Jeep 5 відгуків про Jeep Compass 2018 року

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, керованість, динаміка

витрати палива

Дивитися всі вживані Jeep Compass 2018
  • Погано
    1.6

Jeep Compass 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

106 тис.км 15 л / 100 км

Користувався автомобілем майже 2 роки. Купував в Америці з легким ударом в зад. Пробіг 80тис км. Задоволення отримував перший місяць поки машина не почала сипатись.
Для початку пройдемось по плюсах: повний привід- дійсно позитивна річ в цій машині, на додачу дуже хороший кліренс. Плюси закінчились..
Відносно мінусів коротко не вийде, але спробуємо:
Росхід по місту 15літрів бензину -wtf? Траса -11. Про які «8-12літрів» тут всі пишуть не розумію. Поставив газ - досягнути результатів місцевих «експертів» авторіа не вдалось. Реальний розхід газу по місту -20, траса -15.
Абсолютне кожне відвідування СТО супроводжується випробуванням для майстрів, адже цей «автомобіль» ніхто не хоче ремонтувати. А відвідувати СТО доводиться дуже часто, адже фантомні помилки двигуна, повного приводу, системи старт-стоп, помилки коробки супроводжували мене протягом року. І мені не вдалось знайти майстра який би зміг розібратись в чому проблема. Нагадаю, що удар по машині був лише косметичний по кузову, до агрегатів не дібрався.
Відносно ремонтомридатності нуль з нуля. В машині 2018 року прогнив тройнік який йде від бачка антифризу. Машині 4 роки, і в неї прогнила трубка. Як то кажуть das auto. По запчастинах час очікування оригіналу, та і тайваню теж - більше у вас варіантів не буде, близько місяця у кращому випадку. Або шукати бу на розборках за ціною оригіналу.
Накипіло і пригоріло за час користування нею нереально сильно. Нікому не рекомендую. Пощастило здихатись цієї проблеми.
Тримайтесь подалі від цього автомобіля і всього їхнього концерну впринципі.

Jeep Compass 2018

дизайн кузова, динаміка, керованість, шумоізоляція

32 тис.км Поїздки в місті

Автомобілем задоволений. Двигун надійний, кузов не жестянка, як на автомобілях СРСР до 70-х. Безпечно, комфортно як водієві так і пасажирам. На дісплеї багато корисної інформації, яка зручно розташована. По запчастинам проблем не має. В порівнянні з поперелнією версією більш комфортна.

витрати палива

Всём добрый день, хочу рассказать немного о своем новом компасе 18 года, комплектация есть всё и даже панорама с самым большим мультимедиа дисплеем, старт стоп газ, расход около 16-20 литров, езда динамичная, кожаный салон, сидушка Электро регулировка, лёд фары с линзами, полный Шадоу лайн. Смотрится на 18 дисках не плохо, клиренс около 23 см, проходит везде, я на нем пру как на танке. Думаю диски 19 брать, коровка 9 ступенчатая, валит нормально, но иногда я ее понять не могу. Такое чувство, что кофе с утра нужно вместе пить. Во второй половине дня коробка становится более послушной, и валит вообще огонь, ходовая очень радует, настолько мягкая едешь как на корабле, в предыдущем компасе 13 года была на много жёстче чем сейчас, хотя что до рестайлинг меня радовал что новый одинаково, поменял лишь потому что захотелось новую машину, доволен на данный момент, пробег 22 тысяч километров, состояние новой машины.

Jeep Compass 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Заказал авто с америки, понравилось по дизайну очень. Перед этим посмотрел пару видео обзоров и понял, что пока не куплю, знать не буду. Дождался, отремонтировал и хочу сказать машиной довольный на все 100%. У авто много достоинств! Коробка и мотор работает достаточно хорошо, ничего другого за эти деньги ожидать не стоит. Поставил гбо 600$ расход радует. Интерьер и экстерьер очень молодежный. Машина в комплектации limited есть все- что угодно. 4×4 езжу на рыбалку, проходимость супер, клиренс высокий. В обслуживание такой же как и все. Как по мне не прихотливая машина. Нечего слушать бред искушенных обзорщиков. И едет он на свои 2.4 нормально. В общем все супер. Если кто думает о выборе, то можно брать!

коробка передач

11 тис.км 10.4 л / 100 км Сім'я

Эксплуатирую данное авто уже 3 месяца, за это время накопилось уже что сказать. В целом авто отличное, одно что - работа коробки немного смущает, как по мне долго думает. Во всем остальном только плюс, даже мыслей об установке газа нет.

Відгуки про моделі Джип

Відгуки про Джип Компасс по рокам