Dacia 8 відгуків про автомобілі

дорожній просвіт, вартість обслуговування, витрати палива, гальма, ціна

шумоізоляція, якість матеріалів

Дивитися всі вживані Dacia Sandero StepWay
Dacia Sandero StepWay 2015

Dacia Sandero StepWay 2015

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, гальма

280 тис.км 4.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Продав, то ж можу додати своїх 5 коп. Пригнана з Данії з 1,5тд двигуном машинка, очікувано, зі "скрученим" пробігом за 4 роки екслуатації не підводила. Ллєш добре мастило і ДП, слікуєш по регламенту за ремнями - і вона тобі віддячить. Крім "ризинок" і ремнів за 4 роки що робив? Поставив захист двигуна сталевий замість пластику, вирізав сажевий, замінив підрамник, задні пружини, шарові опори, реставрував проміжний вал рульової рейки, поставив ксенон. Але ж це більше 100к пробігу на рідних дорогах...
З недоліків - шумоізоляція, лако-фарбове покриття, рідне світло - нікудишнє.
Пишу в знак подяки всім тим, хто залишає тут свої відгуки. Може, й мій комусь допоможе.

коробка передач

190 тис.км 8 л / 100 км

Легка в керуванні, гальма супер, розгін робить нормально, авто просто супер для наших доріг, в обслуговуванні деталей дуже багато на різну ціну брав Asam Румунія, замінив тільки стійки стабілізатора, ремінь ГРМ, фільтра, масло, пригнана зі Швейцарії. Авто любить швидкість до 110 км/год, мені підходить, розхід газу літом 8л, зимою ще не їздив.

Dacia Sandero StepWay 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

5 л / 100 км Поїздки в місті

Надійний економний дешевий в ремонті автомобіль. Досить проста ходова з рено кенго. Простий дизель без турбіни. Лужений кузов який не гниє.
Погана шумоізоляція але це можна виправити зняти весь салон і обклеїти його вібро- шумоізоляцією це приблизно 100 доларів.

Dacia Sandero StepWay 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, керованість, шумоізоляція

Авто был год в семье, в целом неплохой вариант для повседневной езды на каждый день, машина дешевая, как внешне так и по обслуживанию. Шумоизоляция отвратительная

Dacia Sandero StepWay 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

шумоізоляція

125 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Хороший бюджетный автомобиль, для ежедневных поездок. Высокий клиренс, экономичность топлива - индивидуально зависит от манеры езды. Недорогой в обслуживании. 1.6 бензин резвый мотор для кузова хетчбек. На свои деньги вполне достойный автомобиль.

Dacia Sandero StepWay 2011

Dacia Sandero StepWay 2011

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Очень практичный и экономный автомобиль. Я прокатил на нем по украинским дорогам 40 тыс. Автомобиль семейный. Из недостатков - маленький багажник, что компенсируется раскладываемыми сиденьями сзади. По крайней мере стиралку можно перевезти точно. Зато можно влезть в городе в любую щель. Особенно нравится дизель. Подхватывает с низов, на трассе может не шустрый но я особо не гоняю. На мою манеру езды - самое то. Влезет на не очень высокий бордюр практически сам, нужно просто включить передачу и отпустить педали. И самый большой плюс это конечно же клиренс. И по ямам на дороге не спотыкается, и в лес можно заехать и к реке. Буду продавать. Следующая машина будет такая же но новее.

Dacia Sandero StepWay 2010

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

отличный автомобиль для наших дорог. запчасти и обслуживание очень экономно

Dacia Sandero StepWay 2010

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Дуже хороше авто ! Ідеально підходить під наші дороги , ходова проста та надійна , дешева в обслуговувані . Високий кліренс , що не мало важно . Ні разу не підвела , не мав проблем взагалі . Моторчик там взагалі мільйонник . Дуже радує розхід 5 л по місту ! Салончик бідненький , шумоізоляція слабенька .

Відгуки про моделі Дачія

Відгуки про Дачія Сандеро Степвей по рокам