в підстаканнику, боюсь уявити скільки грошей вони на цьому собі зекономили.
І ще одне, сухий робот dq200, страшний сон багатьох, але прогрес не стоїть на місці, її фіналізували і вона тепер продуктивна, економічна і абсолютно нормальна, головне звісно її не гвалтувати та обслуговувати, в принципі як і будь-яку іншу.
Ну і на останок, проблема з пластиками вирішена в останніх версіях, а якщо хочете ще кращих матеріалів і вам пофіг на динаміку то подивіться Mazda CX-30.

Chevrolet Equinox 2018

Chevrolet Equinox 2018

качество материалов, качество сборки, тормоза

124 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

В цілому повністю задоволений даним автомобілем, спершу боявся двигуна, як виявилося його більш ніж достатньо що для шосе так і міста, дуже місткий та легкий в керуванні, досить не погана аудіосистема, зручно, що безключевий доступ на всіх 4-х дверцятах. Салон хоч і тканина, але досить якісний, міцний та комфортний в посадці. Так, деяке оздоблення салону бажає бути кращим, але не забувайте що ви купуєте бюджетне авто. Був досвід володіння Nissan Rogue так Шевроле мені здалося набагато кращим, на відміну від Rogue, доречі в рог в простих комлектація набагато швидше зношуються матеріалу салону. Витрати по місту особисто в мене сягали 9/10/11
шосе 6,5 - 7 авто сімейне не варто від нього очікувати спортивного боліту…
Лийте в двигун оливу по допуску, не перевищуйте заміну хочаб 7-8 і буду вам щастя, в США є дані двигуни з пробігом 300тис.миль і не було жодний проблем

Infiniti QX30 2017

Infiniti QX30 2017

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, цена

расход топлива, управляемость, шумоизоляция

Ну ось і збігли три роки разом зі "злючкою-колючкою". Машиною здебільшого користувалась дружина, а ось "грався" вже особисто сам. Тут історія "американського бітка", що ретельно підбирався та грався-робився максимально скурпульозно. А потім ще доточувався до близькоідеальної машини. І в цілому по досягненню майже 53 тис. км або 3+ років користування - зроблений по максимому від бажаного.
За цей час накатано живими 24 тис км. Щось по ЄС, щось по Україні. В тому числі чудова подорож серпантинами Чорногорії та Бока-Которок та на контрасті евакуація полями з облогового Чернігова, коли кіренс 21 см та повний привід творив дива. Та витяг дитину з дружиною майже перед носом у танків по прострілюваним дорогам та вивез у сусідню Польщу. В цілому машина доволі сильно закарбувалась у сердце. Зі всіма своїми плюсами і мінусами.
Тож - сподіваюсь досвід комусь стане в нагоді. Навіть і не знаю, з чого почати. За час експлуатації було х3 реальні проблеми, які як потім виявилося є в принципі типовими "болячками" мерса. Бо на 90% це Мерседес-Бенц ГЛА250 Х156 4матік. Зі всіма похідними.
1. Втягуюче реле стартеру, вилізло у дружини в Польщі. Просто закисло через знос пильників. Та почало підклинювати рандомно, машина просто не реагувала на кнопку старт стоп. Ціна питання 650 грн релешка +600 грн робота у Львові. +/- 40 хвилин роботи.
2. Роз'єм кан шини. Він просто витикнувся з під приборки одного разу. Так - цьому передувало переміщення машини тривалий час по вельми не якісній дорозі. То списую, на збіг того, що машина була в дтп та потім зіграли наші дороги. Машина висвітила "ялинку" на приборці та сповістило, що всі можливі системи авто вимкнуто . Проте продовжувало рухатися та бути керованим. Знайти було зі старту не просто, проте "плаг аут / плаг ін" все виправило. Ціна електрика діагноста, що перелапатив всі датчики в машині - не порадувала 3ма тис грн.
3. Стандартне для зими та мерсів А класу /СЛА, ГЛА, тощо /Клапан ВКГ, тут вже більш головняково. Бо в М270 варіації двигуна МБ 1 покоління це все було передбачено виробником - як заміна в купі, з вивішуванням двигуна за всі гроші світу. Проте - покопавшись глибше в темі та звірши партовки датчиків - був куплений новий оригінальний датчик з МБ Е класу та трошки похомутавши з трубками впуску/випуску - замінений. Ціна датчика з клапаном порядка 2300 грн, установка 1200 грн без зняття нічого окрім захисту картера*.
В принципі - на цьому і все за три+ роки. Не вважаю, це чимось екстраординарним. В іншому це просто заміна мастила та фільтрів на інтервалі 8-10 тис.км, або до року користування. При чому все доволі приємно коштує - оригінальні фільтра Манн та Денсо, що є оригіналами МБ. Масляний 400+/- грн, повітряний 500+/- грн, фільтр салону вугільним напилом - 720 грн. Мастило 5.6 літрів - мені подобається Несті Про 0w40 фінське і я його користую, через адекватну якість та апрувку МБ 229.3 та низьку популярність серед підробок, через не розкручений бренд виходило щось накшталт 1700 грн на цей об.єм. Не вважаю, що тут є щось дорогого, як для хоч і японсько-німецького, але ж все таки преміуму.
2.0Т в купі з 7g DCT преселективним робототом та вага в 1.6т - дають машинці потенціал "вистрілювати". Максимально дотягав її по сербським автобанам до 234 км/год проте там відсічка спрацьовує на 230 км/год, то спуски в поміч. Машина веде себе доволі впевнено. Вона приземкувата в стоці на доволі широкій гумі - проте клір в 21 см таки дає своє. То не сказав би, що ти прям на 100% їдеш на релаксі. Все ж її крейсерська і "зрозуміла" швидкість 140-180 км/год. З адекватним розхідом 9-11 л/100км. По місту, як стріляти зі світофорів можна легко бачити 16-17 л / 100 км. Тут не варто очікувати див адже кардан на задні крутиться до халдекса п.ятого покоління постійно. При спокійній суванині по місту це десь 11-12л в середньому на сотню. А по трасі при 80-90 км можна досягти найекономічніших 6,3 літрів. Хоча особисто в горах при тривалих скатах бк відсвічував і 5.2л це напевно найменше, що я бачив на приборці

