2 920+ відгуків про 2001 року

Honda Logo 2001

Honda Logo 2001

дорожній просвіт, шумоізоляція

В плане надёжности даже сравнить с чем то трудно. За пять лет диск сцепления и ходовая по мелочам. Еще термостат поменял после полугода в гараже безвыездно. А так только плановое ТО с заменой всех жидкостей и ремней по необходимости. Всё. Очень крепкий, очень надёжный автомобиль. Зимой в ней тепло летом не жарко. Быстрая, маневренная. Хоть на край света отправляйся. Главное, что бы дорога была. Если бы не необходимость в большой машине для нужд дачи и не продавал бы наверное. По-настоящему хорошая машинка.

Aprilia Scarabeo 2001

Aprilia Scarabeo 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Стильний та зручний для двох пасажирів, маневрений, легкий в управлінні. Дискові передні гальма. Великого радіуса колеса, роблять цей скутер стійким до вибоїн та нерівності доріг. Простий у використанні, двигун Yamaha 2T. Багажник дозволяє перевозити невелику сумку або ж кофр.

BMW 320 2001

BMW 320 2001

динаміка, витрати палива, керованість

Надійне та економне авто. Досить комфортне. Хороша маневровість. Ціна якість!

BMW X5 2001

BMW X5 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Расход газа 17 город 13 трасса. М54 очень эластичный мотор. Его хватает для такого паркетника. Но следить за ним нужно пристально, уходит масло литр на тысячу. Пересыхают вакуумные трубки. Короче нужно ухаживать заглядывать каждые 2-3 тыс. километров. Очень комфортная и дерзкая машинка даже для 2021 года.

Volkswagen Passat B5 2001

Volkswagen Passat B5 2001

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

якість матеріалів, вартість обслуговування

Нормальная машина. Очень вместительный салон. Особенно задний ряд и багажник универсала. Дорогая ходовая, и на наших дорогах долго не живет. Надежен, но у всех уже пробеги критические, гольф для меня подходил лучше.

Suzuki Lets 2001

Suzuki Lets 2001

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, гальма, керованість

Гарний, економічний скутер, бистрий, потужний, має гарний вигляд, маленькі витрати палива, їде дуже добре. Всім рекомендую

Mercedes-Benz C 270 2001

Mercedes-Benz C 270 2001

вартість обслуговування

400 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Дуже хороше і надійне авто. Комфортна і приємна на дорозі. Маневрена і має хороший запас ходу. По цінах обслуговування досить дорога як на мій погляд. І єдиний мінус всіх мерседесів що ржавіють

Renault Master пасс. 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Отличный автомобиль! Надежный, простой, доступный!
Считаю, что это самый недооценённый микроавтобус.
Рекомендую всем!
Адекватная цена, за адекватный автомобиль. Масса преимуществ перед конкурентами!
И да! Я считаю его лучше, чем спринтер!

Renault Master пасс. 2001

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

Отличная машина. Считаю, что это - самая недооценённая модель микроавтобусов. Отличные характеристики, доступный в обслуживании, простой в эксплуатации, вполне комфортабельный!!! Ну и стоимость делает его одним из лучших предложений на вторичном рынке!

Honda Lead 2001

Honda Lead 2001

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, керованість

Поїздки в місті

Мотоцикл реально вартий уваги, м\'яка підвіска, не потребує великих капіталовкладень не підводив за 2 роки володіння ні разу!

Yamaha XVS 650 Dragstar 2001

Yamaha XVS 650 Dragstar 2001

41 тис.км 4.5 л / 100 км Подорожі

Класична японська якість та шикарний стиль від Ямахи.
Справжній "металевий кінь".
Розхід менший ніж у ДрагСтара 1100, а їде не слабше.
Золота середина тому, що 400-кубовий явно слабкий.
Обслуговування просте, можна робити самому .
Витратні матеріали недорогі.
Керування просто чудове!

BMW 530 2001

BMW 530 2001

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

440 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Автомобиль на полном фарше. Даже массаж сидений есть. Часто езжу большие расстояния по трассе. Очень комфортный автомобиль. Двигатель очень динамичный. При скорости 110-140 расход 7,1 л/100км . В обслуживании немного дороговат.

