Dacia 30 відгуків про Dacia Logan MCV

4.9
    4.9

вартість обслуговування, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, ціна

шумоізоляція, якість матеріалів

Дивитися всі вживані Dacia Logan MCV
Dacia Logan MCV 2011

Dacia Logan MCV 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

162 тис.км 6.2 л / 100 км Сім'я

Всім привіт. Хочу поділитися відгуком автомобіля Dacia Logan MCV універсал. До того їздив на багатьох машинах, але свій вибір зупинив саме на Логані. Чому саме він: - Двигун 1,6 бензин, 8 клапанів. Простий, надійний, економічний, дешевий в ремонті, обслуговуванні і розмитненні. Газ не ставив. Не варто. На такому розході нічого не зекономиш. Коли окупиться газова установка, то головка блоку циліндрів піде в ремонт. Газ вигідний коли розхід на 100 км, більше 10л бензину. Дизельний двигун К9К, теж гарно себе зарекомендував, але чутливий до якості пального і дорожчий як в ремонті так і обслуговуванні. - Ціна. За такі гроші нічого кращого не буде. - Великий обємний салон, в якого влазить абсолютно все що у вас є і що у вас буде. Паспортна вантажопідємнсть 480 кг, що є багато для унівесала. Від задніх дверей до передніх сидінь 2м, найбільше що я ним возив, то холодильники від пива, що в супермаркетах стоять. Рейлінги потужні 120 кг витримують. - Вартість обслуговування і ремонту взагалі копійчана. Запчасини дуже легко знайти в кожному магазині є. Фактично Дастер, Сандеро, і Логан як Рено так і Дачія на 90% взаємозамінні. Масло, масляний фільтр, повітряний і фільтр салону, коштує 1400 грн. Заміна ременів і роликів запчастини і робота коштує 6000 грн. - Розхід палива середній від 6,0 до 6,5 л/100 км. Це є нормально, як для 7 місної машини. - Дуже гарні фари. Просто перфектна оптика. Назвичайних лампочках Н4 видимість дуже хороша. - Високий кліренс 18 см. Дозволяє заїжджати всюди. - Між заднім і переднім колесом відстань 2,95 м. що дає машині шикарну стійкість і плавнсть ходу. Прекрасно тримається дороги як літом так і зимою. Машину важко запаркувати чи розвернути, там де мало місця, так як є дуже довга. Для мене це не є проблемою, а от для жінки це буде важко.

Dacia Logan MCV 2008

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

Коротко и о главном!!!
Покупал как минивен 6+1,мотор 1.6 8ми клапанный, как по мне это Жигули только чуть улучшенный дизайн я имею в виду ваз 08-09 и с гидро усилителем !
Денег много в ремонте не просит зделай один раз и на пару лет забудь тойсть 30 + - т.км.
Беда одна тут два варианта или везти 6 пассажиров или груз ,одно с другим не совместно,но как для семьи отличный домашний минивен!!!

Dacia Logan MCV 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

Мій перший автомобіль. Користуючись ним, можу сказати автомобіль дійсно на всі випадки життя. Надійність на вищому рівні. Знаю, що кажу бо багато катаю по бруківці та сільській місцевості. Машина проста, все можна полагодити самому, коробку і двигун до уваги не беремо. Авто брав по низу ринку. Бо ланоса, калину, чи опеля 90х років не хотів. Серед плюсів, високий кліренс, 1,4 мотор для універсала слабуватий, але свої функції виконує на ура, немає проблем із запчастинами, є дешеві аналоги, оригінали , і навіть краще оригіналу. В салоні достатньо місця. найбільший мінус в моєму екземплярі є низ дверей. Попри оцинковку кузова двері страждають. Витрати палива цікаве питання, моя машина була без каталізатора, траса 6 літрів місто більше 8 взимку 10. У своєму класі це найкращий автомобіль в плані надійності та універсальності, так відсутня шумоізоляція, сидіння не зовсім зручні, але за бажанням це все можна зробити. Дуже дивно коли друзі розказують, про ті чи інші проблеми зі своїми авто, а логан просто везе тебе з пункту А в пункт Б.

Dacia Logan MCV 2008

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

150 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

+ недорога в ремонті
+ двигун хороший інжекторний
+ кузов не гниє
+ сім місць

- не їде більше 120 км, калоша при обгоні
- не хватає 6ї передачі, на 5й при 120 вже 3500 обороти, і жере тоді більше
- нема кондиціонера - круіз-контроля
- печка слабувата, особливо тим хто ззаду труба вобще
- Багажник малий якщо 3й ряд стоїть

Dacia Logan MCV 2010

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

витрати палива, шумоізоляція

150 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина була в базовій комплектації,а це означає що є подушки безпеки та АБС ,але не має гідрача.Надвмістимий багажник,мабуть найбільший у своєму класі,високий кліренс,та простота в обслуговуванні та запчпстинах.З мінусів мабуть комфорт та якість пластику та безшумка,але за тігроші норм.Трохи великувати розхід 7-8 л траса і 9-10 місто.Хороша на ривок,але більше 120км/год важко розігнати

Dacia Logan MCV 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Неприхотливая, надежная машинка с логичным и прогнозируенмым управлением, и с замечательной стоимостью обслуживания.