Ford Escape 2015

Ford Escape 2015

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

расход топлива

Описати автомобіль можна однією фразою
«Найкращий автомобіль ціна-якість»
Власникам даного апарата повезло що у всіх ще з нульових в голові залишився ваг чи японець тому ціна на них дуже низька і автомобіль явно недооцінений
Цей автомобіль не поступається нічим по комфорту, якістю німцям чи японцям навіть преміум сегмента
З плюсів не реально практичний та великий салон з багажником, якщо не помиляюсь найбільший у класі багажник.
Крутий, сучасний і приємний інтерʼєр
І навіть у низькій комплектації є багато класних фішок
Якщо брати цю модель то тільки титаніум там комплектація як у лексуса чи ауді а то і краща.
Класний дизайн який виглядає одночасно і агресивно і стримано.Не надоїдає постійно обертатись і дивитись на неї коли залишаю на парковці
Головний плюс цієї моделі являється її потужний та неприхотливий двигун.
Не існує просто автомобіля такого року такої ціни з такими характеристиками розгону 0-100 в місті 99% трафіку на світлофорі обганяє і не рідко в очах водіїв зауважував здивування що якийсь форд джипик так їде
Справді дарує емоції.
Керованість також на висоті як на такі габарити та кліренс
Хоч і автомобіль добре керований але на поганому дорожньому покритті гарно себе показує дійсно мʼяка підвіска яка добре відпрацьовує нерівності.
Якість лкп середнє
Є момент і це болячка всіх ескейпів зʼявляються рижики на нижній внутрішній частині дверей там де герметик ціна питання 1500грн одна дверка
Шумка як для такого класу автомобіля достойна феноменально але вікна подвійні і звуків вулиці майже не чути як і коліс
З мінусів на трасі відчутно шумить вітер в ділянці лобового скла зверху.
Запчастини дешеві і є завжди в наявності як оригінал так і аналоги ціни на обслуговуваня також низькі
Заміна мастил/фільтрів раз в 7тис обходиться в 2500грн і це за мастило motull
За два роки і 30тис км серʼйозних поломок не було по ходовій дрібниці навіть не памʼятаю автомобіль виявився дійсно надійним та якісним всюди відчувається якість, ніколи не буває такого дешевого відчуття як в інших авто цього класу
З головних мінусів цієї моделі можна відмітити: акпп гідротрансформатор який часто не розуміє куди перемикатись і має специфіку пинання але всеж надійний і проблем немає якщо змінювати масло.
І розхід палива реальний в місті 15 літрів якщо їздити і не думати про економію
Якщо їзди в максимальному режимі економії то виходило 10л по місту і 5,2 по трасі при швидкості 80-90км без обгонів
Але реально це 15 місто і 10 траса якщо їхати 130-140
Круте авто і навіть маючи бюджет +10ти$ немає автомобіля щоб сутєво був кращим тому моя наступна покупка буде ескейп але на кращій комплектації