Bunker B100 2001

Bunker B100 2001

якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Унікальний на ринку, здатний замінити, за деяких обставин, машини з більш високою ціною, які значно дорожчі та складні у використанні. З прогресивним регулюванням потоку і тиску.
З B100 можна прокачувати на висоту близько 30 м і на відстані 60 м бетону з заповнювачами до 25 мм. Звичайні та спеціальні розпилювачі, армований волокном розчин, самовирівнюючі стяжки, цементні розчини, полістиролові маси, дизайнерські рендери, впорскуйте цемент або спеціальні суміші в стіни та мікротріщини, пінобетон.

простір салону, витрати палива, шумоізоляція

207 тис.км 9.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Усім міцного здоров\'я! Отже дана Фабія була 4-ю Фабією за рік. Дуже вже мені запала в душу їх рульова система змішаного типу електро-гідро гібрид. Кермування викликало у мене не аби який захват, задоволення від легкості ,чіткості управління ну вже бомбецько колеса відкликаються на поворот керма немов ви одне ціле з авто. Найдовше я володів Фабією 2001р.в. 1.4 mpi 68 к.с. не найкращий варіант двигуна для Фабії та й комплектації при такому комбінуванні слабенькі, у мене не було навіть АБС, лиш кондиціонер, склопідіймачі передніх вікон з дотяжкою. Розхід у 1.4 mpi по місту 9.5 л. на 100 км., а з кондиціонером усі 11 л., доречі 1.2 фабії було у мене дві штуки скажу їдуть гірше а розхід теж 9-10 л. по місту.,найкращий двигун який мені довелось експлуатувати на Фабії 1-го покоління 1.4 16кл. на 80 к.с. і їде супер, проблем як на старіших 1.4 16кл. 75 к.с. з підтіканнями голови бо пересихає герметик, та глюками дросельної не має та їде рестайлінг на 80 к.с. не аби як жваво. Що до електроніки, в дорестайлінгових моделях до 2005р.в. зіткнувся з переламуванням проводки на передніх дверях від чого не працювали склопідіймачі та центральні замки, виходом з ладу по тій же причині електро замка задньої дверки у хечбеках та універсалах. По салону я б сказав досить комфортно та ергономічно зроблене місце водія при моєму зрості у 185 см. після довгих поїздок не стомлювався, сидіння хоч маленькі та зручні, трохи тісно в боки, якщо спереді сідав ще один широкий дятько то вельми не зручно було вмикати 5 передачу, тай сам особливо лікті не розкинеш, З заді все ще складніше, місця не те щоб мало та не розслабишся інакше будеш по ребрах їздити водієві чи передньому пасажирові, але це напевно норма для авто такого розміру та класу. Багажник не супер великий, але місткий і добре коли є трос відкривання з салону крім електро замка бо інакше електро замок часто любить в самий необхідний момент перестати працювати хвороба Фабії 1-го покоління. Кузов досить добротний, та навіть у не фарбованого авта 2006 р.в. появилися жучки на задній кришці багажника, задніх арках в низу біля порога та бампера, передніх крилах біля порогів, особливо на авто пригнаних з Німеччини, це напевно потрібно було віднести до салону але Фабія 2001 р.в. 1.4 mpi була пригнана мною з Італії і не мала жодних слідів корозії та мала інші хвороби, пошкоджений сонцем та піском лак, пересохші ущільнювачі та заводський герметик на шторках дверних карт в результаті чого вода під час дощу попадала в салон через дверні карти що було не приємно та полікувалось розборкою дверних карт і переламуванням шторок по усій площині герметиком. Що ж до двигунів мав два триціліндрових 1.2 12 Кл. з цепним приводом які жодних проблем мені не доставили і їхали доволі не погано, потім був 1.4 16кл. на 80 к.с. ременниц, не двигун а мрія трас 4.7л. місто 7.1л. з кондиціонером і тяга супер, останній 1.4 mpi 68 к.с. теж без проблемна конструкція з цепним приводом, лиш зігнила прокладка під головкою, самим великим мінусом є витрата палива в 11 л. по місту з кондиціонером. Що до слабких місць ходової частини їх і не так багато, підшипники ступиці задні можна самому замінити з передніми ситуація гірша без півмісяців туди краще не пхатись це змушує до поїздки на сервіс, до конструкції передніх важелів є теж притензія потрібно скидати балку щоб зняти важелі та замінити сайлентблоки. Рульова тутслабке місце гібридний насос любить він дати дуба і коштує не дешево за ремонт заплатив у 2020 році 2000 грн. На шроті купити б/в. можна від 2000-4000 грн. як хто цінить. А так автомобіль не поганий за ті гроші що за них просять а це в околицях 4000 у.о. я вважаю що це краще авто і набагато приємніше за новіші Пежо, Рено та інші Французькі авто і 100% краще за Шевроле Авео навіть другого покоління. Мені автомобіль сподобався як для міста так для далеких поїздок, справжній роботяга який рулиться в унісон. П.С. володів з 2019 по 2021 рік 26-ма автомобілями різних марок та виробників , але Шкода Фабія супер роботящий друг!