Dacia Logan MCV 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, коробка передач

275 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Пригонял с Голландии для перепродажи,но так сложились обстоятельства,что оставил себе, так как строил дом. Перевез все для стройки. Даже бетономешалка влезла в салон. Евро поддон с плиткой, легко.1000 кг сыпучей смеси -и не проблема,но задок сидел почти на отбойниках. Багажник самый большой,среди "одноклассников"универсалов. Авто у меня пробыло в использовании больше года. Буду честен,авто не жалел и эксплуатировал по максимуму,на пределе ее возможностей. И машиной доволен,хотя давно продал и после Логана было масса разных авто,но Логаном,что называется, проникся. Очень удачная техника,у которой нет конкурентов в этой ценовой. Двигатель - песня! Не зря он возглавляет все рейтинги лучших двс. до 2‑х литров. У меня был 1.6 к4м 16 клоп. Расход в городе 7.5,с кондеем 8-8.5 литров. По трассе средний 5.5-6.5. Очень бодрый движок,как для своего бюджета. При пробеге 275тыс. км.,нет никаких признаков масло - жора. Ни грамма, от замены,до замены. Ходовка не убиваемая! С родными стойками и продавал. Самый существенный"косяк",это наверно коробка. К ее надежности и работе, вопросов нет абсолютно,а вот отсутствие 6‑й передачи,при таких коротких передачах,это конечно беда. Крейсерская скорость по трассе 80-90 км.;80 км/5‑я передача/2500об.мин. Просится 6‑я передача,а то и 7‑я. Хотя как оказалось,есть несколько вариантов кпп на этот авто. У товарища похожий автомобиль,только ДВС 8кл,так там 5-я передача /2500об/100км. Есть еще вопросы к печке. Греет слабенько. Или теплообменник не самый удачный,или сказывается размер салона,но в машине при -5,проезжаю по городу 15-20 км,а в ней свежо. Шумоизоляция отвечает ценовой политике автомобиля, она слабая. Подвеска средней жесткости. Хороший клиренс. Не плохой головной свет,даже с обычными лампами. Как ни странно,комфортная посадка и удобное сиденье. Проезжал по 1600км за один присест на этой работяге и никаких вопросов к пояснице. Хорошая антикоррозийная на автомобилях с 2008го года. Не ржавеет абсолютно! А вообще,авто на все случаи жизни,будь то стройка,или путешествия с семьёй,или выезд на рыбалку....- в меру комфортная,экономная,выносливая,просторная,не дорогая в обслуживании. Насчет обслуживания:что б поменять сцепление,надо разобрать пол авто. Это ужас. Что б поменять левый наружный пыльник на шрусе, надо слить масло с коробки,затем снять тягу,после чего снять внутренний пыльник на тяге вместе с сальником подшипником и трипоидом,а затем снимаем наружный пыльник,но снять и поставить сальник/подшипник с привода не сложно,только он практически всегда после этой процедуры течет. Подобрать новый сальник нереально,т.к.,замена пыльника,согласно мануала рено,подразумевает замену всего узла в сборе - тяга,трипоид,шруз,пыльник наружный,пыльник внутренний и сальник. Так что,как в любом автомобиле с французскими корнями,есть некоторые заморочки в обслуживании,но их можно простить,так как Логан не убиваемая лошадка и ломается очень редко. Рекомендую данное авто! Всем авто братьям, удачи на дороге!

Dacia Logan MCV 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів

144 тис.км Поїздки в місті

Классная машина. Предыдущая машина тоже Логан был. Хорошая, не прихотливая, если вовремя следить за нее. Удобная в вождение. Боялся, что после Мерседеса будет тяжело водить. Приятный сюрприз.
Единственно, что не нравиться, после 10 лет начинают ржаветь.

Dacia Logan MCV 2016

Dacia Logan MCV 2016

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

150 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Доброго дня, а може вечора. Ніколи не розглядав покупку цього автомобіля. Шукав дешевого для використання, сімейного з дизельним мотором автомобіля. Випадково на стоянці прочитав на склі продається Дачія Логан за розумну ціну з малим пробігом. Купив.... був приємно здивований автомобіль чудо, що економний, простий у використанні.
Мотор 1,5 дизель не більше 5,5 по місту розхід палива, заправив до повного бака, щоб визначити дійсний пробіг, вже їжджу тиждень про економію і не думаю паливо на місці. Ходова супер проста. Електроніки мінімум, але все є. Багажник дуже місткий.
Дизайн +4 надійність на +5.
Рекомендую.