Suzuki Vitara 2019

Suzuki Vitara 2019

шумоизоляция

Первый владелец 45 тыс.км 7.5 л / 100 км Семья

Класне авто за свої гроші. Гарний дизайн, підвіска універсальна, не ламається. Хіба що дрібні проблеми. Кузов досить тонкий, і мотор не для гонок на трасі. Ще конструктивний прикол - погано зачиняється багажник. Салон зручний, в базі є навіть підігрів, телефон на кермі та підрульові лепестки, але нажаль парктронік треба доставляти. АКПП надійна, плавно перемикає. Світло фар таке собі, але це бюджетне авто, що поробиш... Авто ідеальне по місту - влізеш кругом, високий кліренс, невеликий розхід, надійний двигун, якому пробки та якість пального не страшні. Вартість обслуговування взагалі смішна...

Honda Dio 2004

Honda Dio 2004

10 тыс.км 3 л / 100 км Путешествия

Чудовий скутер купив з пробігом 6 тисяч проїхав 1 тисячу і захотів закрутити кольца годину крутив скутер у відсічку і нічого не сталося не чекав щоб він остив а поїхав кататися далі 2годинна поїздка на максимальних обертах була і так я положив поршньову якщо ви хочете скутера то беріть на рідні японські поршньові і він вам прослужить довгі роки після клину мотора поміняв я циліндром поршньову групу і далі катаюся нажаль кітайські поршні живуть не більше 2 тисяч кілометрів а якщо рідний японський мотор то він проживе мінімум 100 тисяч кілометрів приспокійній їзді варіатор взагалі вічний на китайських скутерах нових варіатор живе не більше 5000 км а на Хонда діо 35 варіатор живе мінімум 20000 а рідні ремені варіатора теж живуть немало покупці скутера стояв рідний ремінь варіатора з пробігом 6000 км для рідного ременя варіатора пробіг це всього лишень цифри на рідному ремені скутер їхав 53 км/год а на новому їде 80 взагалі ідеальний скутер але якщо берете скутер японський то беріть на рідній поршневі і він вам проживе вічно

Toyota Yaris 2012

Toyota Yaris 2012

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания

10 л / 100 км Семья

Расход 10,если плохой бензин 11,проблем с вариатором нет ,но масло замена каждые 30 тыс в АКПП , багажник очень маленький,очень для семьи это не годиться .у меня в жирной комплектации бескоючевой доступ ,раз в год зимой в мороз,она теряет связь и может не завестись ,лечиться снятием клеммы .огромная проблема на всех масложер после ста тысяч км В целом надежная ,но после 120 тыс начинает по мелочи сдаваться тяжки стабилизатора,ролик ремня генератора итд . Фильтра топливного нет , только сеточка в баке.Обьем бака 45л примерно ,это маловато .в жирной комплектации есть монитор навигация и камера ,вещь очень нужная и хорошо работает.клиренс более менее ,с натягом в городе хватает объема 1.3 более менее хватает при хорошем бензине 95, только 92 она тухнет .обслуживание среднее ,но по кузову дорогие запчасти,если брать по оригиналу.