простір салону, витрати палива, шумоізоляція

207 тис.км 9.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Mitsubishi Galant 2001

Mitsubishi Galant 2001

шумоізоляція

150 тис.км 10.5 л / 100 км Сім'я

Отличное авто, на дороге очень смотрится, мотор резвый, ходовая часть не проблемная, я ее обесшумил и намного лучше стало. По мотору кроме ремня ГРМ, больше ни чего не делал! Рекомендую. Из минусов у меня она была низкая, по бордюрам особо не попрыгать!

Ford Focus 2001

Ford Focus 2001

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, керованість

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

250 тис.км Сім'я

Динамічне поворотке авто. В кузові хечбек малий багажник і кліренс, що не зовсім підходить саме для мене, оскільки потрібно їздити по бездоріжжю до батьків, але по місту саме те. Добре тримає дорогу та має хорошу керованість. Не можу звикнути до педалі газу, занадто чутлива. Коли потрібно проїхати на 1-2 то виходить дьорганина. А так всередині місця вистачає. Мало підкапотного простору. Самому щось ремонтувати незручно.

• Погано
    1.8
LDV Convoy груз. 2001

LDV Convoy груз. 2001

об`єм багажника, простір салону

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

350 тис.км 11 л / 100 км Комерційні перевезення

Хуже Ldv может быть только газель.
При загрузке сразу играет кузов.
Заднюю дверь не закрыть.
Завести в -5 то же самое что покорить Эверест.
Порожняком расход до 10л.
Загрузка в 1200кг расход выше 15л.
Коробка соплит постоянно, ремонт этот вопрос не решает.
После ремонта коробки через 2месяца
Пропала 5 передача.
Запчасти дороже чем на Спринтер и проблемы с наличием.
Очень капризный автомобиль.
Постоянно требует внимания.
Если нужен для работы, то категорически не рекомендую.

BMW 520 2001

BMW 520 2001

витрати палива, вартість обслуговування

Хорошая машина. Не капризная, ходовая крепкая, коробка автомат отлично работает после 370 000км. Не ржавеет металл сильно. Очень хорошие материалы взяты для отделки салона. Кожа крепкая, не скрипит ничего в салоне. Как для цены 5500$ то отличный автомобиль.

Peugeot Expert пасс. 2001

Peugeot Expert пасс. 2001

Хороший сімейний автомобіль з просторим салоном. Вимогливість деталей які замінював: диск зчеплення з корзиною-150 тис.км; кермова рейка-200 тис.км; ричаг в зборі - 60-75 тис.км, заміна масла + фільтрів - 10 тис.км, радіатор пічки - 220 тис.км; генератор, щітки підшипники - 180 тис.км; акумулятор - 4 роки; більше нічого глобального за 14 років експлуатації не робив. Дуже гарні відгуки, за часи користування ніколи не підводила, але завжди була обслужена. Витрати не великі, ТО по заміні масла + фільтрів 1500 грн, ричаги ~1500 грн/ шт. кермова рейка реставрація 3000 грн, ремінь + ролики генератора ~ 1500 грн, ремінь + ролики + помпа ~ 3500 грн. Ніколи не брав найдешевші запчастини, не економив тому і вимогливість давала позитивні показники.