Dacia Logan MCV 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Чудо техніка для сім\'ї для стройки на відпочинок . Проста та винослива машина все супер не гірше Пассат б5 чи Опель зафіра , а в плані витривалості то краще. Мінус дизайн та скромна комплектація, а взагалі машинка здивувала сподобалась.

Dacia Logan MCV 2012

Dacia Logan MCV 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, витрати палива, шумоізоляція

200 тис.км Поїздки в місті

Автомобиль очень надёжный и не дорогой в обслуживании. Не боится рельс, грунтовок и "лежачих полицейских". Огромный багажник и просторный салон.
Из минусов только: большой расход топлива и никакая динамика.

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

170 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Очень дешевое в обслуживании.
Очень надежное авто, двигатель не убиваемый.
Авто для наших дорог.
Для моря, рыбалки, работы - авто супер.

Dacia Logan MCV 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, гальма, керованість, шумоізоляція

162 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Автомобіль приваблює перш за все простотою обслуговування, та містким багажником. Не сподобалася повна відсутність шумоізоляції. За час володіння було замінено масло ЕЛФ що коштувало до тисячі грн та замінені передні колодки та шарова. З роботою тисячу сто грн. Простота автомобіля дозволяє більшість робіт виконувати самому. Основними мінусами вважаю слабку потужність моторуту та дешевизну матеріалів салону.

Dacia Logan MCV 2007

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, керованість

Привіт "колеги по цеху"! Маю на увазі читачів Аторіа.
Так, а тепер про враження від авто. Саме враженнях, тому, що мені довелося пригнати його і розлучитися з ним. Перше, що хочеться зазначити — його зовнішній вигляд. Його багато хто називає уродом, кажуть, що на ньому соромно їздити. Але тут я не згідний. Мета логана і альфи-ромео зовсім різні. Логан для БЕЗПРОБЛЕМНОГО пересування з пункту А в пункт Б, а альфа для КОШЕРНОГО. Так ось логан справляється з цією задачею на 5, як альфа зі своєю. А якщо Ви закомплексовані, то складайте гроші і чорна тонована камрюха чекає Вас. Будете почувати себе королем на районі. А покупцям логана ніколи думати про це, в них більш побутові справи в голові. Факт залишається фактом — ці автомобілі масово використовуються в комерційних перевезеннях, чи то таксі або просто кур\'єрський автомобіль. А там вимоги надійність, низька ціна і простота. Ніколи думати про красоту.
Логана коштує кожної копієчку в нього вложеної та на відмінно справляється перед поставленими перед ним задачами.

Dacia Logan MCV 2008

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, якість збірки

В автомобілі сподобалось якість та надійність, ломаеться рідко і коштує ремонт дешево. Двигун доволі економний.
Дизайн та якість матеріалів не дуже, порадував дуже великий багажний відсік.
Технічне обслуговування обходиться не дорого, запчастини дешеві відносно.
Ремонтувати доводилось тільки ходову частину, по мотору коробці проблем не було зовсім.
Дане авто рекомендую.

Dacia Logan MCV 2015

Dacia Logan MCV 2015

108 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

Очень Экономная машина, не сильно резвая, но для решения коммерческих задач - идеальный вариант.
Ходовая очень хорошая и ремонтопригодная.

Dacia Logan MCV 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

515 тис.км 6.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Дуже надійний автомобіль, економний, і дешевий в обслуговуванні, 1,6 бензин за 515тс, поміняв щеплення та ходову, на даний час це 124 мерседес.

Dacia Logan MCV 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

Достойнее автомобиля за такие деньги найти нереально. Если вы не Шумахер и ездить нужно с грузом и по работе-то это самое то. Простой, надежный, дешевый в обслуживании, вместительный автомобиль. «Ушатать»такой автомобиль может только полный дурак или коллектив, если забить на все элементарное что требует любой автомобиль. И даже при плохом обслуживании ездит долго и умирает медленно.
Дизайн салона и материалы недорогие и в отличии от корейцев несовременные но по износостойкости выше на две головы. Шумоизоляция есть, но пришлось добавлять. Корозийная стойкость кузова на 5 балов, но и не лишена больных мест, есть конструктивные просчеты инженеров в дренажных отверстиях дверей. Электроники минимум и головной боли с нею нет вообще.

Dacia Logan MCV 2009

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

Идеальный автомобиль для города семьи коммерции и отдыха. Очень надежный и неприхотливый 8 клапанный мотор. ТО только замена масла и фильтров. Подвеска вечная. Стоимость запчастей приятно удивляет, на данный момент обслужить Логан стоит дешевле чем 10ку Жигули. Рекомендую к покупке

якість збірки

дизайн кузова, шумоізоляція

Авто не можливо знищити. Дуже надійне і якісне авто. Особливо Німецька версія. Дизайн авто бажає бути кращим. Хоча звикаєш і до цього

Відгуки про моделі Дачія

Відгуки про Дачія Логан МСВ по рокам

Хочете придбати Дачія Логан МСВ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Dacia Logan MCV від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 30 відгуків відгуків про Дачія Логан МСВ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.