1.8
Fiat Tipo 2019

Fiat Tipo 2019

дизайн кузова, коробка передач, объем багажника, простор салона

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 88 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Що тут сказати??? Фіат є Фіат, чогось очікувати приємного не потрібно, але нажаль чомусь я очікував. У мене був тіпічний 1.4 двигун, відповім на популярне питання, цікавість це масложор! Перші 23тис я зовсім нічого не підливав, офіціал казав що мені дуже повезло, таких випадків 2 з 10, але потім чомусь лише після 23тис розхід масла почав рости, дійшло до того що перед продажем на 86тис я долив пів літра за 1008км. Продавати жалко було бо звик до машини, хоча мабуть більше бісила чим радувала. Для мене мінуси - двигун, от просто ворогу навіть не посовітую 1.4 бенз, розумієте це потрібно тільки поволодіти машиною, це не просто масложор, це ще для такої не малої по розмірам машини і відсутність динаміки, і розхід 6.5 для 1.4 я не скажу що це гарний розхід, у мене є з чим тепер зрівняти, але без реклами! Свого фіата продав перекупу, і то не місцевому, місцевий не хотів купляти, бо каже кому потрібен б/у Фіат з масложором і слабким двигуном??? Віддав за копійки але не жалкую, приколів дуже багато з ним, це потрібно якось сісти і без зайвих слів все описати, наприклад коротко вода в ніші багажника, наче і знайшли як затікає, герметиком замазали, але вона потім в іншому місці затікала, і це у всіх седанів проблема, я від цього взагалі в шоці був, коли купив осінню авто в салоні, в нішу не заглядав бо за прикол не знав, а потім взимку пробив колесо в мороз, до запаски....а там вода, вода в запасці кругом яка замерзла, ну це просто шок був. По запчастинам це зовсім не смішно що вони до Тіпо дорогі, я не вважаю це авто спустя 4 роки та 88тис км таким що на нього можна такі кошти вкидати наче це японець, чи німець, банально - перехідна рамка для магнітоли сенсорної коштує більше чим на Тойота прадо, Лексус і т.д, це не серйозно. Тому я би зараз щось інше брав.

Toyota Yaris 2001

Toyota Yaris 2001

дизайн кузова, простор салона

динамика, качество материалов, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция

Для поездок по городу где есть пробки,в Одессе они есть,машина брала 10 литров по городу.обьем 1,3,автомат,газа берет 12-13 литров.Экономии не вижу.Причем у меня было 2 Тойоты Ярис,обе брали по 10 литров шо робот шо автомат.Обесшумки никакой,скрипят,днище гниет.Запчасти не дешевле чем на обычное авто.Для учебы самое то,но для экономии эксплуатации нет.Купила Ниссан Микра 1,2 автомат расход сейчас зимой с печкой 8,0 литров.

Fiat Stilo 2005

Fiat Stilo 2005

дорожный просвет

250 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Приємно здивована цією моделлю ФІата.
Приємний кольор чорний з фіолетовим мерехтінням, прекрасний дизайн авто. Шумоізоляція нормальна, приємний велюровий, просторий салон. Відкідні передні і задні сидіння, просторий багажник, САВ буфер і нормальна автомагнітола з заводу, лобове скло з гарним обзором, електричні склопідйомники, кондиціонер, крутий пластик в салоні, електричне+ механічне табло панелі+борткомпьютер, регульоване кермо.Сидіння- підгоняються по всім параметрам полумеханічно.Гарно світять фари, класно видно з ними в темряві. Витрати пального:місто з пробками 8, траса 5.5.
Шини + лити диски 16 радіус. Олію не бере. Дуже приємно керувати таким авто, дуже легко їде. Мій максимум швидкості по автобану- 160 км/г.
Вартість ТО середньостатистична.
Як доглядати за авто і робити плановий ТО, то не потребно великих вкладень в ремонт.
За три роки було змінено тільки паливний насос.
Люди, яки сідали за кермо цього ФІАТа, які ніколи не їздили на такому авто, всі розділяють мої враження, гарний бюджетний автомобіль.
Тільки ++++++, тільки найкращі рекомендації.

