JAC 1 відгук про JAC J3 від першого власника

4.9

гальма, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані JAC J3
JAC J3 2018

JAC J3 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Перший власник Сім'я

Хорошее авто ,установил газ вообще красота, газ евро 5.
немного добавить шумоизоляции, было б совсем красота.
Китай умеет делать хорошо.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3 відгука про JAC J3
  • JAC J3 2017

JAC J3 2017

JAC J3 2017

коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма

Комфортабельный салон, прекрасный обзор с водительского места, удобный руль.

Влад Суханов

Дивитися всі 73 відгука про JAC
  • JAC S3 2020

JAC S3 2020

JAC S3 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, вартість обслуговування

Перший власник 10 тис.км 6.2 л / 100 км Сім'я

Для молодых я думаю не подойдёт. Автомобиль рассчитан для более зрелой публики. Для такой мощности, он тяжеловат, поэтому нет приемистости. По дизайну всё отлично, за исключением - колеса маловатые, не конструируют с кузовом. В остальном притензий нет. Методом тыка удалось подключить телефон черезUSB, т.к. инструкция к рестайлинговой модели на английском языке, поэтому все что в телефоне выводиться на экран. Мне 60 лет. Только что проехал за один присест тысячу км, не болит ни шея, ни спина, только то, на чём сидят. Мне сравнивать не с чем, но за такие деньги отличная машина. Общий расход топлива с момента покупки по бортовику 6,2 л , я думаю это о многом говорит. Единственное что сделал, поменял всё лампы накаливания салона и багажника на светодиодные - стало намного приятнее.

Sergey

Відгуки про моделі Джак

Відгуки про Джак Джей 3 по рокам

Хочете придбати Джак Джей 3 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про JAC J3 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Джак Джей 3 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.