Smart 2 відгука про Smart MCC

Хороший розхід пального
Ціна

Smart MCC 1999

Smart MCC 1999

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Дуже компактний автомобіль. Ви навіть уявити собі не можете скільки всього у нього вміщалось. Враховуючи український менталітет - люди будуть проводжати Смарти поглядом ще не один рік. Дороги тримається. Єдиним мінусом вважаю запаску незручно возити та те що за будь-яких поломок СТО оцінює 30$ тільки зняти і потім назад змонтувати капот.
Якщо вагаєтесь - моя порада беріть! Жалкувати не будете.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 131 відгук про Smart
  • Smart Fortwo 2013

Smart Fortwo 2013

Smart Fortwo 2013

динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

25 тис.км Поїздки в місті

Придбав бо неможливо припаркуватися в місті. Дуже сподобалось. Заряджав в офісі за 5-6 годин від розетки з заземленням. 25-60 грн на 100 км затрати в залежності як заряджати. ТО раз на рік 1800 грн. Заміна фільтра салона та батареї. За рахунок батареї якісно тримає дорогу . Трохи жорстка підвіска . Салон приємний на дотик, зроблений якісно. Дуже сподобалось можливість складати сидіння пасажира для перевезення великих коробок .

Дмитр

Відгуки про моделі Смарт

Відгуки про Смарт МЦЦ по рокам

Хочете придбати Смарт МЦЦ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Smart MCC від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Смарт МЦЦ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.