объем багажника

Первый владелец 83 тыс.км 12 л / 100 км Семья

О Jeep Renegade 2017 TRAILHAWK. Часть 2/2 Багажник нормальний, не малиенький, но шкаф не влезет. Если разложит задний ряд сидений то перевозил и холодильник и 65 плазму. Есть рейлинги! Можно поставить верхний багажник. Двигатель и коробка передач. Двигатель 2.4 очень приемистый и резвый. Коробка автомат 9-ти ступенчатая, очень плавная. Сразу после покупки немного тупила, я даже расстроился. Но коробка оказалась автоматически программируемая напомнило коробку в CLS 350и сама, через пару десятков километров подстроилась под мой стиль езды. Имеется ручное приоритетное переключение эксплуатации авто: дождь, снег, грязь, полный привод. Коробка надёжная, легко переключается, не тупит, не думает, никаких рывков, ты о ней забываешь во время езды. Дорога. Тебе вообще не нужна дорога с таким огроменным клиренсом и дополнительными функциями для бездорожья. Ты сам прокладываешь дорогу. Ты выбираешь свой путь. Теперь время года, погода, работа комунальных служб не имеют никакого значения. Автозапуск. Полюбите зиму и получите удовольствие от автомобиля. Автозапуск бьет очень далеко. Руль, сиденья, салон автоматически прогреваются до комфортной температуры за пару минут, не успеваю закрыть квартиру и спуститься в лифту. Тёплые зимние вещи не нужны: дом, автомобиль, работа, магазин. Сплошной кайф, наблюдать как окружающие суетятся, чистя сугробы и откапывая авто, а ты нажал на кнопочку и поехал. Забудите что такое утром пол часа размораживать автомобиль перед работой. Эмоции. Садясь в автомобиль ощущаешь себя в середине трансформера. Чувствуешь себя в главной роли в съёмках новой серии фильмов от Paramount. Поворачивая любой рычаг, ролик или нажимая кнопку начинаются крутится шестерёнки и происходит трансформация. Попробуйте! Эффект гарантирован! 1 часть отзыва о Jeep Renegade 2017 TRAILHAWK, часть 1/2 читайте выше

объем багажника

Первый владелец 83 тыс.км 12 л / 100 км Семья

Jeep Renegade 2017 TRAILHAWK 1/2 Всех владельцев 4х4 поздравляю со снегом! Стильный автомобиль. Отличается в толпе и тянет на себя внимание. Выделяется в потоке и на парковке харизматичным внешним видом. Вы будете в центре внимания как во дворе, так и на работе. С вами будут знакомиться и распрашивать, про авто. Приобретете много новых друзей. Ренегейтс, это автомобиль в который влюбляются, а с комплектацией TRAILHAWK наслаждаются поездкой. Город. Очень маневренен в большом городе и в то же время имеет достаточно большой клиренс до 22 см. Забудьте об отсутствии места на парковке. Элементарно берет любой бордюр. Паркуетесь в любом разрешенном/неразрешенном месте. Джип небольшой и удобен для паркования. Внешние небольшие габариты и цветная интеллектуальная камера позволяет заехать в любое небольшое пространство. Плохая дорога? Нет, не слышал! Отлично держит дорогу на скорости. Автоматическое подключение задних колес или полного привода. Есть переключатель постоянного полного привода. Очень мягкий автомобиль, высокие-широкие колеса, высокий порог, высокий клиренс. Забудьте о ямах, рельсах, люках, лежачих полицейских и т.д. Ничего объезжать не надо, подвеска отлично справляется со всем. Едите туда, куда вам нужно! Устойчив к трассе, не болтает ветром и не сдувает. Держит колею уверенно. Салон. Машина комфортная, вместительная, удобная. Хороший обзор благодаря высоте водительского места. Салон огромный, широкий, все под рукой, никуда тянутся не нужно, все интеллектуально понятно, управляется в слепую. Очень удобные анатомические кресла во время дальней поездки, это единственный автомобиль после CLS от которого у меня не болит поясница. Сиденья мягкие с регулировкой по высоте и расстоянием до руля. Кожаный салон, подогрев сидений, руля, зеркал, дистанционный запуск, куча разных опций. Тихий салон. Мультимедия очень качественная, громкая связь, блютуз с телефоном конектится супер. Двух зонный климат-контроль. Дистанционный завод автомобиля с прогревом сидений и салона. Два ключа с опциями. Бесключевой доступ в авто и запуск. Сенсорный экран, большой монитор с камерой заднего вида, с навигатором и кучей всяких примочек типа - телефонная книга, блютуз, аукс, свободные руки-громкая связь, и достойная акустика!!! Большие боковые зеркала. Сенсорные ручки открывания двери. Датчики давления шин. Качество сборки и материалов 10 из 10, ничего не хрустит, не скрипит, не тарахтит. Материалы салона очень мягкие и приятные на ощупь. Шумоизоляция на высоте, не мог сначала привыкнуть что не слышно двигателя, от слова совсем. Только стрелка тахометра выдает работу двигателя.

