Dacia 1 відгук про Dacia Sandero StepWay 2011 року

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Dacia Sandero StepWay 2011
Dacia Sandero StepWay 2011

Dacia Sandero StepWay 2011

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Очень практичный и экономный автомобиль. Я прокатил на нем по украинским дорогам 40 тыс. Автомобиль семейный. Из недостатков - маленький багажник, что компенсируется раскладываемыми сиденьями сзади. По крайней мере стиралку можно перевезти точно. Зато можно влезть в городе в любую щель. Особенно нравится дизель. Подхватывает с низов, на трассе может не шустрый но я особо не гоняю. На мою манеру езды - самое то. Влезет на не очень высокий бордюр практически сам, нужно просто включить передачу и отпустить педали. И самый большой плюс это конечно же клиренс. И по ямам на дороге не спотыкается, и в лес можно заехать и к реке. Буду продавать. Следующая машина будет такая же но новее.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 8 відгуків про Dacia Sandero StepWay
Dacia Sandero StepWay 2010

Dacia Sandero StepWay 2010

коробка передач

190 тис.км 8 л / 100 км

Легка в керуванні, гальма супер, розгін робить нормально, авто просто супер для наших доріг, в обслуговуванні деталей дуже багато на різну ціну брав Asam Румунія, замінив тільки стійки стабілізатора, ремінь ГРМ, фільтра, масло, пригнана зі Швейцарії. Авто любить швидкість до 110 км/год, мені підходить, розхід газу літом 8л, зимою ще не їздив.

dima

Дивитися всі 329 відгуків про Dacia
  • Dacia Duster 2011

Dacia Duster 2011

Dacia Duster 2011

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, шумоізоляція

180 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Багато різних думок про машину - лишу свою. Одразу відповім тим людям, які прям захейтили Дастер в "0". Альо! Це кросовер, який можна взяти за 8-10 тисяч віком до 10 років, зважайте на ціну, шановні! За ті гроші це найкращий кросовер в такому віці - це точно. З поганого: збірка - повне гівно. Могли зробити авто дорожче на 1000-1500 і це не вплинуло б на конкуренцію, зате зробило б машину приємнішою. Щоб ви зрозуміли, зимою вікна не примерзають, бо за 5 хв після виходу з машини температура в салоні і ззовні вирівнюється. Місцями страшно тарахтить, треба доущільнювати і боротись з джерелами зайвих звуків. Бажано порозбирати весь пластик, взяти антискрип і нормальні кліпси, тоді стане краще. В обслуговуванні і надійності - Рено як Рено. Більш менш прогнозована машина зі смішними цінами на запчастини. По плюсах: ходова невбиваєма, машина легка, тому по болоті йде добре навіть на передньому приводі, а кліренс дозволяє в таких ситуаціях газ чавити в підлогу. При цьому, на трасі до 130-140 веде себе достойно. Просторна, непоганий багажник, на диво, досить зручно сидіти всюди, навіть на місці водія. Вердикт - це найкраща машина в світі, якщо вона належить твому баті або другу, який бере тебе з собою час від часу в поїздки. Собі її можна взяти, якщо: 1. Ти мінімум раз на 2 тижні робиш вилазки в Карпати чи на рибу. Стару машину не хочеш, бо не маєш часу/бажання/грошей з нею панькатись. Решта по місту їздити навіть на роботу ок, якщо ти не дуже вибаглива людина. 2. Ти багато товчешся по справам, комфорт то для тебе не основне, треба кліренс, простір в салоні для всякого барахла і не боятись поїхати на ту ж рибалку. А "пиріжка" не береш бо жінка не хоче бути схожою на доставщика піци. 3. В тебе є 8000 і для тебе важливо, щоб машина мала невеликий пробіг, нормальний стан, свіжий рік і хоч якийсь прикол. Даєш +1000-1500 до Логана чи Сандеро і дійсно маєш всі критерії + прикол. Я тому і купляв колись.

Max Afonin

Відгуки про моделі Дачія