Renault Grand Modus 2008

Renault Grand Modus 2008

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

Просто чудове авто - міні джипчик. Так-так, міні джипчик бо кліренс тут хороший, використовую авто в основному у селі де не кожна легковушка проїде. Що наступне вражає - керованість : посадка висока, руль крутиться легенько, обзорність чудова. Далі - обємність салону, багажного відділення яке збільшується пересуванням чи складанням заднього сидіння і - туди влізе навіть холодильник. Розхід - він по трасі 5.9-7 по селі 8-9 . У мене двигун 1.2 турбо на бензині. По місті, селі їздити супер динамічно , турбіна відпрацьовує на всі 100, на дальні поїздки - потужності при обгонах бракує.
Що не подобається це - легкість авто. На нерівностях вона як м'ячик .

Ford Fiesta 2006

Ford Fiesta 2006

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

динамика, дорожный просвет, шумоизоляция

Первый владелец 238 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Відмінний автомобіль для пересування по місту. Керування відмінне. Є АБС, гідропідсилювач, регулювання керма, кондіціонер. В Україні перший власник. Іржі зовсім нема. Трьом пасажирам позаду комфортним. Салон більше ніж у Авео. Якщо скласти задні сидіння, дуже вмістовний авто. Із мінусів: низький кліренс, слабкуватий двигун, крім того в мене сама бідна комплектація із механікою. За півітора роки наїздили 20тис. Окрім заміни масла майже нічого не робив. Авто заводиться у будь яку погоду.

Hyundai Kona 2021

Hyundai Kona 2021

динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

Первый владелец 31 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Вважаю, що у цього автомобіля єдиний недолік - його у нас мало знають!

Переконаний, що динамічністю, керованістю та оснащеністю за свою ціну, цей автомобіль здатен здивувати майже кожного, хто перший раз його спробує!

Це скажений хот-хетч на мінімалках, хоч і у формфакторі кроссовера!

Я знайшов його колись випадково, чисто як одну з найдешевши пропозицій на нашому ринку з повним приводом. Замовив майже в сліпу, після мінімально тест-драйву і бензинової і електричної версії, переживаючи тільки, щоб його розмір підійшов моїй сім"ї, та підвіска не укачувала моїх пасажирів.
І тільки після того, як я зрозумів, що купив собі не просто черговий автомобіль, а чистий діамант, почав переглядати відеоогляди від блогерів з різних країн, щоб зрозуміти, "це тільки у мене такі щенячі емоції"?
І от майже кожен розказує про "посмішку, яка сама собою з"являється на обличчі водія, кожен раз коли автомобіль з невимушеною легкістю виконує ту чи іншу задачу на дорозі". Тож я заспокоївся, так не тільки в мене.

Це автомобіль в першу чергу для водія, який любить водити. Він дарує емоції і за них можна з легкістю пробачати твердий пластик в салоні, не дуже великий багажник та роботизовану КПП. Тим більше, що робот тут на стільки плавний і на стільки добре дружить з двигуном, що деяким гідротрансформаторам ще треба повчитися! Звісно проживе він, вірогідно, менше, але, враховуючи, що у світі таких автомобілів вже продано кілька сот тисяч, а негативних відгуків не особливо то й чути, цей робот я не вважаю мінусом.

Таким чином, раджу навіть не дивитися в сторону битків з 2.0 атмосферником /у нас такі і не продавалися офіційно/, бо з ними Кона звичайний автомобіль. А правильна Кона - це саме 1.6 Турбо! І з ним вона така запальничка, яку не соромно рекомендувати!

Hyundai Santa FE 2015

Hyundai Santa FE 2015

100 тыс.км 12 л / 100 км

Владею данным авто с ноября 2017г. Покупал после небольшого ДТП в США. Машиной очень доволен. Сначала о достоинствах. Автомобиль один из самых недорогих в своем классе. Очень комфортный, удобные сиденья, просторный салон, самый большой объем багажника среди кроссоверов. Несмотря на недорогие материалы в отделке салона, салон смотрится довольно представительно. Все детали салона хорошо подогнаны, ничего не скрипит. Пластик торпедо и центральной консоли относительно мягкий, поэтому царапается. Это один из недостатков. Но Санта Фе это авто среднего ценового сегмента, поэтому не стоит особо придираться. На дальних поездках получаю максимум удовольствия от комфорта, управления. Расход по трассе 10-11 л на сотню. В городе 11-12. Сравнивал с дизельной Сантой 2008г., который был у меня раньше - совершенно разные машины. Дизель тарахтел как трактор, а расход топлива почти одинаковый, да и обслуживание дизеля гораздо дороже. Как говорят профи - дизель не экономит, дизель дает взаймы. Самое приятное когда приходит время обслуживания и я сравниваю цены с другими марками автомобилей. Цена на запчасти на порядок ниже, чем на японские немецкие и французские авто. Теперь о недостатках. У бензиновых моторов 2,4 G4KJ и G4KЕ есть проблемка в маслонасосе и шатунных вкладышах. Эта проблема меня тоже не обошла стороной. Решается заменой шатунных вкладышей на более качественные и заменой блока балансиров на обычный маслонасос от мотора G4KD. В инете есть масса видео по данному поводу. Товарищ после аналогичного ремонта проехал уже больше 100 тыс. км, полет нормальный. Даже расход топлива уменьшился, а мощности прибавилось. К сожалению у всех современных авто есть свои недостатки. Мерседесы и БМВ ломаются не меньше других, только ценовая политика совсем другая. В целом, машина очень надежная. Я занимаюсь продажей запчастей, авто и ремонтом, поэтому есть с чем сравнивать. Если есть вопросы буду рад помочь, обращайтесь.

Buick Envision 2018

Buick Envision 2018

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Придбав на початку 2023 року з пробігом 86 тис.км.
Авто дуже м'яке і при цьому гарно тримає дорогу.
Динаміки вистачає щоб обігнати за 2-3 секунди трафік, що рухається 90км/год.
Дуже задоволений цим автомобілем.

Салон комфортний і просторий, ззаду місця як в лімузині, або довгому ренджровері.

За 19тис долларів це ідеальне авто при мінімальних витратах.
Коробка - класичний гідротранчсформатор

- Зима траса # 90 км/год - 8 л/100 км
- Зима місто - 11.5 - 13 л/100 км

Dacia Sandero 2009

Dacia Sandero 2009

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена

качество материалов, управляемость, шумоизоляция

Автомобіль в загальному плані не поганий , купував дружні. Високий кліренс саме те що потрібно , не переживав що десь зачепить днищем . Має високу проходимість ,навіть одного разу витягував Гольфа 5 з багнюки на новобудовах , таке враження що вона на повному приводі. Витягнув Гольфа без напрягу. По ходові також м'ягенька але це також великий мінус на трасі . По трасі їхати більше 110 км за годину дуже лячно .Таке враження що нею керує хтось інший а не ти . В ремонті дуже дешева в 2023 році робив ходову ціни такі : шарова опора 400 грн.шт., рульовий накінечник 470 грн., сайлент блоки по 200 грн. на передок потрібно 4шт. , верхня опора 180 грн. гальмівні колодки задні 700 грн.пара . По моторі та кпп взагалі проблем не було . Міняли мастило ,фільтри та катайся далі. Розхід бензина в місті до 8л. по трасі в межах 5,5л. По кузову слабких місць не має , арки, днище , пороги не проблемні . Зручна посадка , для міста та передмістя саме то ,звісно що далеко їхати на ній беде не зовсім зручно . Але це більше міський автомобіль ніж для траси .Величезний мінус це зовнішні шрузи вони йдуть не розбірні разом з піввісю . Це єдинє що мені не сподобалось взагалі , решта технічних рішень як у всіх авто .В загальному плані не вибаглива

Хотите купить автомобиль и сомневаетесь в правильности выбора? Читайте отзывы от владельцев машин, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 54 175+ отзывов о любых марках и моделях авто, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины. Отзывы об авто учитывают советы и опыт автовледельцев машин разных годов, комплектаций и модификаций.